Aktualności

2020

23 Gru 2020

Wesołych Świąt i Bezpiecznego Nowego Roku 2021!

Wszystkim Klientom i Partnerom życzymy dużo zdrowia, optymizmu i odpoczynku od wszelkich trosk. Niech nadchodzący Nowy Rok 2021 będzie bezpieczny i pełen optymizmu.

16 Gru 2020

Narzędzie do mocowania płytki do pieczątek Printer

Przedstawiamy Państwu nowość - narzędzie do precyzyjnego mocowania płytki tekstowej do pieczątek Printer IQ, Printer Compact w rozmiarach 20, 30 oraz 40.

27 Lis 2020

ZOSTAŁO 28 DNI DO ŚWIĄT! POZNAJ LITTLE NIO ŚWIĘTA!

28 dni zostało do Świąt Bożego Narodzenia! U nas już panuje świąteczna atmosfera! Poznaj LITTLE NIO KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA i stempluj świątecznie!

20 Lis 2020

Długopisy z pieczątką Heri - nowe kolory w ofercie!

Poszerzamy swoją ofertę długopisów Heri z wbudowaną pieczątką o nowe kolory znanych nam już modeli - Stamp&Touch oraz Classic. Teraz dostępne są w czterech nowych, fantastycznych kolorach!
 
6 Lis 2020

Specjalistyczne urządzenie do tłoczenia pieczęci

Produkt umożliwiający tłoczenie pieczęci na różnych formatach od wizytówek do arkuszy A4 i A3 – np. dokumentach, certyfikatach czy świadectwach w dowolnym miejscu arkusza, również na środku. 

20 Paź 2020

COLOP MAKE 1 - Stempluj kolorowo!

W ofercie firmy COLOP Polska znajdziesz największą i najbardziej kreatywną kolekcję poduszek nasączonych tuszami w fantastycznych elektryzujących kolorach jakich jeszcze nie było. Musisz je wypróbować!

6 Paź 2020

Nowe akcesoria dla E-marka oraz E-marka Create

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

22 Wrz 2020
E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

Już jest! Teraz dostępny także na polskim rynku – E-mark CREATE czyli mobilna drukarka dla ludzi kreatywnych! Idealnie sprawdzi się w personalizacji np. kartek okolicznościowych, winietek na stoły, lub serwetek w restauracji.

4 Wrz 2020
Stemple kreatywne - Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020 w Warszawie

Stemple Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją kreatywną ofertę! Od 9 do 10 września na stoisku E6 w halach EXPO XXI Warszawa - znajdziecie nas na FestiwalMarketingu.pl w Warszawie!

4 Wrz 2020

Polska premiera E-mark CREATE na Festiwal Marketingu 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tym samym zapowiadamy premierę E-marka CREATE - nową wersję mobilnej drukarki i znakowarki.

1 Wrz 2020

COLOP POWIĘKSZA GAMĘ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH O E-MARK CREATE

COLOP  nie zwalnia tempa w rewolucjonizowaniu tematyki znakowania – wraz z wprowadzeniem na rynek e-mark create, proces ten staje się jeszcze prostszy. Wysoka jakość wydruków, dedykowana aplikacja mobilna oraz komfort użytkowania to tylko część zalet nowego urządzenia.

14 Sie 2020

Recenzja Protect Kids Stamp na blogu gabrysiowamama.pl

Blogerka Patrycja Sobolewska, mama 5 latka – Gabrysia postanowiła opisać działanie pieczątki Protect Kids Stamp w praktyce. Na stronie opisała działanie pieczątki, jak pieczątkę odbiera jej synek oraz o tym co daje korzystanie.

10 Sie 2020
NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

Wymienne wzory, elektryzujące kolory odbić, pieczątki, które Tworzysz sam. To wszytko znajdziesz w nowej ofercie COLOP ARTS&CRAFTS Zajrzyj do katalogu #stemplujkolorowo

27 Lip 2020

Pieczątka Protect Kids Stamp w sali zabaw

O tym w jaki sposób działa pieczątka Protect Kids Stamp i w jaki sposób chroni najmłodszych przed niebezpieczeństwem związanym z chorobami, w tym także z koronawirusem przekonały się dzieci oraz rodzice korzystający z Świętochłowickiej sali zabaw "Fun&Sport".
 
 

12 Maj 2020
Wykrojnik do narożników

Wykrojnik do narożników - nowe kształty

Wykrojnik do narożników, jest urządzeniem bazowym, które wraz z elementem wycinającym nadaje różne kształty tabliczkom metalowym lub wykonanym z tworzyw sztucznych. Jeden wykrojnik można łączyć z dowolnym elementem wycinającym, które stosuje się wymiennie. Szeroka gama dostępnych kształtów pozwala uzyskać bardzo efektowne formaty tabliczek znamionowych.

22 Kwi 2020
Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. WHO ogłosiła pandemię. By chronić dzieci przed coronawirusem, trzeba wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

31 Mar 2020

Drukowanie na wstążkach ZA POMOCĄ E-MARKA

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w rozmiarach o szerokości 15 lub 25mm.

11 Mar 2020

Jedyne pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban!

Firma COLOP przy współpracy z amerykańskim liderem rynku ochrony antybakteryjnej - Microban stworzyła serię najbezpieczniejszych pieczątek świata, eliminują do 99,9% drobnoustrojów.
 

29 Lut 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną przez międzynarodowe jury firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design. IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży. To kolejna nagroda otrzymana przez E-mark.

15 Sty 2020
Pieczątka drewniana kołyska

Większe rozmiary kołysek drewnianych stempli XL

Kołyski to wysokiej jakości pieczątki drewniane o dużych rozmiarach, które wymagają stosowania dodatkowej poduszki tuszującej. Dwa rozmiary - 190 x 120 mm, 240 x 180 mm - to nowości dostępne już w naszej ofercie. Zmieniliśmy również design pozostałych rozmiarów z naszej oferty.