Urządzenia laserowe

DZIAŁ TECHNOLOGII LASEROWYCH COLOP POLSKA

Universal Laser Systems

Dział technologii laserowych COLOP Polska od 1996 roku wdraża nowoczesne rozwiązania oparte na urządzeniach laserowych renomowanych firm takich jak Universal Laser Systems. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od ich potrzeb. Specjalizujemy się w aplikacjach urządzeń laserowych przeznaczonych do cięcia, grawerowania oraz znakowania dowolnych materiałów.

Nagrody i certyfikaty COLOP Polska

Certyfikat ISO 9001 oraz 14001, wysoka pozycja na liście 500 najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Gazele Biznesu czy coroczne wyróżnienia KORONA REKLAMY są doskonałym potwierdzeniem naszej pozycji lidera rynku. Jednak naszymi najlepszymi referencjami są klienci, którzy z sukcesem wykorzystują nasze maszyny i rozwiązania w swoich obszarach biznesowych.

JAK WYKONAĆ PIECZĄTKĘ Z WYKORZYSTANIEM PLOTERÓW LASEROWYCH UNIVERSAL LASER SYSTEMS?

Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser
Instrukcja pieczątki laser

KATALOG APLIKACJI

Przy pomocy naszych urządzeń laserowych można rozwinąć swój biznes o wiele ciekawych aplikacji takich jak m.in. produkcja i personalizacja gadżetów, tworzenie dekoracji wnętrz, produkcja szyldów i tablic z laminatów oraz wiele innych.

Akademia Lasera

Akademia Lasera to cykl szkoleń, który został stworzony dla osób chcących pozyskać wiedzę na temat urządzeń laserowych oraz ich ogromnych możliwości. Specjaliści z Działu Technologii Laserowych przekazują wiedzę z zakresu wykorzystania urządzeń, obróbki materiałów, pozyskania nowych pomysłów i wzbogacenia oferty. Zapisz się już dziś!

Wsparcie techniczne

Dział Technologii Laserowych to także wsparcie techniczne dla naszych Klientów. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych z naszymi urządzeniami laserowymi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie oraz doradzą w każdej kwestii.

Osobą odpowiedzialną za serwis jest Jarosław Domin
tel: 32 388 70 41 / 503 117 080
mail: jaroslaw.domin@lasery.pl

Oferta

Firma COLOP Polska zawiera w swojej ofercie szeroki wachlarz urządzeń laserowych do grawerowania, znakowania oraz cięcia różnego rodzaju materiałów do obróbki laserowej. 

W naszej ofercie znajdują się plotery laserowe Universal Laser Systemsznakowarki laserowe oraz wielkoformatowe plotery laserowe do cięcia, by nasi klienci mogli dobrać odpowiednie urządzenie dopasowane do swoich potrzeb. 

1-TOUCH LASER PHOTO

1-Touch Laser Photo to innowacyjny program umożliwiający obróbkę zdjęć cyfrowych i konwertowanie ich w pliki bitmapowe umożliwiające wygrawerowanie obrazu za pomocą plotera laserowego na szerokiej gamie materiałów. Dzięki temu oprogramowaniu możemy przekształcić zwykłą fotografię w profesjonalnej jakości grawerunek na drewnie, kamieniu, szkle, metalu i setkach innych materiałów. Wcześniej było to możliwe tylko poprzez eksperymentowanie z ekranami półtonów, wzorami drgań i ustawieniami lasera - droga i czasochłonna metoda. Teraz program 1-Touch Laser Photo automatyzuje cały ten proces dzięki czemu pozwala nawet początkującym użytkownikom na uzyskanie wyników profesjonalnej jakości w 3 prostych krokach.

Jak to działa?

1-Touch Laser Photo przekształca cyfrowe zdjęcia w jednobitowe grafiki rastrowe odpowiednie do grawerowania laserowego. Oprogramowanie robi to stosując najbardziej odpowiedni ekran bitmapy dla materiału który jest grawerowany. 1-Touch Laser Photo automatycznie stosuje ulepszenia obrazu opracowane przez Universal Laser Systems. Gotowa mapa bitowa jest następnie eksportowana do systemu laserowego. Co ważne 1-Touch Laser Photo jest kompatybilny z oprogramowaniem laserowym każdej marki.

Pobierz bezpłatnie 30-dniową wersję testową oprogramowania i sprawdź sam!

KONTAKT

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na prezentacje naszych urządzeń laserowych, podczas której specjaliści z Działu Technologii Laserowych rozwieją wszystkie wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące pytania. Prezentacja może się odbyć zarówno u Klienta jak i w siedzibie naszej firmy w Bytomiu.

lasery kontakt

COLOP Polska Sp z o.o., Dział Technologii Laserowych
ul Smolenia 16, 41-902 Bytom
tel: 32 388 70 51, 32 388 70 30, fax: 32 388 70 36
Nie zapomnij aby podać swój adres e-mail i numer telefonu