COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2015

2015-12-23 12:10

Wesołych Świąt!

 

Z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

 

Więcej...

2015-12-22 16:18

Certyfikat ISO

 

Audyt ISO wypadł pomyślnie! Otrzymaliśmy certyfikat na kolejne lata. Jest to nowy certyfikat, a nie tylko jego aktualizacja.

 

Więcej...

2015-12-09 12:17

Unikalny Printer IQ

Suchy Stempel - niezniszczalny i poręczny

 

Zastosujesz go przy ostemplowaniu certyfikatu, dyplomu oraz wizytówki a nawet ujrzysz w liście od Świętego Mikołaja. Suchy stempel to niezniszczalne narzędzie o wielu zastosowaniach.

 

Więcej...

2015-11-30 10:01

COLOP Polska na Targach rema Days 2016

COLOP Polska na targach Rema Days 2016

 

Jak co roku COLOP Polska zaprezentuje swoje produkty podczas największych Międzynarodowych Dni Reklamy Rema Days. W nowej lokalizacji - w Nadarzynie - przedstawimy zarówno profesjonalne urządzenia laserowe marki Universal Laser System jak i LOTUS. Pokażemy także nowości w obszarze pieczątek COLOP. Tym razem stoiska firmowe połączone będą w jednym miejscu dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie można dotrzeć do każdej infromacji na temat naszej oferty, firmy, form współpracy.

Zapraszamy - stoisko F T12
Warsaw Expo Nadarzyn,
al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn,
Wolica 114D

 

Więcej...

2015-11-26 12:18

Unikalny Printer IQ

Unikalny Printer IQ

 

Pieczątka z logo Twojej firmy, dowolnym zdjęciem lub grafiką? To możliwe! Printer IQ spełni oczekiwania każdego, ponieważ poza standardowymi funkcjami jak nóżki antypoślizgowe czy zatyczka posiada niespotykaną dotąd możliwość personalizacji pieczątki.

 

Więcej...

2015-11-02 12:18

Artykuły piśmiennicze z pieczątką

Artykuły piśmiennicze z pieczątką

 

Artykuły piśmiennicze Heri to produkty, które są niezwykle funkcjonalne. Oferta COLOP zawiera długopisy w różnorodnych kolorach, a także możliwość wygrawerowania dowolnego napisu, co czyni długopisy oraz pióra z pieczątką nadającymi się na specjalne okazje.

 Więcej...

2015-10-21 15:53

COLOP na targach Global Biuro

COLOP na targach Global Biuro

 

Korzystając z zaproszenia sieci Global Biuro na zorganizowane przez nią targi, COLOP Polska prezentuje ofertę produktów idealnych dla firm tego sektora. W związku z tym, wszyscy partnerzy sieci będą mieli szansę do weryfikacji nowinek, a także sprawdzonych już i najbardziej popularnych produktów czy technologii.

 

Więcej...

2015-10-12 09:29

Niezwykły Classic Line

Niezwykły Classic Line

 

Grupa pieczątek Classic Line to nie tylko wytrzymałość, ochrona antybakteryjna Microban oraz różnorodność dostępnych modeli. To także szereg różnych funkcjonalności, które sprawią, iż praca z Twoją pieczątką stanie się przyjemniejsza oraz spowodują, że unikniesz niepotrzebnego zepsucia sprzętu. Przedstawiamy najważniejsze funkcje pieczątki ze zbioru Classic Line. 

 

Więcej...

2015-10-07 09:52

Wytrzymałe pieczątki szkieletowe

Wytrzymałe pieczątki szkieletowe

 

Grupa pieczątek szkieletowych Colop do której zaliczamy Expert Line, Classic Line oraz Office Line to największy wybór tego typu automatów na rynku stemplarskim. Zawiera ona 79 różnych konfiguracji – od najtrwalszej grupy pieczątek, jakimi jest Expert Line do najlżejszej grupy, jakim jest Office Line. Poszczególne rodzaje pieczątek charakteryzują się określonymi cechami, skierowanymi do konkretnych grup docelowych.

 

Więcej...

2015-09-24 16:06

Pieczątki EOS

Kolorowe pieczątki flashowe EOS.


Pieczątki flashowe COLOP EOS są obecnie dostępne w różnych kolorach obudowy. Niezależnie od liczby zamawianych produktów, mogą one występować w kolorze czerwonym, niebieskim lub szarym. Kolory są tak dobrane aby mogły odpowiadać różnym gustom i każdemu zapotrzebowaniu. Łatwiej jest dopasować kolor obudowy do reklamy zamieszczonej na powierzchni pieczątki. W przypadku, gdy na biurku znajduje się wiele pieczątek, kolor ułatwia szybkie wyszukanie tej właściwej, co przyspiesza pracę i pozwala uniknąć pomyłek.

 

 

Więcej...

2015-09-23 12:48

Pieczątki IQ

Wybierz pieczątkę w swoim stylu


Oferta pieczątek serii Printer IQ daje tak wiele możliwości jak wiele potrzeb, gustów i zastosowań. W trosce o jak najlepszą prezentację wszystkich wariantów, firmy oferujące pieczątki COLOP mogą korzystać z różnych form ekspozycji. Dzięki nim, każda osoba zainteresowana zakupem pieczątki może obejrzeć różne rodzaje pieczątki serii Printer IQ. Najlepsza ekspozycja serii Printer IQ dostępna w dobrych punktach sprzedaży pieczątek marki COLOP.

Więcej...

2015-09-14 10:02

Konsorcjum Biuro Klub

COLOP Polska na targach Biuro Klub

 

12 września firma uczestniczyła w targach sieci Biuro Klub. Mieliśmy przyjemność przeprowadzić bardzo ciekawe rozmowy z poszczególnymi uczestnikami sieci i zainteresować ich zarówno nowymi możliwościami dostępnymi w ofercie serii pieczątek Printer IQ jak i wyjątkowymi realizacjami ploterów Universal Laser Systems.

 

 

Więcej...

2015-08-28 10:00

Pieczątki IQ

Zapraszamy na Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań!

 

W dniach 9-10.09.2015r serdecznie zapraszamy do Centrum EXPO XXI w Warszawie, do odwiedzenia stoiska G2, gdzie zaprezentujemy nasze plotery laserowe Universal Laser Systems.

Przedstawione zostaną możliwości urządzeń, przykłady wykorzystania różnych materiałów do obróbki laserowej, a także udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa zapytania.

 

 

Więcej...

2015-06-11 12:45

Pieczątki IQ

NOWOŚĆ - pełna oferta rozmiarów pieczątek Printer IQ

 
Wprowadziliśmy nowe rozmiary pieczątek, tj. Printer IQ 10; Printer IQ 50 oraz Printer IQ 60.
Oferta jest teraz komplementarna, zawiera pełną wersję rozmiarową.

Podobnie jak pozostałe rozmiary tej serii, pieczątki te cechują się możliwością samodzielnego zaprojektowania karteczki indeksującej,         mocną obudową, a opatentowane innowacje i rozwiązania techniczne gwarantują bezkonkurencyjność
na rynku.

 

Więcej...

2015-06-05 09:16

Pieczątki IQ - arkusz do pobrania

Przyciągnij Klienta - korzystaj z gotowych narzędzi!

 

Zaprezentuj pieczątki w inny sposób korzystając z naszych arkuszy - pobierz gotowe projekty karteczek indeksujących do pieczątek serii Printer IQ. Gotowe oryginalne wzory do pobrania tutaj.

 

Więcej...

2015-06-03 11:19

Akademia Colop w maju

Akademia COLOP za nami

 

28 maja w Hotelu Rezydencja w Bytomiu odbyła się Akademia COLOP. Celem spotkania było zapoznanie klientów z produktami, nowościami oraz programami firmy. Możliwość samodzielnego wykonywania projektów cieszyła się największym zainteresowaniem obecnych tam osób.

Poniższe opinie potwierdzają, że warto korzystać z oferty warsztatów proponowanych przez COLOP Polska :
„Uważam, że udział w Akademii dał mi możliwość poszerzenia wiedzy na temat Pieczątek IQ i zapoznanie się z metodą flashową.”

 

Więcej...

2015-05-12 15:37

Dukarenki Printer IQ

COLOP Polska na targach Gift Show


COLOP Polska
zaprezentuje swoje produkty i urządzenia podczas premierowych targów GIFT SHOW POLAND. Jest to impreza, która skupia całą branżę upominkową. Targi dedykowane są wszystkim importerom, producentom i projektantom upominków oraz osobom szukającym inspiracji na prezenty na różne okazje: urodziny, śluby, imieniny, święta, parapetówki itp. począwszy od prezentów dla klientów, partnerów biznesowych i gadżetów marketingowych po designerskie akcesoria dla młodzieży. Zapraszamy stoisko nr C1, gdzie pokażemy ploter laserowy Universal Laser Systems doskonały do trwałej personalizacji wszelkiego rodzaju prezentów. Będzie można również obejrzeć obszerną wystawę pieczątek serii Printer IQ w niezwykle interesujących odsłonach.

 

Więcej...

2015-05-11 16:57

Dukarenki Printer IQ

COLOP Polska na targach OSAA

 

9 maja w Toruniu spotkaliśmy się z uczestnikami sieci OSAA podczas targów w Toruniu. Mieliśmy przyjemność zaprezentować bezkonkurencyjny Printer IQ w kilku różnych odsłonach. Klienci mogli zaobserwować zarówno standardową wersję pieczątki jak i pieczątkę z logo OSAA, gdzie cała powierzchnia została spersonalizowana według barw stosowanych przez sieć. Dużym zainteresowaniem cieszyło się ponadto urządzenie flashowe zapewniające bardzo szybkie wykonanie pieczątki COLOP EOS. I jak zawsze doceniona została niezwykła precyzja i jakość efektów gwarantowanych przez ploter laserowy Universal Laser Systems.

 

Więcej...

2015-04-16 09:14

Dukarenki Printer IQ

NOWOŚĆ - drukarenki Printer IQ

 

Drukarenki to pieczątki samotuszujące z zestawem czcionek, które pozwalają na samodzielne ułożenie treści. Są idealne dla Klientów, którzy często zmieniają np. datę i miejsce prowadzonych prezentacji lub szkoleń. Drukarenka w wersji IQ pozwala wprowadzić dodatkową personalizację - poprzez stworzenie indywidualnej karteczki indeksowej.
Drukarenki dostępne są z jednym lub dwoma zestawami czcionek, które posiadają litery, cyfry a także symbole specjalne typu e-m@il, fax, www, com oraz piktogramy.

 

Więcej...

2015-03-17 17:54

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

Printer IQ - Bezkonkurencyjny.

 

Personalizacja pieczątki Printer IQ COLOP. Dzisiaj pieczątka nie tylko pełni swoją podstawową funkcję. Jest wyposażona w ogromną przestrzeń reklamową. Wykorzystanie tej powierzchni dzięki programowi icd7.colop.com jest niezwykle łatwe i jednocześnie daje ogromne możliwości. W programie można wprowadzić logo, kod QR, adres www, adres e-mail oraz dowolną treść. To sprawia, że użytkownik pieczątki odczytuje dane firmy, która wykonała pieczątkę co zwiększa szansę na ponowne zmówienie w tym samym miejscu. Ponadto, program został wyposażony w bazę zdjęć, które po wydrukowaniu i nałożeniu na pieczątkę zmieniają jej wygląd sprawiając, że jest indywidualna, oryginalna, inna niż wszystkie.

 

Więcej...

2015-02-09 15:39

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

Rema Days 2015 - dziękujemy!

 

Podczas Międzynarodowych Dni Reklamy Rema Days z niezwykłą radością przyjęliśmy szereg pozytywnych opinii na temat nowej pieczątki IQ. Duże wrażenie na Klientach wywarł jej niebanalny design i funkcjonalność. Jednak jak na branżę reklamową przystało, szczególnym zainteresowaniem cieszyła się opcja personalizacji.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się także technologia flashowa, oferująca bardzo szybkie wykonanie pieczątki EOS. 

Z wielką przyjmenością przyjęliśmy ponadto wyróżnienie "GODNI POLECENIA" w branży reklamowej. Wszystkim Klientom, którzy oddali na nas głosy serdecznie dziękujemy.

 

Więcej...

2015-01-26 09:46

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

COLOP na targach Paperworld


Firma COLOP - producent najbardziej innowacyjnych pieczątek i technologii zaprezentuje swoje produkty podczas targów Paperworld we Frankfurcie. Nowości i bestsellery firmy COLOP zostaną zaprezentowane w dniach 31 stycznia – 3 lutego 2015 na stoisku F10, poziom 3. Tradycyjnie, COLOP przedstawi inspirujące propozycje i rozwiązania dla branży stemplarksiej, z których będzie można czerpać przez najbliższe miesiące. Produkty, które zostaną pokazane podczas wiodących targów artykułów biurowyych i szkolnych, będą już wkrótce dostępne w ofercie COLOP Polska. Zapraszamy do obserwacji naszych stron.

 

Więcej...

2015-01-25 22:27

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

Akademia COLOP - inspirujące warsztaty

 

23 stycznia odbyła się pełna energii, nowej wiedzy i inspiracji – Akademia COLOP. Jej celem jest wspieranie Klientów firmy COLOP Polska w aktywnym rozwijaniu biznesu. Dlatego też, podczas szkolenia uczestnicy nie tylko mogli bliżej poznać asortyment firmy, ale również brali czynny udział w licznych ćwiczeniach i warsztatach z obszaru technik sprzedaży. Dużym  zainteresowaniem cieszyła się także prezentacja urządzeń do produkcji pieczątek flashowych COLOP, a także możliwość samodzielnego odkrywania funkcjonalności programu Eos Typesetting Tool i prostoty naświetlania płytek w tej technologii

Więcej...

2015-01-12 16:58

COLOP Polska na Rema Days

Zapraszamy na Rema Days 2015

 

Już dzisiaj zapraszamy na targi Rema Days 2015. W dniach 4-6 II zaprezentujemy długooczekiwaną nowość: pieczątkę IQ, z możliwością personalizacji na ogromnej powierzchni. Przedstawimy zarówno produkt jak i intuicyjny program dający wiele możliwości takich jak: szybkie wprowadzenie logo na powierzchnię IQ, tworzenie włsnej orygnalnej grafiki lub zdjęć. Zaproponujemy nowe rozwiązania w ofercie pieczątek, a także urządzeń do produkcji pieczątek flashowych jak i ploterów laserowych. Zapraszamy do podjęcia rozmów na temat współpracy.

 

 

Więcej...

2015-01-06 23:06

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

Akademia COLOP - rozwiń swój biznes!

 

23.1.2015 odbędzie się szkolenie Akademia COLOP – rozwiń swój biznes!
Liczne pozytywne opinie uczestników poprzedniej edycji zachęciło nas do kontynuowania tego przedsięwzięcia. Wszystkich, którzy szukają informacji i wiedzy z zakresu efektywnej sprzedaży, a także budowania atrakcyjnej oferty w oparciu o produkty najwyższej jakości – zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu Akademia COLOP. Uczestnicy szkolenia zyskują nie tylko wiedzę techniczną, ale szereg inspirujących podpowiedzi do tego, w jaki sposób można prowadzić swój biznes aby czerpać z niego coraz więcej korzyści.

 

 

Więcej...