Aktualności

2020

14 Sie 2020

Recenzja Protect Kids Stamp na blogu gabrysiowamama.pl

Blogerka Patrycja Sobolewska, mama 5 letniego chłopca – Gabrysia postanowiła opisać działanie pieczątki Protect Kids Stamp w praktyce. Na swojej stronie opisała działanie pieczątki, jak pieczątkę odbiera jej kilkuletni synek oraz o tym co daje korzystanie z Protect Kids Stamp.

10 Sie 2020
NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

Wymienne wzory, elektryzujące kolory odbić, pieczątki, które Tworzysz sam To wszytko znajdziesz w nowej ofercie COLOP ARTS&CRAFTS Zajrzyj do katalogu i poznaj rodzinę stempli kreatywnych COLOP oraz naszą bogatą  kolekcję poduszek z kolorowymi tuszami! #stemplujkolorowo
 

27 Lip 2020

Pieczątka Protect Kids Stamp w sali zabaw

O tym w jaki sposób działa pieczątka Protect Kids Stamp i w jaki sposób chroni najmłodszych przed niebezpieczeństwem związanym z chorobami, w tym także z koronawirusem przekonały się dzieci oraz rodzice korzystający z Świętochłowickiej sali zabaw "Fun&Sport".
 
 
 

12 Maj 2020
Wykrojnik do narożników

Wykrojnik do narożników - nowe kształty

Wykrojnik do narożników, jest urządzeniem bazowym, które wraz z elementem wycinającym nadaje różne kształty tabliczkom metalowym lub wykonanym z tworzyw sztucznych. Jeden wykrojnik można łączyć z dowolnym elementem wycinającym, które stosuje się wymiennie. Szeroka gama dostępnych kształtów pozwala uzyskać bardzo efektowne formaty tabliczek znamionowych.

22 Kwi 2020
Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię. By zmniejszyć zagrożenie, coraz więcej ludzi pracuje z domu (Home Office), jednocześnie opiekując się swoimi dziećmi. By chronić dzieci przed coronawirusem, rodzice muszą wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

31 Mar 2020

Drukowanie na wstążkach ZA POMOCĄ E-MARKA

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach oraz podobnych, cienkich, elastycznych i dłuższych przedmiotach o szerokości 15 lub 25mm.

11 Mar 2020

Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban!

Firma COLOP przy współpracy z amerykańskim liderem rynku ochrony antybakteryjnej firmą Microban stworzyła serię najbezpieczniejszych pieczątek świata, wykorzystujących technologię jonów srebra dzięki czemu eliminują nawet do 99,9% drobnoustrojów. To jedyne takiego typu pieczątki dostępne w Polsce.
 

29 Lut 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną przez międzynarodowe jury firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design. IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży. To kolejna nagroda otrzymana przez E-mark.

15 Sty 2020
Pieczątka drewniana kołyska

Większe rozmiary kołysek drewnianych stempli XL

Kołyski to wysokiej jakości pieczątki drewniane o dużych rozmiarach, które wymagają stosowania dodatkowej poduszki tuszującej. Dwa rozmiary - 190 x 120 mm, 240 x 180 mm - to nowości dostępne już w naszej ofercie. Zmieniliśmy również design pozostałych rozmiarów z naszej oferty.
 

3 Sty 2020

Odwiedź nas na targach RemaDays 2020

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. COLOP Polska po raz kolejny weźmie w nich udział.

 

2 Sty 2020

Laureat konkursu "Mistrz Lasera” 2019 gościem COLOP

20 grudnia 2019 roku w siedzibie firmy COLOP Polska gościliśmy Pana Krzysztofa Honkisza, właściciela firmy Drukmania, zakładu poligraficznego z Krakowa, laureata konkursu „Mistrz Lasera” edycja 2019. Laureat odebrał nagrodę oraz certyfikat "Mistrza Lasera 2019". Oprócz tego Pan Krzysztof opowiedział nam jak ten tytuł może pomóc mu w rozwoju firmy!

1 Sty 2020
Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40!

Długo oczekiwana pieczątka kieszonkowa już w ofercie! Większy format płytki tekstowej dostępny jest w wygodnej kieszonkowej obudowie: Pocket Plus 40. Dzięki niewielkiej obudowie tej pieczątki, Twoja firmówka może być zawsze pod ręką. Format płytki tekstowej [23 x 59] mm mieści nawet 5-6 linii tekstu, co pozwala na prezentację obszernej informacji.

1 Sty 2020
Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Innowacyjne i wszechstronne urządzenie E-mark, zostało nagrodzone podczas ostatniej edycji targów FestiwalMarketingu.pl
Eksperci przyznali prestiżowe wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, wszechstronność zastosowań, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań.