Szczegóły aktualności COLOP Polska

Pieczątki szkieletowe CLASSIC LINE – do wielu zastosowań!

Pieczątki Classic Line

Pieczątki serii Classic Line to bardzo mocne datowniki, numeratory i pieczątki z płytką tekstową. Dzięki szerokiej ofercie, sięgającej kilkudziesięciu modeli, każdy może wybrać właściwy produkt – odpowiedni do wymaganego zastosowania.

Seria Classic Line charakteryzuje się bardzo szerokim wyborem produktów. Linia obejmuje ponad 20 modeli, w tym:

  • 15 różnych datowników,
  • 6 pieczątek z płytką tekstową,
  • 6 numeratorów.

Co wyróżnia pieczątki szkieletowe Classic Line?

  • Trwała obudowa – pieczątki tej serii wyróżniają się niezwykłą trwałością. Ich obudowa to połączenie tworzywa i metalu. Jest to gwarancja bezawaryjnej, intensywnej i długotrwałej pracy przez wiele lat!
  • Osłonięte taśmy datownika – zabezpieczają użytkownika przed zabrudzeniem dłoni podczas zmiany daty.
  • Duże okienko indeksujące – pozwala na czytelną prezentację treści odbicia pieczątki. Dzięki niemu dużo łatwiej jest wybrać właściwą pieczątkę spośród kliku stojących na biurku.
  • Stopki antypoślizgowe – większość modeli zostało wyposażonych w stopki antypoślizgowe, które zapewniają stabilność podczas odbijania pieczątki.
  • Uchwyt – odpowiednio wyprofilowany, ułatwia wykonywanie wyraźnych i czytelnych odbić. Jego płaskie zakończenie pozwala postawić pieczątkę na biurku, co usprawnia równe zamontowanie płytki tekstowej.

Pieczątki serii Classic Line oferują wiele wariantów kolorowej treści – od jednokolorowych odbić, zarówno w podstawowych, jak i nietypowych kolorach tuszu, aż do dwukolorowej treści o dowolnej konfiguracji. W każdym z modeli można zastosować poduszkę ze specjalnym tuszem przeznaczonym do znakowania różnych powierzchni. Dzięki temu pieczątka może zostać wykorzystana nie tylko w biurze, ale również podczas różnych procesów, na przykład w firmach produkcyjnych. Istnieje możliwość przygotowania wielokolorowej treści wykonywanej z wykorzystaniem specjalnego rodzaju poduszek.

Datowniki Classic Line dostępne są w trzech wariantach daty: polskiej (12.LIS.2020), ISO (12-11-2020) oraz cyfrowej (12.11.2020). Taśma przedstawiająca rok wystarcza na 12 lat. Numeratory tej serii posiadają taśmy, na których znajdują się: cyfry od 0 do 9, puste pole, kropka, myślnik i ukośnik. Odbicie numeratora można personalizować, w celu dostosowania produktu do danego przeznaczenia. W każdym z modeli istnieje możliwość wymiany cyfr na litery lub cyfr na znaki specjalne.

Gdzie pieczątki serii Classic Line znajdują zastosowanie?

Pieczątki te z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przez: księgowych, fakturzystów, pracowników działów logistyki, pracowników banków, weterynarzy, komorników, firmy produkcyjne, szkoły, urzędy, instytucje i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów serii Classic Line.

Pieczątki Classic Line - ulotka do pobrania

Wróć