Szczegóły aktualności COLOP Polska

Spotkajmy się na targach RemaDays 2019

Spotkajmy się na RemaDays

W tym roku największe targi reklamy i druku odbędą się w połowie lutego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy a także naszych wieloletnich Klientów. Przedstawimy zarówno nowości jak i bestsellery! 13-15 lutego 2019, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Hala F, stoisko F2.

 

Podczas targów RemaDays w Nadarzynie, zaprezentujemy wszystkie nowości, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Będzie można przetestować wielkoformatowe kołyski metalowe do aplikacji odbicia na paletach czy torbach papierowych. Przedstawimy odpowiadające im poduszki TOP – PAD idealnie dopasowane formatem do kołysek. Zaprezentujemy wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania efektownych pieczęci lakowych. Po raz pierwszy pokażemy drugą wersję pieczątki do znakowania odzieży – w zupełnie nowej odsłonie.

 

Przygotowaliśmy także wiele inspiracji dla użytkowników laserów – najnowsze tabliczki do montażu na drzwi lub ekspozycji na biurku, drewno lite do grawerowania laserowego, matę adhezyjną, czy podkłady drewniane w wielu kolorach.

 

Dział Technologii Laserowych, na tym samym stoisku pokaże znakowarkę laserową w najwyższej klasie bezpieczeństwa, a także plotery Universal Laser Systems 2.30 i 3.60 czy ploter wielkoformatowy.

Zaproszenie na targi w PDF

Wróć