Szczegóły aktualności COLOP Polska

COLOP E-Mark – Pieczątka Nowej Ery

E-mark COLOP

E-mark COLOP to rewolucyjne urządzenie mobilne przeznaczone do wykonywania kolorowych nadruków na różnych powierzchniach. Dedykowana, bezpłatna aplikacja E-mark pozwala stworzyć niezliczoną liczbę własnych projektów lub skorzystać z gotowych szablonów. Oprócz możliwości wprowadzenia tekstu i grafiki aplikacja oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak: generator kodów QR, kodów kreskowych, datownik czy numerator, które dodatkowo wzbogacają wachlarz możliwości urządzenia E-mark. Wykonanie nadruku jest niezwykle łatwe: trzymając E-mark w dłoni, wystarczy lekko przesunąć go po powierzchni aby oznakować ją wybranym wcześniej projektem, treścią lub znakiem.

Największą zaletą urządzenia E-mark jest jego ogromna wszechstronność. Można nim oznakować zarówno papier, sklejkę, tkaniny czy drewno, a także etykiety, które z kolei można zaaplikować na metal, szkło czy tworzywo. E-mark pozwala zarówno na drukowanie niewielkich partii jak i seryjnych ilości. Jego ogromną przewagą jest możliwość szybkiej zmiany projektu i dostosowywanie go do znakowania dowolnej liczby aplikacji. Drukowanie na dyplomach, certyfikatach, fakturach, kopertach, opakowaniach ze sklejki, torebkach, biletach, kartkach okolicznościowych, serwetkach  - to tylko niewielka część wszystkich zastosowań jakie oferuje E-mark.

Poznaj nową, rewolucyjną technologię E-mark. Przyjedź na targi Festiwal Marketingu Druku i Opakowań* w Warszawie, umów prezentację w swojej firmie lub w siedzibie w Bytomiu i zajrzyj na stronę www.emark.colop.pl

*FestiwalMarketingu.pl, Centrum EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Stoisko E5A

Wróć