COLOP Polska > Produkty > Pieczątki > Pieczątki flashowe EOS

Pieczątki flashowe EOS - innowacja w Twoim biurze

Seria pieczątek EOS to nowoczesne, o ergonomicznym kształcie pieczątki flashowe zaprojektowane z myślą o stemplowaniu wyraźnych odbić. Zastosowanie nowoczesnej technologii błyskowej pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około 5 minut*.

 

Pieczątki flashowe COLOP EOS doskonale nadają się do wszelkich prac biurowych. Posiada dużą rozdzielczość, dzięki czemu odbijana treść jest niezwykle precyzyjna i wyraźna. Wysokiej jakości, wykonana z tworzywa, trwała obudowa ma wbudowane stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę, która chroni pieczątkę przed uszkodzeniem.

 

Produkt posiada duże okienko indeksujące, które pozwala na pełną personalizację pieczątki zgodnie z upodobaniem użytkownika. Do opakowania dołączane są trzy atrakcyjne wzory karteczek indeksujących, natomiast istnieje możliwość stworzenia karteczki samodzielnie. Na stronie https://imagecard.colop.com/ można samemu zaprojektować karteczkę indeksującą lub wybrać jeden ze wzorów dostępnych w galerii.

 

Pieczątki serii EOS dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów oraz kształtów. Od okrągłych stempli, przez prostokątne, aż po pieczątki kieszonkowe. Ogromnym atutem jest także ich dostępność w formacie X - Large - są to dużych rozmiarów pieczątki, które najczęściej są stosowane w miejscach, gdzie dane ujmuje się w tabelach, np. przy rozliczaniu wniosków unijnych.

 

Pieczątka flashowa posiada innowacyjny system wymiany tuszu, dzięki któremu jego uzupełnianie staje się niezwykle proste i gwarantuje wysoki komfort dla użytkownika. Aby ponownie nasączyć pieczątkę tuszem należy zdjąć górną część obudowy, pod którą znajdują się dwa otwory. W celu uzupełnienia pieczątki należy wlać kilka kropel tuszu, specjalnie przeznaczonego do serii EOS, w oba otwory.

 

Seria pieczątek wykonywanych technologią flash ma szeroki wachlarz atrakcyjnych kolorów tuszy. Należy pamiętać, że pieczątki EOS mogą być uzupełniane jedynie specjalnie przeznaczonym dla nich tuszem. W ofercie firmy COLOP dostępny jest kolor: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, złoty oraz pomarańczowy.

 

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy stronę, na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące obsługi pieczątek serii EOS https://colop.pl/jak-uzywac-pieczatki-eos .

 

7 cech wyróżniających ofertę produktów COLOP EOS

 

1. Szeroki wybór pieczątek

Pieczątki okrągłe, kwadratowe, nietypowe...

Oferta produktów flaszowych COLOP EOS pozwala zrealizować wszelkie nawet nietypowe zlecenia. Bardzo zróżnicowana grupa pieczątek łącznie obejmuje wiele formatów, które można podzielić na kilka rodzajów:

 • Datownik,
 • Pieczątki okrągłe i kwadratowe,
 • Pieczątki prostokątne,
 • Pieczątki kieszonkowe,
 • Długopisy z pieczątką,
 • Pieczątki o dużej powierzchni, gdzie największa sięga formatu 114 x 89mm.

2. Wygoda obsługi
Akcesoria ułatwiające pracę 

 • Perforowana Folia Media Sheet umożliwia wydrukowanie treści pieczątki i wzoru karteczki indeksującej na jednym arkuszu. Czas realizacji zlecenia jest dzięki temu krótszy i bardzo wygodny dla operatora – dlatego jego praca jest efektywna i wydajna. Perforacja ułatwia uzyskanie formatu treści pieczątki o odpowiedniej wielkości.

 

 • Cienkopis do pieczątek z podpisem. Pozwala uzyskać dodatkowy rodzaj odbicia: pieczątka z podpisem.

3. Personalizacja pieczątki

Karteczka indeksująca

Seria pieczątek EOS to pieczątki, które można je personalizować i wzbogacać o inne kolory umieszczając karteczkę indeksującą o dowolnym wzorze w okienku indeksującym. W zestawie gwarantujemy 3 kolory karteczki: czanr,y niebieski oraz czerwone. Dowolne wzory można tworzyć na stronie: http://icd7.colop.com/

To także powierzchnia na reklamę firmy. Karteczka indeksująca o dużej powierzchni pozwala na zamieszczenie wyraźnego logotypu odbiorcy. Wydruk grafiki zgodnej z wizerunkiem firmy bardzo podnosi funkcjonalność pieczątek.

4. Szybka obsługa dzięki EOS Typeseting Tool
Bezpłatne oprogramowanie ułatwia profesjonalny skład pieczątki

Wykonanie pieczątek COLOP EOS jest bardzo szybkie dzięki możliwości korzystania z oprogramowania Typesetting Tool. Oprogramowanie umożliwia wykonanie profesjonalnego składu pieczątki. Zastosowanie Typesetting Tool zapewnia pełne zaprojektowanie pieczątki, dlatego nie jest wymagana inwestycja w programy graficzne.

Oprogramowanie Typesetting Tool:

 • łatwa obsługa zapewnia szybką realizacja zleceń
 • stosowanie Typesetting Tool nie wymaga instalacji żadnych programów graficznych
 • intuicyjna obsługa nie wymaga prowadzenia specjalistycznych szkoleń pracownika
 • program korzysta z czcionek zainstalowanych w systemie
 • wbudowane archiwum pozwala na stworzenie bazy obsługiwanych klientów

5. Kompaktowy format urządzeń
[242 x 242 x 177] mm


Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu punktu sprzedaży. Kompaktowy format nie wymaga dokonywania zmian w przestrzeni firmy. Możliwość łatwego przenoszenia pozwala w dowolnym momencie zmienić miejsce maszyny.

6. Wsparcie przedstawiciela handlowego.
dostawa, szkolenie, szczegółowe informacje

Współpraca z firmą COLOP Polska wiąże się ze otrzymaniem wsparcia przedstawiciela handlowego, który oferuje swoją pomoc podczas instalacji, pierwszych testów urządzenia a także podczas dalszej działalności.

7. Wspieramy dalszy rozwój
Możliwość wymiany urządzeń na większe i bardziej zaawansowane.
Oferta urządzeń do produkcji pieczątek proponowana przez firmę COLOP Polska obejmuje także profesjonalne systemy laserowe Universal Laser Systems oraz maszyny do pieczątek polimerowych T-150. Jeśli w przyszłości podejmą Państwo decyzję o zmianie urządzenia na większe lub bardziej zaawansowane – wówczas zapewnimy możliwość wymiany obecnej maszyny.
więcej informacji o systemach laserowych: www.lasery.pl