Aktualności

2020

6 Paź 2020

Nowe akcesoria dla E-marka oraz E-marka Create

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

22 Wrz 2020
E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

Już jest! Teraz dostępny także na polskim rynku – E-mark CREATE czyli mobilna drukarka dla ludzi kreatywnych! Idealnie sprawdzi się w personalizacji np. kartek okolicznościowych, winietek na stoły, lub serwetek w restauracji.

4 Wrz 2020
Stemple kreatywne - Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020 w Warszawie

Stemple Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją kreatywną ofertę! Od 9 do 10 września na stoisku E6 w halach EXPO XXI Warszawa - znajdziecie nas na FestiwalMarketingu.pl w Warszawie!

4 Wrz 2020

Polska premiera E-mark CREATE na Festiwal Marketingu 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tym samym zapowiadamy premierę E-marka CREATE - nową wersję mobilnej drukarki i znakowarki.

14 Sie 2020

Recenzja Protect Kids Stamp na blogu gabrysiowamama.pl

Blogerka Patrycja Sobolewska, mama 5 latka – Gabrysia postanowiła opisać działanie pieczątki Protect Kids Stamp w praktyce. Na stronie opisała działanie pieczątki, jak pieczątkę odbiera jej synek oraz o tym co daje korzystanie.

10 Sie 2020
NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

Wymienne wzory, elektryzujące kolory odbić, pieczątki, które Tworzysz sam. To wszytko znajdziesz w nowej ofercie COLOP ARTS&CRAFTS Zajrzyj do katalogu #stemplujkolorowo

27 Lip 2020

Pieczątka Protect Kids Stamp w sali zabaw

O tym w jaki sposób działa pieczątka Protect Kids Stamp i w jaki sposób chroni najmłodszych przed niebezpieczeństwem związanym z chorobami, w tym także z koronawirusem przekonały się dzieci oraz rodzice korzystający z Świętochłowickiej sali zabaw "Fun&Sport".
 
 

12 Maj 2020
Wykrojnik do narożników

Wykrojnik do narożników - nowe kształty

Wykrojnik do narożników, jest urządzeniem bazowym, które wraz z elementem wycinającym nadaje różne kształty tabliczkom metalowym lub wykonanym z tworzyw sztucznych. Jeden wykrojnik można łączyć z dowolnym elementem wycinającym, które stosuje się wymiennie. Szeroka gama dostępnych kształtów pozwala uzyskać bardzo efektowne formaty tabliczek znamionowych.

22 Kwi 2020
Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. WHO ogłosiła pandemię. By chronić dzieci przed coronawirusem, trzeba wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

31 Mar 2020

Drukowanie na wstążkach ZA POMOCĄ E-MARKA

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w rozmiarach o szerokości 15 lub 25mm.

11 Mar 2020

Jedyne pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban!

Firma COLOP przy współpracy z amerykańskim liderem rynku ochrony antybakteryjnej - Microban stworzyła serię najbezpieczniejszych pieczątek świata, eliminują do 99,9% drobnoustrojów.
 

29 Lut 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną przez międzynarodowe jury firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design. IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży. To kolejna nagroda otrzymana przez E-mark.

15 Sty 2020
Pieczątka drewniana kołyska

Większe rozmiary kołysek drewnianych stempli XL

Kołyski to wysokiej jakości pieczątki drewniane o dużych rozmiarach, które wymagają stosowania dodatkowej poduszki tuszującej. Dwa rozmiary - 190 x 120 mm, 240 x 180 mm - to nowości dostępne już w naszej ofercie. Zmieniliśmy również design pozostałych rozmiarów z naszej oferty.
 

3 Sty 2020

Odwiedź nas na targach RemaDays 2020

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. COLOP Polska po raz kolejny weźmie w nich udział.

 

2 Sty 2020

Laureat konkursu "Mistrz Lasera” 2019 gościem COLOP

20 grudnia 2019 roku w siedzibie firmy COLOP Polska gościliśmy Pana Krzysztofa Honkisza, właściciela firmy Drukmania, zakładu poligraficznego z Krakowa, laureata konkursu „Mistrz Lasera” edycja 2019. Laureat odebrał nagrodę oraz certyfikat "Mistrza Lasera 2019". Oprócz tego Pan Krzysztof opowiedział nam jak ten tytuł może pomóc mu w rozwoju firmy!

1 Sty 2020
Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40!

Długo oczekiwana pieczątka kieszonkowa już w ofercie! Większy format płytki tekstowej dostępny jest w wygodnej kieszonkowej obudowie: Pocket Plus 40. Dzięki niewielkiej obudowie tej pieczątki, Twoja firmówka może być zawsze pod ręką. Format płytki tekstowej [23 x 59] mm mieści nawet 5-6 linii tekstu, co pozwala na prezentację obszernej informacji.

1 Sty 2020
Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Innowacyjne i wszechstronne urządzenie E-mark, zostało nagrodzone podczas ostatniej edycji targów FestiwalMarketingu.pl
Eksperci przyznali prestiżowe wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, wszechstronność zastosowań, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań.