Aktualności

2019

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus 40!

Długo oczekiwana pieczątka kieszonkowa już w ofercie! Większy format płytki tekstowej dostępny jest w wygodnej kieszonkowej obudowie: Pocket Plus 40. Dzięki niewielkiej obudowie tej pieczątki, Twoja firmówka może być zawsze pod ręką. Format płytki tekstowej [23 x 59] mm mieści nawet 5-6 linii tekstu, co pozwala na prezentację obszernej informacji.

Więcej...

Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Innowacyjne i wszechstronne urządzenie E-mark, zostało nagrodzone podczas ostatniej edycji targów FestiwalMarketingu.pl
Eksperci przyznali prestiżowe wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, wszechstronność zastosowań, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań.

Więcej...

E-mark COLOP na FestiwalMarketingu

E-mark na targach FestiwalMarketingu

Już wkrótce oficjalna premiera produktu E-mark!. Zapraszamy do Warszawy w dniach 18-19 września 2019r. na FestiwalMarketingu.pl. Na stoisku E5A przedstawimy rewolucyjne urządzenie, aplikację i przykładowe zastosowania produktu.

Więcej...

Pocket Plus pieczątki kieszonkowe

Pocket Plus – zawsze pod ręką!

Pocket Plus – zawsze pod ręką! W kieszeni, na smyczy lub przy kluczach. Seria Pocket Plus to grupa pieczątek kieszonkowych, bardzo wygodnych nawet dla tych, którzy w trakcie swojej pracy często przemieszczają się między biurem, spotkaniami czy wizytą w urzędach.

Więcej...

E-mark COLOP

COLOP E-Mark – Pieczątka Nowej Ery

E-mark COLOP to rewolucyjne urządzenie mobilne przeznaczone do wykonywania kolorowych nadruków na różnych powierzchniach. Niezwykle wszechstronne, przeznaczone dla wielu branż, różnych odbiorców i tysięcy aplikacji.

Więcej...

Printer 60 - 9 konfiguracji odbić!

Numerator z godziną lub datownik z numeratorem!

Nowe modele pieczątki Printer 60 już dostępne w ofercie! Każdego, kto poszukuje pieczątek o niestandardowych wzorach, zachęcamy do zapoznania się z nowościami, które pojawiły się w serii Printer.

Więcej...

Zielona naklejka do suchego stempla - nowość!

Naklejki do suchego stempla w kolorze zielonym – nowość!

Efektowne ozdobienie dyplomu, certyfikatu, czy zaproszenia nie wymaga wiele! Jednym z ciekawych sposobów, dającym subtelne oznaczenie jest pieczęć tłoczona. Delikatny odcisk bardzo dobrze prezentuje się na dokumencie.

Więcej...

Seria Mini - pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Mini – do wielu zastosowań!

Datowniki i numeratory serii Mini to lekkie automaty samotuszujące, które dzięki poręcznym rozmiarom znajdują zastosowanie niemal wszędzie. Jedną z głównych zalet tych pieczątek jest przede wszystkim gotowość do użycia od razu po wyjęciu z opakowania! 

Więcej...

Lak do pieczęci w kolorze złotym i srebrnym - nowość!

Złoty i srebrny lak – dla profesjonalnych odbić!

Stemple ręczne służą do wykonywania niezwykle ciekawych pieczęci. Nadają uroczysty charakter wielu dokumentom, zabezpieczają przed otwarciem nie tylko tajną dokumentację, ale również pomieszczenia oraz szafy. Idealne do zdobienia druków i prezentów.

Więcej...

Personalizowane breloki do kluczy

Breloki są jednym z bardziej popularnych gadżetów. Dają wiele możliwości personalizacji – materiał, kształt, grawer. Jednak wszystkim potrzebna jest baza czyli metalowy łańcuszek zakończony kółkiem przeznaczony do przymocowania breloka np. do kluczy.

Więcej...

Sklejka topolowa do obróbki laserowej - nowość!

Chcąc dostarczyć naszym Klientom jak najszerszy wachlarz ciekawych materiałów do obróbki laserowej wprowadziliśmy do swojej oferty nowość - sklejkę topolową do cięcia i grawerowania laserem!

Więcej...

FIRMA COLOP POLSKA NA TARGACH STOM-LASER!

W dniach 26-28 marca 2019 w Targi Kielce odbędą się targi STOM-LASER, podczas których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie, urządzenia i rozwiązania obróbki materiałów w przemyśle. Wśród wystawców, w hali A na stoisku 107, znajdziemy firmę Colop Polska.

Więcej...

Firma COLOP Polska zdobywa statuetkę KORONA REKLAMY 2019!

Firma COLOP Polska z siedzibą w Bytomiu, zdobyła prestiżową nagrodę KORONA REKLAMY 2019 w kategorii Technology. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce.

Więcej...

Pieczątki flashowe EOS - poznaj innowacyjne cechy pieczątek flash

Pieczątki flashowe COLOP EOS – poznaj innowacyjne cechy

Seria pieczątek EOS to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki flash, zaprojektowane do stemplowania wyraźnych i czytelnych odbić. Innowacyjna technologia flashowa pozwala wykonywać wysokiej jakości pieczątki w krótkim czasie – nawet w 5 minut!

Więcej...

Certyfikaty ISO przyznane firmie Colop

Znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, dążącą do zrównoważonego rozwoju, doskonalącą obsługę klientów. Firma COLOP posiada trzy certyfikaty zapewniające zgodność produkowanych wyrobów oraz świadczonych usług z przepisami i normami prawnymi.

Więcej...

Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Targi Rema Days Warsaw 2019 - podsumowanie

Za nami 3 dni targów RemaDays2019. To bardzo owocny czas, który pozwolił nam przedstawić zwiedzającym wiele nowości, takich jak: pieczątka do odzieży w nowej odsłonie, tabliczki na biurko i drzwi, nowe identyfikatory, wiele materiałów do obróbki laserowej.

Więcej...

Pieczątki CLASSIC LINE - trwałe pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki szkieletowe CLASSIC LINE – do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Classic Line to bardzo mocne datowniki, numeratory i pieczątki z płytką tekstową. Dzięki szerokiej ofercie, sięgającej kilkudziesięciu modeli, każdy może wybrać właściwy produkt – odpowiedni do wymaganego zastosowania.

Więcej...

paperworld 2019

PAPERWORLD 2019 - serdecznie zapraszamy na targi!

W dniach 26 - 29 stycznia 2019 firma COLOP zaprezentuje swoją ofertę podczas międzynarodowych targów papieru, artykułów biurowych i piśmienniczych Paperworld we Frankfurcie.

 

Więcej...

Spotkajmy się na RemaDays

Spotkajmy się na targach RemaDays 2019

W tym roku największe targi reklamy i druku odbędą się w połowie lutego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy a także naszych wieloletnich Klientów. Przedstawimy zarówno nowości jak i bestsellery! 13-15 lutego 2019, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Hala F, stoisko F2.

Więcej...