Szczegóły aktualności COLOP Polska

Personalizowane breloki do kluczy

Breloki są jednym z bardziej popularnych gadżetów. Przyczepione do pęku kluczy stanowią nie tylko atrakcyjny dodatek ale także ułatwiają ich szybsze znalezienie. Są chętnie kupowane jako pamiątka z podróży czy prezent na urodziny. Doskonale sprawdzą się także w branży hotelowej, szatni czy instytucjach publicznych jako numerki.

Breloki dają ogromne możliwości personalizacji – zaczynając od wyboru materiału, przez kształt, kończąc na grawerze. Do produkcji breloków możemy wykorzystać szeroką gamę materiałów grawerskich tj. drewno lite, sklejka, filc, korek, laminat, pleksi czy tabliczki metalowe. Następnie dzięki ploterom laserowym CO2 możemy wyciąć dowolny kształt z wybranego wcześniej materiału oraz spersonalizować brelok osobistym grawerunkiem.

Jednak niezależnie od materiału czy kształtu breloku potrzebna jest baza czyli metalowy łańcuszek zakończony kółkiem przeznaczony do przymocowania breloka do kluczy. Właśnie o ten produkt firma Colop Polska poszerza swoją ofertę. Wysokiej jakości łańcuszek o zgrabnym wyglądzie jest zarazem niezwykle wytrzymały. Wykonany z mosiądzu pokrytego niklem ma długość 5,3 cm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tutaj.

Wróć