Aktualności

2013

pieczątki tabelaryczne eos

Już 6 formatów tabelarycznych EOS

Rosnące zainteresowanie flashowymi pieczątkami tabelarycznymi  przyczyniło się do wzbogacenia oferty o kolejne modele. Obecnie, linia EOS obejmuje nowe pieczątki : EOS 112 i EOS 115. Tym samym grupa produktów wielkoformatowych liczy już sześć produktów, które z łatwością można dopasować do różnego typu zastosowań.

Więcej...

Targi sieci OSAA 2013

Targi sieci OSAA

W dniu 26-10-2013 w Paprotni k. Warszawy odbyły się Jesienne Targi sieci OSAA. Na spotkanie zostały zaproszone firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy zapoznali się z nowościami przeznaczonymi zarówno do technologii Flash jak i laserowej: najnowszą serią pieczątek Nowy Printer Lady Line oraz pieczątkami dwukolorowymi EOS.

Więcej...

Targi Global Biuro 2013

Targi Global Biuro

W dniu 27 września 2013 w Czeladzi odbyły się jesienne targi sieci Global Biuro. Na spotkanie zaproszone zostały firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy mogli na własne oczy zapoznać się z nowościami dostawców.
Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą odsłonę Nowego Printera – serię LADY LINE.

Więcej...

Guma Eco Line wyróżnienie

Guma Eco Line - zdobyła wyróżnienie!

Guma Eco Line zdobyła wyróżnienie w konkursie Papierniczy Świat & ISPA Award Polish Product of the Year! Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i wiele pozytywnych opinii na temat gumy Eco Line. Bardzo wysoka jakość została potwierdzona poprzez głosy oddane podczas targów w Warszawie, a także głosowanie elektroniczne. To dla nas prawdziwa przyjemność, że możemy oferować produkty, które ułatwiają pracę i wkomponowują się w obecne potrzeby rynku.

Więcej...

SREBRNA NAKLEJKA DO SUCHEGO STEMPLA

Srebrna naklejka do suchych stempli!

Z przyjemnością informujemy, że oferta suchych stempli została wzbogacona o dodatkowe akcesoria. W odpowiedzi na liczne zapytania Klientów, wprowadziliśmy naklejkę w srebrnym kolorze. Odpowiednia zarówno dla okrągłych jak i prostokątnych formatów suchego stempla, podkreśla efekt tłoczenia, jest subtelną i jednocześnie efektowną ozdobą dyplomów, certyfikatów i świadectw.  Oferta obejmuje obecnie 2 kolory: srebrny oraz złoty.

Więcej...

COLOP EOS KOLOR

Pieczątki flahowe COLOP EOS z dwukolorowym odbiciem

Nowe - ciekawe możliwości dla właścicieli urządzeń flashowych!  Interesujące rozwiązania dla użytkowników!

Linia pieczątek flashowych EOS została jeszcze bardziej rozbudowana. Obecnie, obejmuje  nowe pieczątki z kolorowymi odbiciami. Lista konfiguracji kolorów, które można uzyskać jest bardzo szeroka dzięki opcji dowolnego łączenia. Wkłady pieczątek dwukolorowych dostępne są w wersji blanco. Możliwość indywidualnego aplikowania tuszu pozwala tworzyć elastyczną ofertę. Ułatwia także utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych.

Więcej...

Poduszki do stempli tradycyjnych Micro COLOP

Poduszki do stempli tradycyjnych Micro COLOP - wersja druga

Design poduszek Micro do pieczątek tradycyjnych został całkowicie odmieniony. Górna część obudowy w kolorze szlachetnego antracytu jest doskonałym tłem dla kontrastującego - białego logotypu COLOP  i nazwy produktu.  Bardzo dobrze widoczne symbole ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Cała dolna część obudowy występuje w kolorze adekwatnym do tuszu, którym nasączona jest poduszka. Taki wizerunek został opracowany dla koloru czarnego, niebieskiego, czerwonego, zielonego oraz fioletowego. Natomiast dolna część poduszki blanco
występuje w kolorze jasno -  szarym.

Więcej...

Pocket Stamp – druga odsłona

Pocket Stamp – druga odsłona!

Pieczątka kieszonkowa dostępna jest teraz w odmienionych, świeżych, wiosennych kolorach. Zmiany objęły też kilka detali obudowy, dlatego obecna pieczątka Pocket Stamp jest jeszcze wygodniejsza, bardziej trwała i wyjątkowo atrakcyjna wizualnie. Zachowuje jednocześnie wszystkie swoje najważniejsze cechy użytkowe, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, często zmieniających swoje położenie w pracy. Doskonała dla zwolenników wspaniałego designu.

Więcej...

pieczątka flashowa colop eos 140

Pieczątka COLOP EOS 140 - Największy rozmiar dostępny na rynku

Linia pieczątek COLOP EOS została wzbogacona o nowy model - EOS 140. Wyróżnia go bardzo duża powierzchnia płytki tekstowej: 107,7 cm2. Taka pojemność pozwala na prezentację niezwykle szczegółowej treści. Możliwość zastosowania dużych czcionek sprawia, że tekst pozostaje bardzo wyraźny i czytelny. Ten rodzaj pieczątki często stosuje się do znakowania treści na wnioskach unijnych i wszelkich dokumentach urzędowych wymagających stemplowania treści tabelarycznych.

Więcej...

Korony Reklamy dla COLOP Polska 2013

Korony Reklamy 2013 dla COLOP Polska

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - Najlepsi w kategorii technology otrzymując prestiżową nagrodę Korony Reklamy 2013. Oznacza to, że klienci głosujący COLOP Polska potwierdzają najwyższą jakość naszych urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta

Więcej...

Grzegorz Panfil Mistrz Polski 2012

COLOP Polska wspiera tenisistów

Zakończył się tenisowy sezon 2012. COLOP Polska od kilku lat kibicuje i wspiera dwóch najlepszych zawodników Klubu Sportowego "Górnik" Bytom. Gratulujemy Grzegorzowi Panfilowi zdobycia tytułu Narodowego Mistrza Polski 2012 w tenisowym singlu oraz deblu ! Mateusz Kowalczyk zakończył
najlepszy w karierze sezon jako 96 gracz na świecie w rankingu deblistów !

Więcej...