COLOP Polska > Produkty > Pieczątki flashowe EOS

Pieczątki flashowe EOS

 

Pieczątki COLOP EOS wykonywane są w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około pięciu minut. Innowacyjny system wymiany tuszu gwarantuje wysoki komfort obsługi. Niepodważalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości. Trwała oprawa wyposażona w stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę chroniącą przed uszkodzeniem posiada wyjątkowo duże okienko indeksujące, które pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię przeznaczoną na personalizację.

 

7 cech wyróżniających ofertę produktów COLOP EOS

1. Szeroki wybór pieczątek

Pieczątki okrągłe, kwadratowe, nietypowe...

Oferta produktów flaszowych COLOP EOS pozwala zrealizować wszelkie nawet nietypowe zlecenia. Bardzo zróżnicowana grupa pieczątek łącznie obejmuje wiele formatów, które można podzielić na kilka rodzajów:

 • Datownik,
 • Pieczątki okrągłe i kwadratowe,
 • Pieczątki prostokątne,
 • Pieczątki kieszonkowe,
 • Długopisy z pieczątką,
 • Pieczątki o dużej powierzchni, gdzie największa sięga formatu 114 x 89mm.

2. Wygoda obsługi
Akcesoria ułatwiające pracę 

 • Perforowana Folia Media Sheet umożliwia wydrukowanie treści pieczątki i wzoru karteczki indeksującej na jednym arkuszu. Czas realizacji zlecenia jest dzięki temu krótszy i bardzo wygodny dla operatora – dlatego jego praca jest efektywna i wydajna. Perforacja ułatwia uzyskanie formatu treści pieczątki o odpowiedniej wielkości.

 

 • Cienkopis do pieczątek z podpisem. Pozwala uzyskać dodatkowy rodzaj odbicia: pieczątka z podpisem.

3. Personalizacja pieczątki

Karteczka indeksująca

Seria pieczątek EOS to pieczątki, które można je personalizować i wzbogacać o inne kolory umieszczając karteczkę indeksującą o dowolnym wzorze w okienku indeksującym. W zestawie gwarantujemy 3 kolory karteczki: czanr,y niebieski oraz czerwone. Dowolne wzory można tworzyć na stronie: http://icd7.colop.com/

To także powierzchnia na reklamę firmy. Karteczka indeksująca o dużej powierzchni pozwala na zamieszczenie wyraźnego logotypu odbiorcy. Wydruk grafiki zgodnej z wizerunkiem firmy bardzo podnosi funkcjonalność pieczątek.

4. Szybka obsługa dzięki EOS Typeseting Tool
Bezpłatne oprogramowanie ułatwia profesjonalny skład pieczątki

Wykonanie pieczątek COLOP EOS jest bardzo szybkie dzięki możliwości korzystania z oprogramowania Typesetting Tool. Oprogramowanie umożliwia wykonanie profesjonalnego składu pieczątki. Zastosowanie Typesetting Tool zapewnia pełne zaprojektowanie pieczątki, dlatego nie jest wymagana inwestycja w programy graficzne.

Oprogramowanie Typesetting Tool:

 • łatwa obsługa zapewnia szybką realizacja zleceń
 • stosowanie Typesetting Tool nie wymaga instalacji żadnych programów graficznych
 • intuicyjna obsługa nie wymaga prowadzenia specjalistycznych szkoleń pracownika
 • program korzysta z czcionek zainstalowanych w systemie
 • wbudowane archiwum pozwala na stworzenie bazy obsługiwanych klientów

5. Kompaktowy format urządzeń
[242 x 242 x 177] mm


Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu punktu sprzedaży. Kompaktowy format nie wymaga dokonywania zmian w przestrzeni firmy. Możliwość łatwego przenoszenia pozwala w dowolnym momencie zmienić miejsce maszyny.

6. Wsparcie przedstawiciela handlowego.
dostawa, szkolenie, szczegółowe informacje

Współpraca z firmą COLOP Polska wiąże się ze otrzymaniem wsparcia przedstawiciela handlowego, który oferuje swoją pomoc podczas instalacji, pierwszych testów urządzenia a także podczas dalszej działalności.

7. Wspieramy dalszy rozwój
Możliwość wymiany urządzeń na większe i bardziej zaawansowane.
Oferta urządzeń do produkcji pieczątek proponowana przez firmę COLOP Polska obejmuje także profesjonalne systemy laserowe Universal Laser Systems oraz maszyny do pieczątek polimerowych T-150. Jeśli w przyszłości podejmą Państwo decyzję o zmianie urządzenia na większe lub bardziej zaawansowane – wówczas zapewnimy możliwość wymiany obecnej maszyny.
więcej informacji o systemach laserowych: www.lasery.pl