Aktualności

2019

17 Gru 2019

KONKURS "MISTRZOWIE LASERA 2019" JUŻ ZA NAMI!

Tegoroczną tematyką konkursu były kartki okolicznościowe, stworzone przy wykorzystaniu plotera laserowego CO2. Prace mogły być wykonane z papieru, tektury, kartonu beermat oraz sklejki 1mm oraz zdobione filcem, korkiem, drewnem litym oraz innymi materiałami grawerskimi. Liczyła się przede wszystkim kreatywność, estetyka oraz umiejętności techniczne.

6 Wrz 2019
E-mark COLOP na FestiwalMarketingu

E-mark na targach FestiwalMarketingu

Już wkrótce oficjalna premiera produktu E-mark!. Zapraszamy do Warszawy w dniach 18-19 września 2019r. na FestiwalMarketingu.pl. Na stoisku E5A przedstawimy rewolucyjne urządzenie, aplikację i przykładowe zastosowania produktu.

3 Wrz 2019
Pocket Plus pieczątki kieszonkowe

Pocket Plus – zawsze pod ręką!

Pocket Plus – zawsze pod ręką! W kieszeni, na smyczy lub przy kluczach. Seria Pocket Plus to grupa pieczątek kieszonkowych, bardzo wygodnych nawet dla tych, którzy w trakcie swojej pracy często przemieszczają się między biurem, spotkaniami czy wizytą w urzędach.

28 Sie 2019
E-mark COLOP

COLOP E-Mark – Pieczątka Nowej Ery

E-mark COLOP to rewolucyjne urządzenie mobilne do wykonywania kolorowych nadruków na różnych powierzchniach. Niezwykle wszechstronne, przeznaczone dla wielu branż, różnych odbiorców i tysięcy aplikacji. Można nim oznakować zarówno papier, sklejkę, tkaniny czy drewno oraz etykiety do pozostałych powierzchni.

17 Lip 2019
Printer 60 - 9 konfiguracji odbić!

Nowość! Dystans montażowy z tworzywa KLIK WALL

Montaż liter, szyldów i logotypów staje się dużo łatwiejszy. Dzięki dystansom montażowym Klik Wall wykonanie reklamy jest teraz szybsze i bardziej efektowne niż kiedykolwiek.

17 Maj 2019
Printer 60 - 9 konfiguracji odbić!

Numerator z godziną lub datownik z numeratorem!

Nowe modele pieczątki Printer 60 już dostępne w ofercie! Każdego, kto poszukuje pieczątek o niestandardowych wzorach, zachęcamy do zapoznania się z nowościami, które pojawiły się w serii Printer.

26 Kwi 2019

2 maja 2019 firma będzie nieczynna

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 2 maja 2019 r. firma będzie nieczynna. Zamówienia złożone we wtorek 30 kwietnia, zostaną wysłane 6 maja. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy udanej majówki - Zespół COLOP Polska

25 Kwi 2019
Zielona naklejka do suchego stempla - nowość!

Naklejki do suchego stempla w kolorze zielonym – nowość!

Efektowne ozdobienie dyplomu, certyfikatu, czy zaproszenia nie wymaga wiele! Jednym z ciekawych sposobów, dającym subtelne oznaczenie jest pieczęć tłoczona. Delikatny odcisk bardzo dobrze prezentuje się na dokumencie.

18 Kwi 2019
Seria Mini - pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Mini – do wielu zastosowań!

Datowniki i numeratory serii Mini to lekkie automaty samotuszujące, które dzięki poręcznym rozmiarom znajdują zastosowanie niemal wszędzie. Jedną z głównych zalet tych pieczątek jest przede wszystkim gotowość do użycia od razu po wyjęciu z opakowania! 

12 Kwi 2019
Lak do pieczęci w kolorze złotym i srebrnym - nowość!

Złoty i srebrny lak – dla profesjonalnych odbić!

Stemple ręczne służą do wykonywania niezwykle ciekawych pieczęci. Nadają uroczysty charakter wielu dokumentom, zabezpieczają przed otwarciem nie tylko tajną dokumentację, ale również pomieszczenia oraz szafy. Idealne do zdobienia druków i prezentów.

2 Kwi 2019

Personalizowane breloki do kluczy

Breloki są jednym z bardziej popularnych gadżetów. Dają wiele możliwości personalizacji – materiał, kształt, grawer. Jednak wszystkim potrzebna jest baza czyli metalowy łańcuszek zakończony kółkiem przeznaczony do przymocowania breloka np. do kluczy.

1 Kwi 2019

Sklejka topolowa do obróbki laserowej - nowość!

Chcąc dostarczyć naszym Klientom jak najszerszy wachlarz ciekawych materiałów do obróbki laserowej wprowadziliśmy do swojej oferty nowość - sklejkę topolową do cięcia i grawerowania laserem!

8 Mar 2019

FIRMA COLOP POLSKA NA TARGACH STOM-LASER!

W dniach 26-28 marca 2019 w Targi Kielce odbędą się targi STOM-LASER, podczas których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie, urządzenia i rozwiązania obróbki materiałów w przemyśle. Wśród wystawców, w hali A na stoisku 107, znajdziemy firmę Colop Polska.

28 Lut 2019

Firma COLOP Polska zdobywa statuetkę KORONA REKLAMY 2019!

Firma COLOP Polska z siedzibą w Bytomiu, zdobyła prestiżową nagrodę KORONA REKLAMY 2019 w kategorii Technology. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce.

28 Lut 2019
Pieczątki flashowe EOS - poznaj innowacyjne cechy pieczątek flash

Pieczątki flashowe COLOP EOS – poznaj innowacyjne cechy

Seria pieczątek EOS to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki flash, zaprojektowane do stemplowania wyraźnych i czytelnych odbić. Innowacyjna technologia flashowa pozwala wykonywać wysokiej jakości pieczątki w krótkim czasie – nawet w 5 minut!

25 Lut 2019

Certyfikaty ISO przyznane firmie Colop

Znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, dążącą do zrównoważonego rozwoju, doskonalącą obsługę klientów. Firma COLOP posiada trzy certyfikaty zapewniające zgodność produkowanych wyrobów oraz świadczonych usług z przepisami i normami prawnymi.

18 Lut 2019
Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Za nami 3 dni targów RemaDays2019. To bardzo owocny czas, który pozwolił nam przedstawić zwiedzającym wiele nowości, takich jak: pieczątka do odzieży w nowej odsłonie, tabliczki na biurko i drzwi, nowe identyfikatory, wiele materiałów do obróbki laserowej.

18 Sty 2019
Pieczątki CLASSIC LINE - trwałe pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki szkieletowe CLASSIC LINE – do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Classic Line to bardzo mocne datowniki, numeratory i pieczątki z płytką tekstową. Dzięki szerokiej ofercie, sięgającej kilkudziesięciu modeli, każdy może wybrać właściwy produkt – odpowiedni do wymaganego zastosowania.


Warning: filesize(): stat failed for /home/colop/ftp/colop3/files/pliki-do-pobrania/Pieczątki Classic Line - ulotka.pdf in system/modules/core/library/Contao/File.php on line 181
#0 [internal function]: __error(2, 'filesize(): sta...', '/home/colop/ftp...', 181, Array)
#1 system/modules/core/library/Contao/File.php(181): filesize('/home/colop/ftp...')
#2 system/modules/core/elements/ContentDownload.php(101): Contao\File->__get('filesize')
#3 system/modules/core/elements/ContentElement.php(265): Contao\ContentDownload->compile()
#4 system/modules/core/elements/ContentDownload.php(72): Contao\ContentElement->generate()
#5 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(484): Contao\ContentDownload->generate()
#6 system/modules/news/modules/ModuleNews.php(144): Contao\Controller::getContentElement(Object(Contao\ContentModel))
#7 system/modules/core/library/Contao/Template.php(125): Contao\ModuleNews->Contao\{closure}()
#8 templates/pro_theme/news_protheme_style_4.html5(38): Contao\Template->__get('text')
#9 system/modules/core/library/Contao/BaseTemplate.php(88): include('/home/colop/ftp...')
#10 system/modules/core/library/Contao/Template.php(277): Contao\BaseTemplate->parse()
#11 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(46): Contao\Template->parse()
#12 system/modules/news/modules/ModuleNews.php(221): Contao\FrontendTemplate->parse()
#13 system/modules/news/modules/ModuleNews.php(250): Contao\ModuleNews->parseArticle(Object(Contao\NewsModel), false, ' odd', 18)
#14 system/modules/news/modules/ModuleNewsArchive.php(198): Contao\ModuleNews->parseArticles(Object(Contao\Model\Collection))
#15 system/modules/core/modules/Module.php(287): Contao\ModuleNewsArchive->compile()
#16 system/modules/news/modules/ModuleNewsArchive.php(70): Contao\Module->generate()
#17 system/modules/core/elements/ContentModule.php(59): Contao\ModuleNewsArchive->generate()
#18 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(484): Contao\ContentModule->generate()
#19 system/modules/core/modules/ModuleArticle.php(213): Contao\Controller::getContentElement(Object(Contao\ContentModel), 'main')
#20 system/modules/core/modules/Module.php(287): Contao\ModuleArticle->compile()
#21 system/modules/core/modules/ModuleArticle.php(67): Contao\Module->generate()
#22 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(417): Contao\ModuleArticle->generate(false)
#23 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(277): Contao\Controller::getArticle(Object(Contao\ArticleModel), false, false, 'main')
#24 system/modules/core/pages/PageRegular.php(133): Contao\Controller::getFrontendModule('0', 'main')
#25 system/modules/core/controllers/FrontendIndex.php(285): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#26 index.php(20): Contao\FrontendIndex->run()
#27 {main}

Więcej...

15 Sty 2019
paperworld 2019

PAPERWORLD 2019 - serdecznie zapraszamy na targi!

W dniach 26 - 29 stycznia 2019 firma COLOP zaprezentuje swoją ofertę podczas międzynarodowych targów papieru, artykułów biurowych i piśmienniczych Paperworld we Frankfurcie.

 

15 Sty 2019
Spotkajmy się na RemaDays

Spotkajmy się na targach RemaDays 2019

W tym roku największe targi reklamy i druku odbędą się w połowie lutego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy a także naszych wieloletnich Klientów. Przedstawimy zarówno nowości jak i bestsellery! 13-15 lutego 2019, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Hala F, stoisko F2.