COLOP Polska > Firma > Kalendarz imprez COLOP Polska
2018-09-12 (Środa)

Festiwal Druku

2018-09-12 10:00 - 2018-09-13 17:00

Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić na tegoroczną edycję targów Festiwal Druku. Będą one miały miejsce 12-13 września 2018 w Warszawie. Na targach zaprezentujemy m.in. plotery laserowe Universal Laser Systems oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonym do obróbki laserem.

Festiwal Druku to największe targi dla branży poligraficznej. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego. Targom towarzyszą różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe tj.: seminaria, warsztaty, pokazy, konferencje i konkursy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane tym wydarzeniem agencje reklamowe, drukarnie czy producentów opakowań.

2018-09-21 (Piątek)

Akademia Lasera 2.0 - jeszcze więcej praktyki!

09:00 - 17:00

W dniu 21 września 2018 w Gdańsku odbędą się warsztaty Akademii Lasera. Laser to wszechstronne urządzenie, które ułatwia tworzenie ciekawej i bogatej oferty. Im większa wiedza na jego temat, tym lepsza oferta dla klientów.

Fachową wiedzę i nowe umiejętności będzie można zdobyć podczas szkolenia z zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz odpowiadają na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zostanie zaprezentowana praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Będzie można zobaczyć procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów. Uczestnicy otrzymają pakiet próbek i certyfikat udziału.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 388 70 51.