Aktualności

2016

21 Gru 2016
printer iq zimowe nowosci 2016

Printer IQ w wersji zimowej - limitowana seria Pritner IQ!

Brakuje pięknej, śnieżnej zimy? Nic prostszego! Przedstawiamy pieczątki Printer IQ w wersji zimowej, które z pewnością wprowadzą powiew świeżości, oryginalności oraz niepowtarzalności w miejscu pracy! Zobacz atrakcyjne możliwości personalizacji.

20 Gru 2016
Otwarcie Mail Boxes Etc

Otwarcie kolejnego oddziału firmy Mail Boxes Etc.

Informujemy, że nastąpiło otwarcie kolejnego oddziału firmy Mail Boxes Etc. w Bydgoszczy. W związku z długoletnią oraz owocną współpracą podczas otwarcia pojawiło się szereg różnych akcentów związanych z naszą firmą – COLOP.

19 Gru 2016
wesołych świąt colop 2016

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Zbliża się niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji życzymy wszystkim Naszym Klientom, Przyjaciołom oraz Sympatykom radosnych Świąt, przepełnionych spokojem, miłością oraz rodzinnym ciepłem. Życzymy, aby okres ten był wytchnieniem od codziennych obowiązków.

19 Gru 2016
podziękowanie pck

Podziękowania od Polskiego Czerwonego Krzyża

Otrzymaliśmy podziękowanie od Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Skarbek” w Bytomiu. Przedstawiciel Klubu podziękował za wieloletnią współpracę. Współpraca jest wyrazem szerokiej aktywności firmy również w ważnych obszarach życia społecznego.

9 Gru 2016
COLOP Polska dołącza do grupy COLOP

COLOP Polska dołącza do grupy COLOP z siedzibą w Austrii

Firma COLOP z siedzibą w Welsie (Austria) została założona w 1980r. Obecnie współpracuje z 120 krajami na całym świecie. Dwie nowoczesne fabryki – na terenie Austrii i Czech – zapewniają terminową obsługę zamówień na produkty stemplarskie z całego świata.

30 Lis 2016
Długopisy i pióra z pieczątką HERI

Długopisy i pióra z pieczątką HERI - elegancja i funkcjonalność w jednym

Przypominamy o piórach i długopisach z pieczątką, które są niezwykle funkcjonalne oraz sprawdzą się doskonale jako świąteczny prezent. Długopisy z pieczątką renomowanej, niemieckiej firmy HERI to produkty wysokiej jakości z możliwością personalizacji.

23 Lis 2016
poduszki zastępcze

Poduszki zastępcze COLOP nasączone wysokiej jakości tuszem

Przypominamy o oryginalnych poduszkach zastępczych COLOP do pieczątek samotuszujących, które są nasączone specjalnym tuszem o bardzo wysokiej jakości. Poduszki w procesie produkcji są wielokrotnie testowane. Uzyskały certyfikat zgodności z normą ISO 14145-2!

8 Lis 2016
Laminaty NightLites do zastosowań wewnętrznych

Laminaty NightLites - nowość w ofercie firmy!

Wprowadziliśmy nowe laminaty Nightlites. Charakteryzują się wyrazistymi kolorami, które przykuwają uwagę. Sprawdzą się jako szyldy reklamowe w sklepach czy informacje handlowe oraz oznaczenie wewnątrz pomieszczenia.

25 Paź 2016
podziękowanie konkret plus

Firma COLOP Polska uczestniczyła w Jubileuszu firmy Konkret Plus!

W piątek 21 października uczestniczyliśmy w 15-leciu firmy Konkret Plus. Wśród uczestników tego wydarzenia odnalazły się także przedsiębiorstwa z sieci OSAA – Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej. Dziękujemy za zaproszenie!

17 Paź 2016
pieczątka printer q20

Printer Q20 - nowy format odbicia kwadratowej pieczątki!

Wprowadziliśmy nową pieczątkę samotuszującą do naszej oferty – Printer Q20. Poszerza ona linię pieczątek Printer o kwadratowym odbiciu. Pieczątka sprawdzi się doskonale między innymi w stacjach diagnostycznych ze względu na wymiar odbicia (20 mm x 20 mm)!

11 Paź 2016
Targi Global Biuro 2016

Targi Global Biuro już w najbliższą środę!

Pojawimy się na najbliższych targach biuro-serwisowych Global Biuro, które odbędą się już w środę 12 października 2016 r. w Bydgoszczy. Zaprezentujemy ofertę produktów, które doskonale sprawdzą się dla firm powiązanych z branżą biuro-serwisową. 

28 Wrz 2016
Laser EXPO Sosnowiec 2016

Laser Expo w Sosnowcu - zapraszamy na nasze stoisko!

W dniach 18-20.10.2016 odbędą się targi Techniki Laserowej w Sosnowcu. Wszystkich, którzy poszukują szybkiej i precyzyjnej znakowarki fibrowej do metalu i tworzyw zapraszamy na nasze stoisko. Oprócz znakowarki przedstawimy zastosowania jakie oferuje ploter VLS 3.60.

12 Sie 2016
Festiwal Marketingu 2016

COLOP Polska na Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań!

W dniach 7-8 IX 2016r. COLOP Polska Sp. z o. o. zaprezentuje swoje produkty na stoisku G2. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem pieczątek do oferty oraz tych, którzy chcą rozwinąć swój biznes o wygodną technologię flashową.

23 Cze 2016
Pieczątki z ochroną MICROBAN

Pieczątki z ochroną MICROBAN - już w ofercie!

Pieczątki w codziennym życiu są stosowane przez wielu użytkowników co wpływa na łatwe przenoszenie bakterii. W wielu miejscach, szpitalach czy przychodniach, pracownicy są narażeni na występowanie różnych ustrojów chorobotwórczych.

31 Maj 2016
Printer kwadratowy i okrągły dzień dziecka 2016

Printer kwadratowy i okrągły - doskonałe dla każdego!

Przypominamy o pieczątkach linii Printer, dostępnych w odbiciu okrągłym oraz kwadratowym. Produkt doskonale sprawdzi się jako prezent dla dzieci z okazji zbliżającego się ich święta do ostemplowania zeszytów i książek indywidualnym wzorem.

20 Maj 2016
nowe pieczątki eos 2016

NOWE pieczątki flashowe – EOS 32, EOS R45 oraz EOS przemysłowy R17

Jeszcze więcej pieczątek w naszej ofercie! Właśnie wprowadziliśmy 3 nowe pieczątki flashowe o różnych rozmiarach: EOS 32, EOS okrągły o średnicy 45 mm oraz całkowitą nowość - EOS przemysłowy okrągły o średnicy 17 mm w bardzo wytrzymałym korpusie!

10 Maj 2016
nowe pieczątki green line 2016

NOWE ekologiczne pieczątki serii Green Line

Informujemy, że w ofercie firmy COLOP Polska pojawiły się nowe pieczątki ekologiczne Green Line: Printer IQ oraz Pocket Plus. Przypominamy, że produkty te wykonano z materiałów, które zostały odzyskane w recyklingu – min. 75% - 80%. 

4 Maj 2016
EOS 140 tabelaryczny

Pieczątka EOS 140 tabelaryczny - największa pieczątka flashowa!

Pieczątka flashowa EOS 140 to największa pieczątka nie wymagająca osobnej poduszki. Jej wymiary wynoszą 89 x 121 mm. Jest to cicha oraz wydajna pieczątka z możliwością personalizacji dzięki posiadaniu dużego okna, do którego można umieścić karteczkę indeksującą.

11 Kwi 2016
Targi FILM VIDEO FOTO 2016 zakończenie

Targi FILM VIDEO FOTO zakończone - dziękujemy za spotkanie!

W dniach 7 – 9 kwietnia 2016 r. w Łodzi odbyły się targi FILM VIDEO FOTO, na których zaprezentowaliśmy maszynę flashową oraz produkt marki Universal Laser Systems! Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne wizyty na naszym stoisku!

7 Kwi 2016
Targi FILM VIDEO FOTO 2016 rozpoczęcie

Rozpoczęły się targi FILM VIDEO FOTO - zapraszamy na nasze stoisko!

Rozpoczęły się targi Film Video Foto w Łodzi! Możecie odwiedzać nasze stoisko numer 55 w dniach 7 - 9 kwietnia, na którym prezentujemy dwie maszyny - maszynę flashową do szybkiej produkcji pieczątek oraz ploter laserowy VLS3.60. Serdecznie zapraszamy!