Aktualności

2013

6 Lis 2013
pieczątki tabelaryczne eos

Już 6 formatów tabelarycznych EOS

Rosnące zainteresowanie flashowymi pieczątkami tabelarycznymi  przyczyniło się do wzbogacenia oferty o kolejne modele. Obecnie, linia EOS obejmuje nowe pieczątki : EOS 112 i EOS 115. Tym samym grupa produktów wielkoformatowych liczy już sześć produktów, które z łatwością można dopasować do różnego typu zastosowań.

28 Paź 2013
Targi sieci OSAA 2013

Targi sieci OSAA

W dniu 26-10-2013 w Paprotni k. Warszawy odbyły się Jesienne Targi sieci OSAA. Na spotkanie zostały zaproszone firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy zapoznali się z nowościami przeznaczonymi zarówno do technologii Flash jak i laserowej: najnowszą serią pieczątek Nowy Printer Lady Line oraz pieczątkami dwukolorowymi EOS.

8 Paź 2013
Targi Global Biuro 2013

Targi Global Biuro

W dniu 27 września 2013 w Czeladzi odbyły się jesienne targi sieci Global Biuro. Na spotkanie zaproszone zostały firmy zrzeszone w sieci oraz ich dostawcy. Uczestnicy mogli na własne oczy zapoznać się z nowościami dostawców.
Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą odsłonę Nowego Printera – serię LADY LINE.

19 Wrz 2013
Guma Eco Line wyróżnienie

Guma Eco Line - zdobyła wyróżnienie!

Guma Eco Line zdobyła wyróżnienie w konkursie Papierniczy Świat & ISPA Award Polish Product of the Year! Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i wiele pozytywnych opinii na temat gumy Eco Line. Bardzo wysoka jakość została potwierdzona poprzez głosy oddane podczas targów w Warszawie, a także głosowanie elektroniczne. To dla nas prawdziwa przyjemność, że możemy oferować produkty, które ułatwiają pracę i wkomponowują się w obecne potrzeby rynku.

28 Sie 2013
SREBRNA NAKLEJKA DO SUCHEGO STEMPLA

Srebrna naklejka do suchych stempli!

Z przyjemnością informujemy, że oferta suchych stempli została wzbogacona o dodatkowe akcesoria. W odpowiedzi na liczne zapytania Klientów, wprowadziliśmy naklejkę w srebrnym kolorze. Odpowiednia zarówno dla okrągłych jak i prostokątnych formatów suchego stempla, podkreśla efekt tłoczenia, jest subtelną i jednocześnie efektowną ozdobą dyplomów, certyfikatów i świadectw.  Oferta obejmuje obecnie 2 kolory: srebrny oraz złoty.

4 Lip 2013
COLOP EOS KOLOR

Pieczątki flahowe COLOP EOS z dwukolorowym odbiciem

Nowe - ciekawe możliwości dla właścicieli urządzeń flashowych!  Interesujące rozwiązania dla użytkowników!

Linia pieczątek flashowych EOS została jeszcze bardziej rozbudowana. Obecnie, obejmuje  nowe pieczątki z kolorowymi odbiciami. Lista konfiguracji kolorów, które można uzyskać jest bardzo szeroka dzięki opcji dowolnego łączenia. Wkłady pieczątek dwukolorowych dostępne są w wersji blanco. Możliwość indywidualnego aplikowania tuszu pozwala tworzyć elastyczną ofertę. Ułatwia także utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych.

30 Kwi 2013
Poduszki do stempli tradycyjnych Micro COLOP

Poduszki do stempli tradycyjnych Micro COLOP - wersja druga

Design poduszek Micro do pieczątek tradycyjnych został całkowicie odmieniony. Górna część obudowy w kolorze szlachetnego antracytu jest doskonałym tłem dla kontrastującego - białego logotypu COLOP  i nazwy produktu.  Bardzo dobrze widoczne symbole ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Cała dolna część obudowy występuje w kolorze adekwatnym do tuszu, którym nasączona jest poduszka. Taki wizerunek został opracowany dla koloru czarnego, niebieskiego, czerwonego, zielonego oraz fioletowego. Natomiast dolna część poduszki blanco
występuje w kolorze jasno -  szarym.

12 Mar 2013
Pocket Stamp – druga odsłona

Pocket Stamp – druga odsłona!

Pieczątka kieszonkowa dostępna jest teraz w odmienionych, świeżych, wiosennych kolorach. Zmiany objęły też kilka detali obudowy, dlatego obecna pieczątka Pocket Stamp jest jeszcze wygodniejsza, bardziej trwała i wyjątkowo atrakcyjna wizualnie. Zachowuje jednocześnie wszystkie swoje najważniejsze cechy użytkowe, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, często zmieniających swoje położenie w pracy. Doskonała dla zwolenników wspaniałego designu.

20 Lut 2013
pieczątka flashowa colop eos 140

Pieczątka COLOP EOS 140 - Największy rozmiar dostępny na rynku

Linia pieczątek COLOP EOS została wzbogacona o nowy model - EOS 140. Wyróżnia go bardzo duża powierzchnia płytki tekstowej: 107,7 cm2. Taka pojemność pozwala na prezentację niezwykle szczegółowej treści. Możliwość zastosowania dużych czcionek sprawia, że tekst pozostaje bardzo wyraźny i czytelny. Ten rodzaj pieczątki często stosuje się do znakowania treści na wnioskach unijnych i wszelkich dokumentach urzędowych wymagających stemplowania treści tabelarycznych.

18 Lut 2013
Korony Reklamy dla COLOP Polska 2013

Korony Reklamy 2013 dla COLOP Polska

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - Najlepsi w kategorii technology otrzymując prestiżową nagrodę Korony Reklamy 2013. Oznacza to, że klienci głosujący COLOP Polska potwierdzają najwyższą jakość naszych urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta

1 Sty 2013
Grzegorz Panfil Mistrz Polski 2012

COLOP Polska wspiera tenisistów

Zakończył się tenisowy sezon 2012. COLOP Polska od kilku lat kibicuje i wspiera dwóch najlepszych zawodników Klubu Sportowego "Górnik" Bytom. Gratulujemy Grzegorzowi Panfilowi zdobycia tytułu Narodowego Mistrza Polski 2012 w tenisowym singlu oraz deblu ! Mateusz Kowalczyk zakończył
najlepszy w karierze sezon jako 96 gracz na świecie w rankingu deblistów !