Aktualności

2017

23 Lis 2017
Pieczatki swiateczne R17 aktualmosci

Świąteczno - zimowy zestaw pieczątek już w ofercie!

Wprowadziliśmy do oferty świąteczne pieczątki graficzne. Dla ułatwienia pracy, a także pokazania możliwości jakie dają flashowe pieczątki graficzne do Państwa dyspozycji przekazujemy zestaw 12 gotowych atrakcyjnych motywów zimowo - świątecznych!

20 Lis 2017
Plakat odbic pieczatek flashowych

Plakat pieczątek flashowych EOS – doskonała ekspozycja oferty!

Specjalnie dla Państwa stale rozwijamy ofertę materiałów wspierających sprzedaż. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy nowy plakat odbić pieczątek marki COLOP! To doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwala na oryginalną i dokładną prezentację oferty firmy.

14 Lis 2017
torby papierowe aktualnosci

Torby papierowe – wygodne opakowanie dla Twoich klientów!

Właśnie wprowadziliśmy do oferty nowy produkt – torby papierowe. To doskonałe rozwiązanie dla każdego stemplarza, do którego Klient przychodzi osobiście po odbiór zamówienia, ale nie tylko! Większy rozmiar, wygodny uchwyt gwarantuje komfortowe zakupy.

5 Paź 2017
zapraszamy na targi global biuro

Jesienne targi Global Biuro - zapraszamy na nasze stoisko!

Serdecznie zapraszamy wszystkich partnerów sieci Global Biuro już 12 października 2017 r. do odwiedzenia naszego stanowiska podczas targów. W tym roku przedstawiciele naszej firmy pragną przedstawić Państwu nowości z naszej oferty!

4 Paź 2017
Pioro z pieczatka Heri New Promesa

Pióra z pieczątką HERI New Promesa Stamp&Touch

Pióra z pieczątką niemieckiej marki Heri New Promesa to eleganckie i klasyczne produkty dla każdego. Wprowadzone nowe innowacyjne elementy pozwoliły stworzyć niezwykły produkt 3 w 1. Pisz, stempluj i używaj na ekranie dotykowym!

27 Wrz 2017
OSAA COLOP

Wszystkich uczestników sieci OSAA zapraszamy na jesienne targi!

Już 29 września br. odbędą się jesienne targi OSAA, podczas których będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą firmy COLOP. czestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. Przedstawimy nowe rozwiązania stemplarskie!

20 Wrz 2017
pieczatki do szkol aktualnosci

Pieczątki graficzne COLOP - NOWOŚĆ w ofercie firmy!

Flashowe pieczątki graficzne COLOP to innowacyjne pieczątki produkowane przy użyciu technologii flashowej. Wyróżnia je bardzo wysoka jakość opraw i rozdzielczość odbicia. Linia pieczątek graficznych COLOP, dzięki świetnemu prezentowaniu obrazów i symboli.

18 Wrz 2017
Targi KBK

Podsumowanie targów Konsorcjum Biuro Klub

W minioną sobotę uczestnicy sieci Biuro Klub mogli się spotkać z przedstawicielami naszej firmy podczas targów Konsorcjum Biuro Klub w Jachrance. Podczas wydarzenia, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z naszymi nowościami, m.in.: nowymi tuszami COLOP EOS!

23 Sie 2017
Festiwal Marketingu Druku & Opakowań

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2017

Festiwal Druku to największe targi branży reklamowej organizowane w drugiej połowie roku! Zachęcamy do odwiedzenia naszego stanowiska podczas najbliższej edycji. Zaprezentujemy m.in.: plotery laserowe Universal Laser Systems!

27 Lip 2017
kubek ceramiczny aktualnosci fb colop

Kubki do grawerowania laserem Ekspert - Nowość!

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane zwłaszcza w sezonie letnim, wypróbuj nowość: kubki do grawerowania laserowego Ekspert!

14 Lip 2017
ekspozytor na pieczatki z haslem

Ekspozytory na Printer IQ z hasłem - nowość!

Przedstawiamy nowe ekspozytory na pieczątki z hasłem, dzięki którym uwidocznisz pieczątki w swoim punkcie – na 4 lub 9 pieczątek Printer IQ o rozmiarze 20! To doskonałe narzędzia marketingowe, które w efektowny sposób pomagają zaprezentować asortyment.

7 Lip 2017
datowniki z poduszka dwukolorowa

Wybrane datowniki z odbiciem dwukolorowym

Wybrane pieczątki szkieletowe Classic/Expert/Office oraz datowniki serii Printer Q43 oraz Printer 53 z poduszką o dowolnej konfiguracji kolorów, np. czerwono-zielona doskonale podkreślą poszczególne elementy, sprawiając, że odbijana treść jest bardziej czytelna!

4 Lip 2017
plakat  odbic

Plakat odbić pieczątek - 100 modeli w jednym miejscu!

Prezentujemy nowy plakat, na którym znajdują się oryginalne odbicia pieczątek w formacie 1:1 z oferty marki COLOP Polska! To narzędzie marketingowe umożliwia dokładną prezentacje pieczątek oraz przybliża ofertę firmy. Już gotowy do pobrania!

4 Lip 2017
Korek do ciecia laserem

Korek do cięcia i grawerowania laserem - NOWOŚĆ!

Spersonalizowane podkładki reklamowe na specjalne okazje, ozdoby ścienne, breloki, efektowna mapa świata czy wiele innych realizacji możesz stworzyć dzięki nowemu produktowi – korkowi do cięcia laserem. Materiał doskonale poddaje się obróbce laserowej!

27 Cze 2017
PRINTER 05

Printer 05 - pieczątka dla kontrolerów jakości

Powiększyliśmy ofertę o najmniejszy automat samotuszujący posiadający wymiary 6 x 15 mm płytki tekstowej – Printer 05. Pieczątka została wyprodukowana do stosowania jej przy kontroli jakości w firmach produkcyjnych w dowolnej branży.

27 Cze 2017
Laminaty o grubości 0,5 mm

Laminaty o grubości 0,5 mm - NOWOŚĆ w ofercie firmy!

Wprowadziliśmy jeszcze cieńsze laminaty - o grubości 0,5 mm - do naszej oferty! Stosowane przy tworzeniu niewielkich tabliczek do trofeów, pucharów, a także szkatułek czy wizytówek. Można je zastosować również przy wykonywaniu wielu innych aplikacji!

20 Cze 2017
pieczątka office line S 600 green line

Office Line S600 w wersji Green Line - NOWOŚĆ!

Wprowadziliśmy pierwszą, odświeżoną pieczątkę Office Line S600 w wersji Green Line! Oznacza to, że sukcesywnie w naszej ofercie pojawią się również inne pieczątki Office Line w wersji ekologicznej. Co różni wersję Green Line od standardowej szarej wersji?

13 Cze 2017
tusze EOS do pieczątek flash

Tusze EOS w kolorach złotym i pomarańczowym - NOWOŚĆ!

W naszej ofercie znajdują się nowe tusze EOS w dwóch kolorach: złotym oraz pomarańczowym! Tak oryginalne kolory mogą być wykorzystywane przy pracach kreatywnych takich jak tworzenie zaproszeń, podziękowań czy np. w albumach.

31 Maj 2017
KARTON DO CIECIA LASEREM NOWOSC

Karton do cięcia laserem- NOWOŚĆ w ofercie firmy!

Karton Beermat przeznaczony do cięcia laserem, o grubości 1.2 mm i 1.5 mm, doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu  wielu ciekawych realizacji, takich jak np. podkładki pod kawę, foto-albumy, makiety, puzzle czy opakowania. Idealny do tworzenia różnorodnych kształtów!

29 Maj 2017
filc do ciecia laserem

Filc do cięcia laserem - Nowość w ofercie firmy!

W naszej ofercie pojawił się filc do cięcia laserem w 14 różnokolorowych odsłonach! Filc o grubości 3 mm oraz gramaturze 600 g. Można wykonać z niego bardzo ciekawe materiały dekoracyjne, a także gadżety reklamowe: ozdoby, dekoracje, czy podkładki pod kubki!