COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2018

2018-06-06 15:58

Certyfikat ISO 9001:2015

 

Profesjonalna Obsługa Klienta i najwyższa jakość procesów sprzedaży zostały potwierdzone podczas osatniego audytu, kiedy przyznano nam najnowszy Certyfikat ISO 9001:2015. Dokument potwierdza, że firma COLOP Polska stosuje system zarządzania zgodnie z powyższą normą w zakresie:

 

- Sprzedaży artykułów stemplarskich
- Sprzedaży i serwisu urządzeń laserowych
- Sprzedaży materiałów do obróbki laserowych

 

Więcej...

2018-05-22 12:48

Pieczątka do odzieży


Pieczątka do odzieży COLOP jest wyposażona w tusz do tkanin. Specjalistyczny tusz nie wysycha w pieczątce, a jednocześnie nie rozmazuje się na powierzchni materiału.

Pozwala na szybkie i łatwe oznakowanie ubrań i rzeczy, które należą do dzieci. Jednak pozwala też znakować odzież dorosłych w miejscach gdzie jest ona wypożyczana lub przechowywana. Dzięki pieczątce do odzieży COLOP rzeczy szybko trafiają do swojego właściciela.

 

Więcej...

2018-05-15 14:05

Wiekoformatowe poduszki do stempli TOP PADSpecyficzne aplikacje takie jak: stemplowanie T-shirtów czy toreb papierowych wymaga stosowania ogromnych stempli, a te z kolei bardzo mocnych poduszek z tuszem. Dlatego właśnie powstała seria poduszek TOP PAD. Mocna obudowa poduszki jest wykonana z metalu, podczas gdy wnętrze wyprodukowano z filcu. Ta kombinacja materiałów pozwala na zastosowanie każdego rodzaju tuszu (olejowego, tuszu na bazie wody lub rozpuszczalnika).

 

Więcej...

2018-04-25 14:19

specjalistyczne urządzenie do tłoczenia pieczęci

Produkt, który pozwala odcisnąć treść lub grafikę na środku dokumentu lub w dowolnym miejscu arkusza A3, A4 oraz mniejszych formatach takich jak wizytówki. Dodatkowo umożliwia wykonanie pieczęci na papierach o wysokiej gramaturze. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, która zawiera wygodny uchwyt, ułatwia seryjną pracę, bez nadmiernego wysiłku.

Więcej...

2018-04-05 12:24

Ołówek przeznaczony do grawerowania laserowego - idealny gadżet!

 

Poszerzyliśmy ofertę materiałów grawerskich o ołówek do grawerowania laserem!

Grawerowany ołówek sześciokątny to idealny gadżet! Drewniana oprawa doskonale poddaje się obróbce laserowej, dzięki czemu przedmiot codziennego użytku, staje się efektowną reklamą! Kontrastowy grawer można uzyskać przy maksymalnej prędkości pracy lasera. Dzięki temu w krótkim czasie powstaje bardzo dobry efekt obróbki.

 

Więcej...

2018-03-20 14:57

Etui poziome do podkładu drewnianego

 

Szczere podziękowanie wymaga odpowiedniej oprawy, a dyplom lub certyfikat profesjonalnej formy. Dlatego proponujemy wszystko czego potrzebujesz: wysokiej jakości laminaty, podkłady drewniane w sześciu rozmiarach oraz etui w trzech kolorach i również w sześciu formatach.

 

Obecna oferta na etui na podkłady drewniane obejmuje 2 dodatkowe kolory. Teraz we wszystkich sześciu rozmiarach oferujemy 3 kolory: granatowy, zielony, bordowy.

 

Więcej...

2018-03-09 11:24

AKADEMIA LASERA 2.0 – jeszcze więcej praktyki!

 

Indywidualna praca na laserze. Pomysły na jeszcze lepsze wykorzystanie lasera w firmie. Podpowiedzi, które ułatwiają pracę i pozwalają uzyskać idealne efekty. Zastosowania i sposób obróbki laminatów, sklejki, kubków i szeregu innych materiałów, które po odpowiedniej obróbce dają oryginalne realizacje i sprawdzone rozwiązania. To wszystko podczas dwudniowej Akademii Lasera 2.0 w Bytomiu, której najbliższa edycja odbędzie się już w marcu.

Więcej...

2018-02-22 10:27

Pieczątki graficzne z motywem wielkanocnym

 

Nowe pieczątki z wzorem nawiązującym do Świąt Wielkanocnych. Idealne do zdobienia kartek świątecznych, biletów prezentowych, opakowań na upominki czy dekoracji. Sześć gotowych pieczątek o różnych kolorach tuszu, które można łatwo dopasować do wielu zastosowań.

Wygodny uchwyt zapewnia łatwe stemplowanie i przyjemną pracę. Na uchwycie pieczątki znajduje się miejsce na naklejkę z wzorem odbicia. Dzięki takiemu oznaczeniu pieczątki łatwo można rozpoznać właściwy model i uniknąć pomyłki wybierając jedną spośród kilku.

 

Więcej...

2018-02-13 12:58

Rema Days 2018 już za nami!

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days 2018! W dniach 7 – 9 lutego 2018 r. w Ptak Warsaw Expo zaprezentowaliśmy naszą najnowszą ofertę artykułów stemplarskich, pieczątek oraz materiałów do obróbki laserowej.

 

Więcej...

2018-01-26 10:01

Guma do pieczątek artystycznych

 

Wysokiej jakości guma bezzapachowa polecana do pieczątek artystycznych. Dzięki ciekawej kolorystyce, doskonale sprawdzi się jako płytka tekstowa stempli ręcznych używanych w sektorze hand-made.

 

Więcej...

2018-01-25 10:02

Pieczątki Graficzne - zestaw walentynkowy

 

Walentynki coraz bliżej...

Pieczątki graficzne o motywach walentynkowych to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy ręcznie wykonują, sprzedają, kupują lub wręczają kartki walentynkowe. Dzięki motywom pełnym uczuć, można dyskretnie ozdobić kartę okolicznościową podkreślając jej charakter.

 

Więcej...

2018-01-15 12:29

Rema Days 2018 – zapraszamy na największe targi branżowe!

 

Już w dniach 7 – 9 lutego 2018 r. serdecznie zapraszamy Państwa do Ptak Warsaw Expo, gdzie w hali F, na stoisku G2 zaprezentujemy naszą najnowszą ofertę artykułów stemplarskich, a także materiałów do obróbki laserowej. Razem z nami pojawią się również przedstawiciele działu Technologii Laserowych, którzy zaprezentują niezawodne urządzenia laserowe marki Universal Laser Systems.

 

Więcej...

2018-01-09 15:18

Twórz rzeczywistość naszej branży!

 


Wydawca magazynów Gifts Journal Polska oraz organizator Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, rozpoczyna kolejną odsłonę konkursu „Gifts of the Year”(Znajdziesz na stronie http://remadays.com/pl/strona-glowna/), którego celem jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2018. Nasze produkty zostały zakwalifikowane do tego prestiżowego wydarzenia :)
JEŚLI OTRZYMASZ LINK do głosowania od organizatora - ZAGŁOSUJ a będziesz mógł współtworzyć rzeczywistość naszej branży.

 

Więcej...