COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2014

2014-10-28 12:12

Maszyny do produkcji pieczątek COLOP – prezentacja na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań

COLOP Polska na targach OSAA


25 października COLOP Polska uczestniczyła w jesiennych targach sieci OSAA. Podczas eventu odbyło się wiele cennych spotkań. Firma zaprezentowała wysokiej jakości produkty stemplarskie jak między innymi: wysokiej jakości tusze COLOP w intensywnej kolorystyce, datowniki, numeratory - w tym numeratory automatyczne, akcesoria takie jak poduszki zastępcze i poduszki Micro. Niepodważalnym atutem prezentacji były urządzenia do produkcji pieczątek - maszyna flashowa COLOP dla zwolenników ekspresowej realizacji usługi oraz laser Universal Laser Systems - dla poszukujących licznych, często niebanalnych rozwiązań.

Więcej...

2014-10-28 12:08

Maszyny do produkcji pieczątek COLOP i Universal Laser Systems

COLOP Polska na targach Global Biuro

 

24 października COLOP Polska przedstawiła swoją ofertę podczas targów sieci Global Biuro w Osielsku k. Bydgoszczy. Firmy sieci mogły przetestować dwa urządzenia do produkcji pieczątek: laser Univerasal Laser Systems oraz maszynę flashową COLOP FS-1200T. Zaprezentowaliśmy także przekrój pieczątek COLOP EOS oraz szereg korzyści, które otrzymują firmy wprowadzające tę technologię. Na stoisku można było także sprawdzić efekt tworzenia karteczki indeksującej, która po wydrukowaniu jest doskonałym nośnikiem reklamowym dzięki możliwości drukowania logotypu, adresu www, nazwy firmy czy numeru telefonu. Podczas targów przedstawiliśmy pieczątki z brandem Global Biuro. Zarpraszamy wszystkich do samodzielnej personalizacji swoich pieczątek.

Więcej...

2014-09-15 12:00

Maszyny do produkcji pieczątek COLOP – prezentacja na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań

T jak TURBO

 

Od chwili wprowadzenia, linia produktów EOS nieustannie podlega udoskonaleniom. Innowacyjne podejście do produkcji pozwoliło wprowadzić istotne poprawki i zmiany – stworzone na podstawie sugestii klientów.
Dlatego dzisiaj z największą przyjemnością przedstawiamy nową maszynę flashową FS 1200T o powierzchni naświetlania 125 x 98 mm. Łatwe użytkowanie, wysokiej jakości materiały i zwarta konstrukcja, to tylko niektóre z cech, które gwarantują doskonałe rezultaty i niezawodne działanie.

 

 

 

 

Więcej...

2014-09-10 12:42

Maszyny do produkcji pieczątek COLOP – prezentacja na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań

I dzień Festiwalu Marketingu

 

Zapraszamy na stoisko G2, gdzie pokazujemy nową maszynę flashową FS 1200 Turbo i zachęcamy klientów do samodzielnego wykonania własnej pieczątki flashowej. Obok szerokiej gamy produktów EOS przedstawiamy pełną ofertę COLOP Polska: pieczątki samotuszujące, datowniki, metalowe stemple HORRAY, a także materiały do obróbki laserowej.

 

Zobacz galerię

 

Więcej...

2014-08-26 12:48

Maszyny do produkcji pieczątek COLOP – prezentacja na Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań

COLOP Polska na Festiwalu Marketingu

 

Przygotuj się do nowego sezonu! Realizuj zlecenia bez pośredników. Inwestuj w urządzenia najwyższej jakości.

Wszystkich, którzy chcieliby zwiększyć wydajność swoich działań zachęcamy do udziału w prezentacji  urządzeń, które pozwalają naszym Klientom wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy agencje reklamowe szukające maszyn do produkcji pieczątek. Podczas targów będzie okazja do testowania FS1200 Turbo, która zdobywa pozytywne opinie nawet  wśród największych sceptyków. Pokażemy także ploter laserowy Universal 3.60 a także nagrodzoną podczas ostatnich targów znakowarkę fibrową LOTUS META C4. Jej ponadprzeciętna wydajność gwarantuje znakowanie na poziomie 1200 znaków na sekundę, przy zachowaniu wysokiej precyzji pracy.

 

 

Więcej...

2014-05-06 11:59

COLOP Polska na targach w Poznaniu – Reklama 360

 

Serdecznie zapraszamy na targi w Poznaniu. Zaprezentujemy przekrój pieczątek COLOP,  w tym nowości i produkty nagrodzone. Przedstawimy ponadto cieszące się niezwykłą popularnością urządzenia flaszowe do produkcji pieczątek wraz z oprogramowaniem i przekrojem produktów EOS. Na stoisku zaprezentujemy także system laserowy Universal Laser Systems VLS 2.30 a także bogatą ekspozycję efektów jego pracy, dostępną w ofercie dla Klientów firmy.

 

Więcej...

2014-04-28 12:21

Długopis touch pen z pieczątką: SMART&STAMP

 

Smart&Stamp to nietypowe i bardzo wygodne połączenie trzech funkcji: praktyczny długopis z pieczątką i końcówką do smart phone’a. Wspaniałe rozwiązanie także dla użytkowników tabletów i telefonów dotykowych. Oprawa smart&stamp może być grawerowana laserem CO2. Dzięki możliwości szybkiej i trwałej personalizacji długopis smart&stamp jest idealną propozycją na prezent. Praktyczne zastosowanie sprawia, że doskonale jest mieć go zawsze pod ręką.

 

Więcej...

2014-03-10 15:53

Referentka

 

Referentka mosiężna wraz z lakiem pozwala uzyskać bardzo efektowne realizacje. Dlatego też stosowana jest coraz częściej jako pieczęć ozdobna na certyfikaty, świadectwa, butelki na wino, listy, zaproszenia ślubne, eleganckie koperty, upominki i pamiątki. Ponadto, referentka wykorzystywana jest przez banki, urzędy i służby mundurowe do zabezpieczeń, takich jak plombowanie drzwi, szaf itp. Oferta obejmuje referentkę mosiężną o średnicy 22 mm a także lak w pięciu kolorach.

 

 

Więcej...

2014-02-18 21:46

Certyfikat ISO 9001:2008

 

Przeprowadzony audit  nadzoru  jakości po raz kolejny przebiegł pomyślnie. Tym samym, firma COLOP Polska posiada ważny certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji pieczątek i akcesoriów stemplarskich. Zgodnie z polityką Jakości nadrzędnym celem działalności firmy jest świadczenie usług spełniających oczekiwania Klienta. Dla przedsiębiorstw współpracujących z firmą COLOP Polska oznacza to, iż jesteśmy gwarantem najwyższych standardów obsługi.

 

Więcej...

2014-02-10 14:40

Rozstrzygnięcie konkursu Lady Line

 

NAGRODY ROZDANE!

Podczas targów Rema Days rozdaliśmy nagrody za najciekawsze aranżacje pieczątek Lady Line.
Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Więcej...

2014-02-03 15:38

Rozstrzygnięcie konkursu Lady Line

 

Dziękujemy za udział w konkursie fotograficznym "Lady Line - z myślą o kobietach". Otrzymaliśmy szereg wyjątkowych aranżacji. Jak zawsze wyobraźnia naszych Klientów zaskoczyła nas w niejednej realizacji.

Informujemy, iż ogłoszenie wyników nastapi w środę 5 lutego 2014 na stoisku 2H10 ok godziny 14.00 podczas targów Rema Days 2014.

 

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz galerię zdjęć

Więcej...

2014-01-09 10:00

Zapraszamy na targi Rema Days 2014.

 

Zapraszamy na stoiska 2H3 oraz 2H10. Zaprezentujemy fibrową znakowarkę laserową LOTUS o imponującej prędkości – do 1200 znaków na sekundę - przy jednoczesnej bardzo wysokiej precyzji znakowania. Ponadto przedstawimy systemy laserowe Universal Laser Systems, modele: VLS 2.30, VLS 3.60 o niezwykle szerokim spektrum zastosowań, wykorzystywanych w branży reklamowej, poligraficznej, stemplarskiej, edukacyjnej czy przemysłowych.  Na stoisku 2H10 przedstawimy technologię flaszową, która pozwala w krótkim czasie rozbudować ofertę o produkty marżowe.  

>> Pobierz zaproszenie na Rema Days 2014

Więcej...

2014-01-09 09:10

COLOP na targach Paperworld 2014, Frankfurt

 

25-28 stycznia 2014r. firma COLOP Stempelerzeugung Skopek GmbH & Co. KG zaprezentuje swoje nowości podczas targów Paperworld we Frankfurcie. Na stoisku 3.0 F10, pokazane zostaną zwiastuny produktów, które już wkrótce pojawią się w ofercie firmy.

http://paperworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/ausstellersuche.exhibitordetails.html/colop-stempelerzeugung-skopek-ges-mbh-co-kg.html


>> Oficjalna strona Paperworld 2014

 

2014-01-09 09:05

Zagłosuj na naszą firmę

 

COLOP Polska startuje w konkursie Korony Reklamy, w kategorii TECHNOLOGY – dla firm godnych polecenia w branży reklamowej.
Jeśli otrzymali Państwo mailing elektroniczny od organizatora targów GJC Intermedia prosimy oddać na nas swój głos! Serdecznie zapraszamy do głosowania.
 

 

Więcej...

2014-01-07 10:54

Produkty nominowane do konkursu Gifts of the Year 2014

 

Produkty Pocket Stamp oraz Smart&Stamp zostały nominowane do konkursu Gifts of the YEAR organizowanego przez Gifts Journal Polska i Gifts Journal Business. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2013.

Każdy, kto otrzyma link do głosownia zamieszony w mailu o temacie: Zagłosuj na najlepsze produkty w konkursie Gifts of The Year 2014 może zagłosować na wybrane produkty.

1. Pocket Stamp

2. Długopis z pieczątką Heri Smart&Stamp

Więcej...

2014-01-06 23:17

Grzegorz Panfil wśród najlepszych - gratulujemy!

 

COLOP Polska wspiera najlepszych tenisisów KS "GÓRNIK" Bytom: Grzegorza Panfila i Mateusza Kowalczyka. Z najwięszką radością przyjmujemy zatem sukces Grzegorza, który zagrał w finale Pucharu Hopmana. To może być przełomowy moment w karierze Grzegorza Panfila. Życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

Więcej...