COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2013

2013-12-27 08:55

Zapraszamy na targi Rema Days 2014.

 

Już na początku lutego zapraszamy do wizyty na jednym z dwóch stoisk firmy COLOP Polska. Podczas targów Rema Days zaprezentujemy nowości oraz przekrój artykułów stemplarskich - 2H10 a także profesjonalne systemy laserowe Universal Laser Systems oraz LOTUS - 2H3. 

 

2013-11-06 09:34

Już 6 formatów tabelarycznych EOS

 

Rosnące zainteresowanie flashowymi pieczątkami tabelarycznymi  przyczyniło się do wzbogacenia oferty o kolejne modele. Obecnie, linia EOS obejmuje nowe pieczątki : EOS 112 i EOS 115. Tym samym grupa produktów wielkoformatowych liczy już sześć produktów, które z łatwością można dopasować do różnego typu zastosowań.

Więcej...

2013-10-30 14:47

Wyjątkowe aranżacje Lady Line

 

Z największą przyjemnością otrzymujemy coraz większą liczbę pozytywnych opinii na temat pieczątek serii Lady Line. Ich szczególny charakter skłania Klientów do wyjątkowych i niebanalnych aranżacji, ekspozycji. Dlatego też chcielibyśmy wyróżnić najciekawsze rozwiązania nadesłane przez Klientów, które sukcesywnie są do nas przysyłane.

Więcej...

2013-10-28 11:25

Targi sieci OSAA

 

W dniu 26-10-2013 w Paprotni k. Warszawy odbyły się Jesienne Targi sieci OSAA. Na spotkanie zostały zaproszone firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy zapoznali się z nowościami przeznaczonymi zarówno do technologii Flash jak i laserowej: najnowszą serią pieczątek Nowy Printer Lady Line oraz pieczątkami dwukolorowymi EOS.

Więcej...

2013-10-08 11:37

Targi Global Biuro

 

W dniu 27 września 2013 w Czeladzi odbyły się jesienne targi sieci Global Biuro. Na spotkanie zaproszone zostały firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy mogli na własne oczy zapoznać się z nowościami dostawców.
Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą odsłonę Nowego Printera – serię LADY LINE.

Więcej...

2013-09-19 14:19

Guma Eco Line - zdobyła wyróżnienie!

 

Guma Eco Line zdobyła wyróżnienie w konkursie Papierniczy Świat & ISPA Award Polish Product of the Year! Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i wiele pozytywnych opinii na temat gumy Eco Line. Bardzo wysoka jakość została potwierdzona poprzez głosy oddane podczas targów w Warszawie, a także głosowanie elektroniczne. To dla nas prawdziwa przyjemność, że możemy oferować produkty, które ułatwiają pracę i wkomponowują się w obecne potrzeby rynku.

 

Więcej...

2013-09-16 14:32

Nominacja dla gumy Eco Line - ZAGŁOSUJ!


Guma do grawerowania laserowego Eco Line otrzymała nominację do nagrody PAPIERNICZY ŚWIAT & ISPA Award. Jeśli doceniasz jakość zielonej, ekologicznej gumy do grawerowania laserowego Eco Line – ZAGŁOSUJ – wystarczy kliknąć na zdjęcie, które znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/media set/?set=a.576329315742737.1073741862.129390870436586&type=3 DZIĘKUJEMY!

 

Więcej...

2013-09-16 10:41

Edycja specjalna - Nowy Printer Lady Line

NOWOŚĆ! Edycja Specjalna


Pieczątki Lady Line: Romantyczne, kobiece, łączą wysoką jakość pieczątki Nowy Printer COLOP
z pełną wdzięku kolorystyką. Stworzone przez kobiety, dla kobiet. Wzorowane na najnowszych trendach. Występują w trzech wyjątkowych kolorach: pudrowy róż, błękit poranka, kremowy brąz. Dostępne w trzech najchętniej wybieranych rozmiarach: Printer Nowy Lady Line 20 - podpisówki, Printer Nowy Lady Line 30 - firmówki, Printer Nowy Lady Line 40 - firmówki z miejscem na prezentację logotypu.

 

 

Więcej...

2013-09-11 13:17

Targi Biurowe Office Fair 18-19 Września 2013

 

Zapraszamy do udziału w największej imprezie dedykowanej wyposażeniu i zarządzaniu pracą biura międzynarodowych Targach Office Fair 2013. Zaprezentujemy profesjonalne urządzenia do produkcji pieczątek oraz szeroką gamę artykułów stempalrskich, w tym ostatnie nowości!

 

 

Więcej...

2013-08-28 14:20

Srebrna naklejka do suchych stempli!

 

Z przyjemnością informujemy, że oferta suchych stempli została wzbogacona o dodatkowe akcesoria. W odpowiedzi na liczne zapytania Klientów, wprowadziliśmy naklejkę w srebrnym kolorze. Odpowiednia zarówno dla okrągłych jak i prostokątnych formatów suchego stempla, podkreśla efekt tłoczenia, jest subtelną i jednocześnie efektowną ozdobą dyplomów, certyfikatów i świadectw.  Oferta obejmuje obecnie 2 kolory: srebrny oraz złoty.

 

Więcej...

2013-07-04 09:31

Pieczątki flahowe COLOP EOS z dwukolorowym odbiciem

 

Nowe - ciekawe możliwości dla właścicieli urządzeń flashowych!  Interesujące rozwiązania dla użytkowników!

 

Linia pieczątek flashowych EOS została jeszcze bardziej rozbudowana. Obecnie, obejmuje  nowe pieczątki z kolorowymi odbiciami. Lista konfiguracji kolorów, które można uzyskać jest bardzo szeroka dzięki opcji dowolnego łączenia. Wkłady pieczątek dwukolorowych dostępne są w wersji blanco. Możliwość indywidualnego aplikowania tuszu pozwala tworzyć elastyczną ofertę. Ułatwia także utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych.

 

 

Więcej...

2013-07-03 15:19

Nowa wersja oprogramowania EOS Typesetting Tool

 

Firma COLOP stale udoskonala swoje produkty. Mamy przyjemność poinformować o kolejnej wersji intuicyjnego orogramowania do składu pieczątek EOS Typesetting Tool. Zmianom uległ nie tylko obszar roboczy programu, gdzie przy pomocy dodanej opcji przciągnij i upuść można w elastyczny sposób tworzyć bardziej indywidualne odbicia. Nowa wersja EOS Typesetting Tool pozwala przygotować 34 modele pieczątek, w tym dwulokorowe odbicia dla modeli COLOP EOS 20 KOLOR, 30 KOLOR i 40 KOLOR. Bardzo pomocna jest możliwość włączenia siatki milimetrowej na projektowanym odbiciu. Nowe oprogramowanie pozwala na wstawianie dodatkowych wierszy. Tak jak w poprzedniej wersji możemy wybierać spośród szablonów pieczątek przygotowanych w języku polskim. Do dyspozycji mamy bazę klipartów lub możliwość wgrania własnej grafiki, w tym np. logo klienta lub zdjęcia. Gotowe projekty zapisujemy w archiwum.

Więcej...

2013-04-30 12:44

Poduszki do stempli tradycyjnych Micro COLOP - wersja druga


Design poduszek Micro do pieczątek tradycyjnych został całkowicie odmieniony. Górna część obudowy w kolorze szlachetnego antracytu jest doskonałym tłem dla kontrastującego - białego logotypu COLOP  i nazwy produktu.  Bardzo dobrze widoczne symbole ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Cała dolna część obudowy występuje w kolorze adekwatnym do tuszu, którym nasączona jest poduszka. Taki wizerunek został opracowany dla koloru czarnego, niebieskiego, czerwonego, zielonego oraz fioletowego. Natomiast dolna część poduszki blanco
występuje w kolorze jasno -  szarym.

 

Więcej...

2013-03-12 16:30

Pocket Stamp – druga odsłona!

 

Pieczątka kieszonkowa dostępna jest teraz w odmienionych, świeżych, wiosennych kolorach. Zmiany objęły też kilka detali obudowy, dlatego obecna pieczątka Pocket Stamp jest jeszcze wygodniejsza, bardziej trwała i wyjątkowo atrakcyjna wizualnie. Zachowuje jednocześnie wszystkie swoje najważniejsze cechy użytkowe, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, często zmieniających swoje położenie w pracy. Doskonała dla zwolenników wspaniałego designu.

 

Więcej...

2013-03-06 15:20

Program do produkcji pieczątek EOS Typesetting Tool nowa wersja


Oprogramowanie przeznaczone do produkcji pieczątek Eos Typesetting Tool zostało wzbogacone o polskie wzory i odbicia najpopulraniejszych pieczątek. Obecnie, wykonanie składu treści pieczątki jest procesem bardzo łatwym, szybkim oraz przyjaznym. Gotowe szablony pozwalają prawidłowo wykonać skład typograficzny pieczątki. Dodatkowe funkcje oprogramowania takie jak: archiwum, polskie menu czy opcja dodania grafiki znacznie ułatwiają proces produkcji pieczątek.

Więcej...

2013-02-20 16:49

Pieczątka COLOP EOS 140 - Największy rozmiar dostępny na rynku

 

Linia pieczątek COLOP EOS została wzbogacona o nowy model - EOS 140. Wyróżnia go bardzo duża powierzchnia płytki tekstowej: 107,7 cm2. Taka pojemność pozwala na prezentację niezwykle szczegółowej treści. Możliwość zastosowania dużych czcionek sprawia, że tekst pozostaje bardzo wyraźny i czytelny. Ten rodzaj pieczątki często stosuje się do znakowania treści na wnioskach unijnych i wszelkich dokumentach urzędowych wymagających stemplowania treści tabelarycznych.

Więcej...

2013-02-18 09:09

Korony Reklamy 2013 dla COLOP Polska

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - Najlepsi w kategorii technology otrzymjąc prestiżową nagrodę Korony Reklamy 2013. Oznacza to, że klienci głosujący COLOP Polska potwierdzają najwyższą jakość naszych urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta.

Zobacz wyróżnione urządzenia >>

Więcej...

2013-02-07 15:31

COLOP Polska na targach Rema Days

 

                                     
                                            

Więcej...

2013-01-26 21:00

Branża wybrała topowe produkty!

 

USB Stamp Heri znalazł się w grupie finałowej konkursu Gifts of the Year - przygotowanego przez organizatorów targów Rema Days. Tym samym pieczątka z pamięcią USB ma duże szanse na zdobycie nagrody w finale.

Więcej...

2013-01-21 10:45

COLOP w serwisie YouTube

Firma COLOP posiada swój własny kanał fimowy w serwisie YouTube odwiedzony już ponad 100.000 razy !
Z prostym interfejsem, YouTube umożliwia każdemu posiadającemu dostęp do Internetu umieszczanie filmów dostępnych dla widowni z całego świata. Szeroki zakres tematów objętych przez filmy z YouTube spowodował, że internetowe filmy stały się jedną z najważniejszych części kultury Internetu.

Więcej...

2013-01-17 07:00

Korony Reklamy-wybierz zwycięzcę!

 

Zagłosuj na firmę COLOP Polska w konkursie Korony Reklamy 2013 - w kategorii Technology.  Wszystkich, którzy doceniają jakość urządzeń COLOP, ULS, Eurolaser, LOTUS, a także potwierdzają najwyższy poziom świadczonego serwisu i z pomocy oferowanej również po dokonanej transakcji, zachęcamy do głosowania.

Więcej...

2013-01-07 15:32

Rema Days 2013 - zapraszamy!

 

COLOP Polska zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii Rema Days Warsaw. W dniach 6-8 lutego serdecznie zapraszamy naszych Klientów na stoiska 2H3 oraz 2H10. Pobierz bezpłatne zaproszenie. Zagłosuj w konkursie dla wystawców, w którym głosują Klienci. COLOP Polska ubiega się o nagrodę Korony Reklamy 2013 - w kategorii Technology. Wybierz zwycięzcę.  

Więcej...

2013-01-07 14:39

COLOP @ PAPERWORLD 2013 we Frankfurcie

 

Paperworld to wiodące, międzynarodowe targi artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych.

Ponad 2.400 międzynarodowych Wystawców, zaprezentuje swoje produkty 66 tysiącom branżystów z całego świata! COLOP zaprasza wszystkich na swoje stoisko Hala 3.0 B173.0

Więcej...

2013-01-01 12:24

COLOP Polska wspiera tenisistów

 

Zakończył się tenisowy sezon 2012. COLOP Polska od kilku lat kibicuje i wspiera dwóch najlepszych zawodników Klubu Sportowego "Górnik" Bytom. Gratulujemy Grzegorzowi Panfilowi zdobycia tytułu Narodowego Mistrza Polski 2012 w tenisowym singlu oraz deblu ! Mateusz Kowalczyk zakończył
najlepszy w karierze sezon jako 96 gracz na świecie w rankingu deblistów !

Więcej...