Aktualności

2019

FIRMA COLOP POLSKA NA TARGACH STOM-LASER!

W dniach 26-28 marca 2019 w Targi Kielce odbędą się targi STOM-LASER, podczas których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie, urządzenia i rozwiązania obróbki materiałów w przemyśle. Wśród wystawców, w hali A na stoisku 107, znajdziemy firmę Colop Polska.

Więcej...

Pieczątki flashowe EOS - poznaj innowacyjne cechy pieczątek flash

Pieczątki flashowe COLOP EOS – poznaj innowacyjne cechy

Seria pieczątek EOS to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki flash, zaprojektowane do stemplowania wyraźnych i czytelnych odbić. Innowacyjna technologia flashowa pozwala wykonywać wysokiej jakości pieczątki w krótkim czasie – nawet w 5 minut!

Więcej...

Firma COLOP Polska zdobywa statuetkę KORONA REKLAMY 2019!

Firma COLOP Polska z siedzibą w Bytomiu, zdobyła prestiżową nagrodę KORONA REKLAMY 2019 w kategorii Technology. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce.

Więcej...

Certyfikaty ISO przyznane firmie Colop

Znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, dążącą do zrównoważonego rozwoju, doskonalącą obsługę klientów. Firma COLOP posiada trzy certyfikaty zapewniające zgodność produkowanych wyrobów oraz świadczonych usług z przepisami i normami prawnymi.

Więcej...

Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Za nami 3 dni targów RemaDays2019. To bardzo owocny czas, który pozwolił nam przedstawić zwiedzającym wiele nowości, takich jak: pieczątka do odzieży w nowej odsłonie, tabliczki na biurko i drzwi, nowe identyfikatory, wiele materiałów do obróbki laserowej.

Więcej...

Pieczątki CLASSIC LINE - trwałe pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki szkieletowe CLASSIC LINE – do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Classic Line to bardzo mocne datowniki, numeratory i pieczątki z płytką tekstową. Dzięki szerokiej ofercie, sięgającej kilkudziesięciu modeli, każdy może wybrać właściwy produkt – odpowiedni do wymaganego zastosowania.

Więcej...

paperworld 2019

PAPERWORLD 2019 - serdecznie zapraszamy na targi!

W dniach 26 - 29 stycznia 2019 firma COLOP zaprezentuje swoją ofertę podczas międzynarodowych targów papieru, artykułów biurowych i piśmienniczych Paperworld we Frankfurcie.

 

Więcej...

Spotkajmy się na RemaDays

Spotkajmy się na targach RemaDays 2019

W tym roku największe targi reklamy i druku odbędą się w połowie lutego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy a także naszych wieloletnich Klientów. Przedstawimy zarówno nowości jak i bestsellery! 13-15 lutego 2019, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Hala F, stoisko F2.

Więcej...