COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2018

2018-03-20 14:57

Etui poziome do podkładu drewnianego

 

Szczere podziękowanie wymaga odpowiedniej oprawy, a dyplom lub certyfikat profesjonalnej formy. Dlatego proponujemy wszystko czego potrzebujesz: wysokiej jakości laminaty, podkłady drewniane w sześciu rozmiarach oraz etui w trzech kolorach i również w sześciu formatach.

 

Obecna oferta na etui na podkłady drewniane obejmuje 2 dodatkowe kolory. Teraz we wszystkich sześciu rozmiarach oferujemy 3 kolory: granatowy, zielony, bordowy.

 

Więcej...

2018-03-09 11:24

AKADEMIA LASERA 2.0 – jeszcze więcej praktyki!

 

Indywidualna praca na laserze. Pomysły na jeszcze lepsze wykorzystanie lasera w firmie. Podpowiedzi, które ułatwiają pracę i pozwalają uzyskać idealne efekty. Zastosowania i sposób obróbki laminatów, sklejki, kubków i szeregu innych materiałów, które po odpowiedniej obróbce dają oryginalne realizacje i sprawdzone rozwiązania. To wszystko podczas dwudniowej Akademii Lasera 2.0 w Bytomiu, której najbliższa edycja odbędzie się już w marcu.

Więcej...

2018-02-22 10:27

Pieczątki graficzne z motywem wielkanocnym

 

Nowe pieczątki z wzorem nawiązującym do Świąt Wielkanocnych. Idealne do zdobienia kartek świątecznych, biletów prezentowych, opakowań na upominki czy dekoracji. Sześć gotowych pieczątek o różnych kolorach tuszu, które można łatwo dopasować do wielu zastosowań.

Wygodny uchwyt zapewnia łatwe stemplowanie i przyjemną pracę. Na uchwycie pieczątki znajduje się miejsce na naklejkę z wzorem odbicia. Dzięki takiemu oznaczeniu pieczątki łatwo można rozpoznać właściwy model i uniknąć pomyłki wybierając jedną spośród kilku.

 

Więcej...

2018-02-13 12:58

Rema Days 2018 już za nami!

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days 2018! W dniach 7 – 9 lutego 2018 r. w Ptak Warsaw Expo zaprezentowaliśmy naszą najnowszą ofertę artykułów stemplarskich, pieczątek oraz materiałów do obróbki laserowej.

 

Więcej...

2018-01-26 10:01

Guma do pieczątek artystycznych

 

Wysokiej jakości guma bezzapachowa polecana do pieczątek artystycznych. Dzięki ciekawej kolorystyce, doskonale sprawdzi się jako płytka tekstowa stempli ręcznych używanych w sektorze hand-made.

 

Więcej...

2018-01-25 10:02

Pieczątki Graficzne - zestaw walentynkowy

 

Walentynki coraz bliżej...

Pieczątki graficzne o motywach walentynkowych to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy ręcznie wykonują, sprzedają, kupują lub wręczają kartki walentynkowe. Dzięki motywom pełnym uczuć, można dyskretnie ozdobić kartę okolicznościową podkreślając jej charakter.

 

Więcej...

2018-01-15 12:29

Rema Days 2018 – zapraszamy na największe targi branżowe!

 

Już w dniach 7 – 9 lutego 2018 r. serdecznie zapraszamy Państwa do Ptak Warsaw Expo, gdzie w hali F, na stoisku G2 zaprezentujemy naszą najnowszą ofertę artykułów stemplarskich, a także materiałów do obróbki laserowej. Razem z nami pojawią się również przedstawiciele działu Technologii Laserowych, którzy zaprezentują niezawodne urządzenia laserowe marki Universal Laser Systems.

 

Więcej...

2018-01-09 15:18

Twórz rzeczywistość naszej branży!

 


Wydawca magazynów Gifts Journal Polska oraz organizator Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, rozpoczyna kolejną odsłonę konkursu „Gifts of the Year”(Znajdziesz na stronie http://remadays.com/pl/strona-glowna/), którego celem jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2018. Nasze produkty zostały zakwalifikowane do tego prestiżowego wydarzenia :)
JEŚLI OTRZYMASZ LINK do głosowania od organizatora - ZAGŁOSUJ a będziesz mógł współtworzyć rzeczywistość naszej branży.

 

Więcej...