Szczegóły aktualności COLOP Polska

KONKURS "MISTRZOWIE LASERA 2019" JUŻ ZA NAMI!

Konkurs „Mistrzowie Lasera 2019” już za nami! Tegoroczną tematyką konkursu były kartki okolicznościowe, stworzone przy wykorzystaniu plotera laserowego CO2. Prace mogły być wykonane z papieru, tektury, kartonu beermat oraz sklejki 1mm oraz zdobione filcem, korkiem, drewnem litym oraz innymi materiałami grawerskimi. Liczyła się przede wszystkim kreatywność, estetyka oraz umiejętności techniczne.

Komisja złożona z przedstawiciela środowiska akademickiego oraz osób z branży poligraficznej, reklamy i marketingu nie miała łatwego zadania ponieważ jakość prac nadesłanych w tegorocznym konkursie stała na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcą II edycji konkursu „Mistrzowie Lasera 2019” została firma ESPU ze Świdwina, drugie miejsce zajęła firma IMPORTPRODUCT z Siedlec, miejsce trzecie powędrowało do firmy DRUKMANIA z Krakowa a na czwartym miejscu znalazła się firma VISUAL PARTNER z Lęborka. Do laureatów powędrują nagrody.

Zachęcamy do oglądania wszystkich prac biorących udział w konkursie „Mistrzowie Lasera 2019” tutaj.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy wszystkim tym którzy wzięli udział w naszym konkursie. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Mistrzowie Lasera 2020”, który startuje już wiosną!

 

Wróć