Aktualności

2018

Tabliczki na drzwi i biurko

Tabliczki na drzwi i biurko

Doskonale wygrawerowany laminat to dzisiaj zdecydowanie za mało. Liczy się jakość materiału i techniczne wykonanie. Jednak o idealnym efekcie decyduje także odpowiednie wykończenie. Laminat przed zamontowaniem na drzwi najlepiej jest oprawić w efektowną tabliczkę.

Więcej...

Łyżeczka do laku

Łyżeczka do laku – doskonała pomoc w wykonywaniu pieczęci lakowych

Łyżeczka do laku to produkt, który ułatwia wykonywanie doskonałych pieczęci lakowych. Zadaniem łyżeczki jest uprościć użytkownikowi proces topienia laku oraz jego rozlewania w odpowiednim miejscu stemplowanej powierzchni.

Więcej...

Zestaw plombowniczy i plastelina

Zestaw plombowniczy i plastelina – skuteczna i łatwa ochrona mienia

Zestaw plombowniczy to produkt, który służy zabezpieczaniu pomieszczeń, szaf, drzwi, szuflad, worków na klucze i wielu innych przedmiotów. Zazwyczaj wykorzystywany jest przez służby mundurowe, komorników, syndyka, a także przez urzędy.

Więcej...

Zestaw pieczątek świątecznych

Pieczątki świąteczne – stwórz niepowtarzalną, świąteczną atmosferę!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! To czas, który zawdzięcza swój wyjątkowy charakter między innymi, niezwykłym akcentom świątecznym. Jak w prosty sposób stworzyć magiczną atmosferę? Proponujemy świąteczne pieczątki graficzne.

Więcej...

„Mistrzowie Lasera – najpiękniejsze dekoracje świąteczne 2018”

Jeżeli masz głowę pełną oryginalnych, ciekawych pomysłów i dodatkowo potrafisz urzeczywistnić je za pomocą lasera CO2 to serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzowie Lasera – najpiękniejsze dekoracje świąteczne 2018”. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, a ponadto certyfikat oraz tytuł Mistrza Lasera!

Więcej...

Pieczątki edukacyjne

Pieczątki edukacyjne COLOP dla nauczycieli

Pieczątki edukacyjne COLOP to doskonałe narzędzie pracy nauczyciela. Okrągłe stemple doskonale prezentują kolorowe grafiki i symbole, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach, do motywowania, nagradzania uczniów oraz oceniania ich prac.

Więcej...

Podkłady drewniane w nowych kolorach

Podkłady drewniane w nowych kolorach

Szeroka oferta dopasowana do wnętrza i laminatu. Cztery kolory, sześć różnych formatów to szeroka paleta podkładów drewnianych stanowiących bazę dla certyfikatów, dyplomów i gratulacji wykonanych między innymi na wygrawerowanych laminatach.

Więcej...

metalowa kołyska xl

Kołyski metalowe XXL i XL dopasowane do poduszek TOP PAD - nowość!

KOŁYSKA METALOWA XXL oraz XL to produkty idealnie dopasowane rozmiarem do poduszek TOP PAD. Oferta obejmuje 2 formaty: 200 x 260 mm oraz 140 x 200 mm, które pozwalają na wykonywanie wiele ciekawych i niestandardowych aplikacji

Więcej...

Nowość drewno lite do obróbki laserowej

Drewno lite do obróbki laserowej - nowość!

Szlifowana oraz lakierowana powierzchnia prezentuje się elegancko, jednocześnie zapewniając trwałość materiału. Drewno pochodzi z lasów Colorado, USA, dzięki czemu jest materiałem suchym, co sprawia, że obróbka laserem jest szybka, prosta i nie pozostawia opyleń.

Więcej...

Certyfikat ISO 9001:2015 dla COLOP POLSKA

Certyfikat ISO 9001:2015 dla COLOP Polska - najwyższa jakość obsługi Klienta!

Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta oraz dbałość o najwyższą jakość procesów sprzedaży. Po raz kolejny nasze działania zostały sprawdzone podczas audytu, którego potwierdzeniem jest otrzymanie najnowszego Certyfikatu ISO 9001:2015.

Więcej...

colop Pieczątka do odzieży

Pieczątka do odzieży - aby rzeczy znalazły swojego właściciela!

Pieczątka do odzieży COLOP jest wyposażona w tusz do tkanin. Specjalistyczny tusz nie wysycha w pieczątce, a jednocześnie nie rozmazuje się na powierzchni materiału. Pozwala na szybkie i łatwe oznakowanie ubrań i rzeczy, które należą do dzieci oraz dorosłych.

Więcej...

Colop Poduszki metalowe do stempli ręcznych

Wielkoformatowe poduszki do stempli TOP PAD

Specyficzne aplikacje, takie jak stemplowanie T-shirtów, czy toreb papierowych wymaga stosowania ogromnych stempli, a te z kolei bardzo mocnych poduszek z tuszem. Seria poduszek TOP PAD to specjalna kombinacja metalowej obudowy z filcową poduszką!

Więcej...

nowosc specjalistyczne urzadzenie do tloczenia pieczeci

Specjalistyczne urządzenie do tłoczenia pieczęci

Produkt, który pozwala odcisnąć treść lub grafikę na środku dokumentu lub w dowolnym miejscu arkusza A3, A4 oraz mniejszych formatach takich jak wizytówki. Dodatkowo umożliwia wykonanie pieczęci na papierach o wysokiej gramaturze.

Więcej...

nowosc olowki do grawerowania laserem

Ołówek przeznaczony do grawerowania laserowego - idealny gadżet!

Drewniana oprawa doskonale poddaje się obróbce laserowej, dzięki czemu przedmiot codziennego użytku, staje się efektowną reklamą! Kontrastowy grawer można uzyskać przy maksymalnej prędkości pracy lasera. Dzięki temu w krótkim czasie powstaje idealny efekt obróbki.

Więcej...

efektowne etui na podziekowanie, dyplomy, nagrody

Etui poziome do podkładu drewnianego grawerowanego laserem

Szczere podziękowanie wymaga odpowiedniej oprawy, a dyplom lub certyfikat profesjonalnej formy. Dlatego proponujemy wszystko czego potrzebujesz: wysokiej jakości laminaty, podkłady drewniane w sześciu rozmiarach oraz etui dostępne w trzech nowych kolorach!

Więcej...

akademia lasera 2.0 jeszcze wiecej praktyki

AKADEMIA LASERA 2.0 – jeszcze więcej praktyki!

Indywidualna praca na laserze. Pomysły na jeszcze lepsze wykorzystanie lasera w firmie. Podpowiedzi, które ułatwiają pracę i pozwalają uzyskać idealne efekty. Zastosowania i sposób obróbki laminatów, sklejki, kubków i szeregu innych materiałów. 

Więcej...

Pieczatka graficzna COLOP wzory wielkanocne

Pieczątki graficzne z motywem wielkanocnym

Nowe pieczątki ze wzorem nawiązującym do Świąt Wielkanocnych. Idealne do zdobienia kartek świątecznych, biletów prezentowych, opakowań na upominki czy dekoracji. Sześć gotowych pieczątek o różnych kolorach tuszu, które można łatwo dopasować do wielu zastosowań.

Więcej...

COLOP Polska - nasz zespol na targach Rema Days 2018

Rema Days 2018 już za nami - dziękujemy za spotkanie!

W dniach 7 - 9 luty 2018 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Rema Days 2018. Są to jedne z największych targów reklamy na świecie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku podczas wydarzenia.

Więcej...

nowosc guma do pieczatek art

Kolorowa guma stemplarska do pieczątek artystycznych

Wysokiej jakości bezzapachowa guma stemplarska polecana jest w szczególności do pieczątek artystycznych. Dzięki ciekawej kolorystyce, doskonale sprawdzi się jako płytka tekstowa stempli ręcznych używanych w sektorze hand-made.

Więcej...

pieczatki graficzne zestaw walentynkowy COLOP nowosc

Pieczątki Graficzne - zestaw walentynkowy

Pieczątki graficzne o motywach walentynkowych to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy ręcznie wykonują, sprzedają, kupują lub wręczają kartki walentynkowe. Dzięki motywom pełnym uczuć, można dyskretnie ozdobić kartę okolicznościową.

Więcej...