COLOP Polska > Nowości i aktualności firmy COLOP

2017

2017-11-23 12:34

Świąteczno - zimowy zestaw pieczątek już w ofercie!

 

Wprowadziliśmy do oferty świąteczne pieczątki graficzne. Dla ułatwienia pracy, a także pokazania możliwości jakie dają flashowe pieczątki graficzne do Państwa dyspozycji przekazujemy zestaw 12 gotowych atrakcyjnych motywów zimowo - świątecznych! Stempluj koperty, dekoruj karty z życzeniami, oznaczaj faktury, baw się z dziećmi wykonując ozdoby świąteczne.

 

Więcej...

2017-11-20 11:09

Plakat pieczątek flashowych EOS – doskonała ekspozycja oferty w Twojej firmie!

 

Specjalnie dla Państwa stale rozwijamy ofertę materiałów wspierających sprzedaż. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy nowy plakat odbić pieczątek marki COLOP! To doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwala na oryginalną i dokładną prezentację oferty firmy. Tym razem na plakacie pokazane zostały pieczątki flashowe EOS!

 

Więcej...

2017-11-14 15:31

Torby papierowe – wygodne opakowanie na artykuły stemplarskie dla Twoich klientów

 

Właśnie wprowadziliśmy do oferty nowy produkt – torby papierowe. To doskonałe rozwiązanie dla każdego stemplarza, do którego Klient przychodzi osobiście po odbiór zamówienia, ale nie tylko! Większy rozmiar, wygodny uchwyt gwarantuje wysoki komfort końcowemu użytkownikowi. Dodatkowym atutem nowych toreb papierowych jest to, że zostały wykonane z materiałów odzyskanych podczas procesu recyklingu. 

 

 

Więcej...

2017-10-05 14:03

Jesienne targi Global Biuro

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich partnerów sieci Global Biuro już 12 października 2017 r. do odwiedzenia naszego stanowiska podczas targów.

 

W tym roku przedstawiciele naszej firmy pragną przedstawić Państwu nowości z naszej oferty!

 

Więcej...

2017-10-04 14:10

Pióra z pieczątką HERI New Promesa Stamp&Touch

 

Pióra z pieczątką niemieckiej marki Heri New Promesa to eleganckie i klasyczne produkty dla każdego. Wprowadzone nowe innowacyjne elementy pozwoliły stworzyć niezwykły produkt 3 w 1. Pisz, stempluj i używaj na ekranie dotykowym. Pióra od dawnych lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Stałe wprowadzanie nowych technologii sprawia, że są dużo trwalsze i wygodniejsze.

 

Więcej...

2017-09-27 15:59

Wszystkich uczestników sieci OSAA zapraszamy na jesienne targi!

 

Już 29 września br. odbędą się jesienne targi OSAA, podczas których będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą firmy COLOP. czestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. Przedstawimy nowe rozwiązania stemplarskie jak m.in. pieczątka z hasłem, flashowe pieczątki graficzne, a także zaprezentujemy urządzenia laserowe niezawodnej marki Universal Laser Systems.

 

Więcej...

2017-09-20 16:21

Pieczątki graficzne COLOP - NOWOŚĆ!

 

Flashowe pieczątki graficzne COLOP to innowacyjne pieczątki produkowane przy użyciu technologii flashowej. Wyróżnia je bardzo wysoka jakość opraw i rozdzielczość odbicia. Linia pieczątek graficznych COLOP, dzięki świetnemu prezentowaniu obrazów i symboli uwielbianych przez dzieci, zaczyna gromadzić coraz większą rzeszę wielbicieli.

 

Więcej...

2017-09-18 10:30

Podsumowanie targów Konsorcjum Biuro Klub

 

W minioną sobotę uczestnicy sieci Biuro Klub mogli się spotkać z przedstawicielami naszej firmy podczas targów Konsorcjum Biuro Klub w Jachrance. Podczas wydarzenia, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z naszymi nowościami. Przedstawiciele naszej firmy zaprezentowali m. in. nowe tusze COLOP EOS w złotej i pomarańczowej barwie, pieczątki Printer IQ z hasłem oraz szeroki wachlarz materiałów do obróbki laserowej.

 

Więcej...

2017-08-23 12:16

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2017

 

Festiwal Druku to największe targi branży reklamowej organizowane w drugiej połowie roku przez OHH Magazine ! Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na tegoroczną edycję tagówNa naszym stanowisku zaprezentujemy zarówno plotery laserowe renomowanej firmy Universal Laser Systems, jak i fibrową znakowarkę laserową.

 

Więcej...

2017-07-27 13:35

Kubki do grawerowania laserem Ekspert

 

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albowiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane zwłaszczaw sezonie letnim, wypróbuj nowość: kubki Ekspert do grawerowania laserowego. Model, o klasycznym prostym kształcie i dużej powierzchni personalizacji, bardzo łatwo poddaje się obróbce laserowej. 

 

Więcej...

2017-07-14 14:34

Ekspozytory na Printer IQ z hasłem

 

Przedstawiamy dwa nowe ekspozytory na pieczątki z hasłem, dzięki którym uwidocznisz pieczątki w swoim miejscu pracy – na 4 lub 9 pieczątek Printer IQ o rozmiarze 20! Ekspozytory to doskonałe narzędzia marketingowe, które w bardzo efektowny sposób pomagają zaprezentować pieczątki z hasłem, jakie są dostępne w ofercie.

 

Więcej...

2017-07-07 09:47

Wybrane datowniki z odbiciem dwukolorowym

 

Wybrane pieczątki szkieletowe Classic/Expert/Office oraz datowniki serii Printer Q43 oraz Printer 53 z poduszką o dowolnej konfiguracji kolorów np. czerwono-zielona lub fioletowo-czarna! Możliwość zamówienia dwukolorowej poduszki podkreśli poszczególne elementy, sprawiając, że odbijana treść jest bardziej czytelna. Wśród dostępnych konfiguracji różne kolory tuszy: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski!

 

 

Więcej...

2017-07-04 13:16

Plakat odbić pieczątek

 

Prezentujemy nowy plakat, na którym znajdują się oryginalne odbicia pieczątek w formacie 1:1 z oferty marki COLOP Polska! To narzędzie marketingowe umożliwia dokładną prezentacje pieczątek oraz przybliża ofertę firmy. Dostępne w dwóch rodzajach: pionowym oraz poziomym. Już teraz do pobrania!

 

 

Więcej...

2017-07-04 09:55

Korek do cięcia laserem

 

Spersonalizowane podkładki reklamowe na specjalne okazje, ozdoby ścienne, breloki, efektowna mapa świata czy wiele innych realizacji możesz stworzyć dzięki nowemu produktowi – korkowi do cięcia laserem. Materiał nadaje się idealnie do cięcia laserem przez co można wytworzyć bardzo wiele ciekawych aplikacji. Posiada szereg różnych zastosowań. Dostępny w wymiarach 610 x 300 mm o grubości 3 mm.

 

 

Więcej...

2017-06-27 15:41

Printer 05 - pieczątka dla kontrolerów jakości

 

Powiększyliśmy ofertę o najmniejszy automat samotuszujący posiadający wymiary 6x15 mm płytki tekstowej – Printer 05. Pieczątka została wyprodukowana do stosowania jej przy kontroli jakości w firmach produkcyjnych w dowolnej branży. Dostępna z poduszką blanco do nasączenia tuszem odpowiednim do potrzeb klienta: specjalistycznym COLORIS lub standardowym COLOP. 

 

 

Więcej...

2017-06-27 08:50

NOWOŚĆ! Laminaty o grubości 0,5 mm

 

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy jeszcze cieńsze laminaty - o grubości 0,5 mm - do naszej oferty! Stosowane przy tworzeniu niewielkich tabliczek do trofeów, pucharów, a także szkatułek czy wizytówek. Można je zastosować również przy produkcji dedykacji wykorzystywanych na niewielkich powierzchniach takich jak wewnętrzna część etui na pióra.

 

 

Więcej...

2017-06-20 11:49

NOWOŚĆ! Office Line S600 w wersji Green Line

 

Wprowadziliśmy pierwszą, odświeżoną pieczątkę Office Line S600 w wersji Green Line! Oznacza to, że sukcesywnie w naszej ofercie pojawią się również inne pieczątki Office Line w wersji ekologicznej. Co różni wersję Green Line od standardowej szarej wersji?

 

 

Więcej...

2017-06-13 14:33

NOWOŚĆ! Tusze EOS w kolorach złotym i pomarańczowym

 

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy tusze EOS w dwóch kolorach: złotym oraz pomarańczowym! Tak oryginalne kolory mogą być wykorzystywane przy pracach kreatywnych takich jak tworzenie zaproszeń, podziękowań czy np. w albumach. Firmy kreatywne, ale także solaria, agencje reklamowe czy zakłady kosmetyczne doskonale zwrócą uwagę pomarańczowym lub złotym odbiciem.

 

 

Więcej...

2017-05-31 14:14

NOWOŚĆ! Karton do cięcia laserem

 

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy do oferty Karton Beermat przeznaczony do cięcia laserem o grubości 1.2 mm i 1.5 mm. Sprawdzi się doskonale przy produkcji wielu ciekawych rzeczy takich jak np. podkładek pod kawę, foto-albumów, makiet, puzzli czy opakowań. To doskonały materiał, który bardzo często stosowany jest w scrapbookingu!

 

 

Więcej...

2017-05-29 13:20

NOWOŚĆ! Filc do cięcia laserem

 

NOWOŚĆ! W naszej ofercie pojawił się filc do cięcia laserem w 14 różnokolorowych odsłonach! Filc o grubości 3 mm oraz gramaturze 600 g. Można wykonać z niego bardzo ciekawe materiały dekoracyjne, a także gadżety reklamowe: ozdoby, dekoracje, biżuterię, podkładki pod kubki, oprawki na notesy, zakładki do książek, breloczki, a także uszczelki i wykładziny izolacyjne oraz dźwiękochłonne. Filc podczas cięcia czy grawerowania nie przypala się oraz nie powoduje strzępień.

 

 

Więcej...

2017-05-24 14:19

NOWOŚĆ! Nowe suche stemple

 

Oferta powiększyła się o dwa nowe, wzmocnione suche stemple: o średnicy 51 mm oraz wymiarach 25x50 mm. Charakteryzują się nie tylko doskonałym designem oraz świetnym komfortem pracy, ale również ulepszonymi funkcjonalnościami, które ułatwią pracę: gumowe antypoślizgowe elementy, blokada suchego stempla czy solidne etui. Dodatkowo wprowadziliśmy czerwoną naklejkę do tłoczenia suchym stemplem! Sprawdź co jeszcze nowego ma ulepszony suchy stempel.

 

Więcej...

2017-05-19 10:10

XII Wielka Majówka OSAA

 

Pojawimy się na XII Wielkiej Majówce OSAA, gdzie zaprezentujemy ofertę produktów, maszynę flashową wraz z pieczątkami flashowymi, znakowarkę oraz liczne promocje targowe. Zapraszamy na stoisko COLOP już 20 maja (sobota) w Hotelu Copernicus w Toruniu! Przedstawiciele firmy COLOP czekają na to, by rozwiać wszystkie wątpliwości oraz zaprezentować nasze produkty. Zapraszamy!

 

 

Więcej...

2017-05-10 10:52

NOWOŚĆ! Tabliczki z anodowanego aluminium

 

NOWOŚĆ! Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o zupełnie nowe kształty oraz kolory tabliczek wykonanych z aluminium anodowanego! Ponadto, wprowadziliśmy również całkiem nowe tabliczki z kryształkami Swarovskiego oraz łańcuszki mosiężne o innych długościach niż dotychczas. Tabliczki doskonale sprawdzą się do produkcji różnego rodzaju identyfikatorów, informacji, a także jako gadżet czy nagroda.

 

 

Więcej...

2017-04-13 11:42

Wesołych Świąt!

 

Naszym Klientom oraz Przyjaciołom i Sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych: radosnych oraz pogodnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, a także ciepła i nadziei. Życzymy również chwili wytchnienia od codziennych obowiązków.

 

Więcej...

2017-03-27 13:24

NOWOŚĆ! Printer COMPACT Electrics!

 

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy do oferty pieczątki Printer COMPACT Electrics w odblaskowych kolorach – żółtym, pomarańczowym oraz różowym. Printer COMPACT to lekkie, zgrabne a jednocześnie bardzo wytrzymałe pieczątki stosowane najczęściej w pracy biurowej.

Świetnie sprawdzą się w przedszkolach, szkołach, salonach kosmetycznych a nawet biurach podróży ze względu na żywe oraz wyróżniające się kolory. Nadają się również do innych miejsc – agencji reklamowych.

 

Więcej...

2017-03-23 08:32

Zdobyliśmy nagrodę "Korony Reklamy"

 

Firma COLOP zwyciężyła w prestiżowym konkursie Korony Reklamy w kategorii Technology, a także uzyskała wyróżnienie w konkursie „Gifts of the year”. Konkurs został zorganizowany przez Międzynarodowe Targi Reklamy Rema Days, które odbyły się w dniach 15 – 17 lutego 2017 r. Korony Reklamy to konkurs mający na celu wybranie najlepszych firm w poszczególnych sektorach branży reklamowej. Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za uznanie!

 

 

Więcej...

2017-03-21 13:31

Udoskonalona guma do grawerowania Eco Line, bezzapachowa oraz Standard 100W

 

COLOP Polska wprowadza zmienioną-ulepszoną gumę do grawerowania laserowego ECO Line, bezzapachową oraz Standard 100W! Zmienione gumy do grawerowania laserowego przede wszystkim charakteryzują się lepszym przenoszeniem tuszu ze względu na to, że jedna ze stron jest szorstka. Druga strona nadal pozostaje gładka, co oznacza, że zwolennicy obecnych gum mogą nadal korzystać ze sprawdzonej powierzchni. Lepsze przenoszenie tuszu zapewnia uzyskanie ostrego oraz czytelnego odbicia na różnych rodzajach papieru.

 

Więcej...

2017-02-22 15:20

Targi Rema Days 2017 za nami

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na stoisku COLOP Polska na Międzynarodowych Targach Reklamy Rema Days! W dniach 15 -17 lutego 2017 r. zaprezentowaliśmy między innymi produkty marki COLOP oraz plotery laserowe Universal Laser Systems. To był doskonały czas, by porozmawiać z Klientami o dotychczasowej współpracy oraz nawiązać również nowe kontakty biznesowe. Dziękujemy!

 

Więcej...

2017-02-15 09:02

Rozpoczęły się targi Rema Days!

 

Już dzisiaj rozpoczęły się Międzynarodowe targi Rema Days w Nadarzynie k. Warszawy. Odwiedzać naszą firmę można od dzisiaj (15 lutego) do piątku włącznie (17 lutego) na stoisku G2 w hali F. Przypominamy, że targi Rema Days to doskonała okazja, by zapoznać się z naszymi nowościami, pozyskać oferty czy nawiązać współpracę. Serdecznie zapraszamy!

 

Przypominamy:

 

Hala F stoisko G2, 15 - 17 II 2016r. 
Warsaw Expo Nadarzyn, 
al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn

 

Zobacz jak znaleźć nasze stoisko >> 

 

Więcej...

2017-02-10 15:22

Nowe datowniki z poduszką dwukolorową

 

NOWOŚĆ! Firma COLOP wprowadziła do swojej oferty datowniki z poduszką dwukolorową: niebiesko-czerwoną, które między innymi zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach Rema Days, które odbędą się w dniach 15 - 17 lutego 2017 r. w Nadarzynie k. Warszawy. Dwukolorowa poduszka podkreśla poszczególne elementy sprawiając, że odbijana treść staje się bardzo czytelna. Wśrod nich odnajdziemy datowniki Classic Line (modele: 2160, 2360, 2660, 2860), które są wytrzymałe oraz zawierają również ochronę antybakteryjną Microban, a także pieczątkę z serii Printer Q43 o kwadratowym odbiciu.

 

Przypominamy:

 

Hala F stoisko G2, 15 - 17 II 2016r. 
Warsaw Expo Nadarzyn, 
al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn

 

 

Więcej...

2017-02-08 10:56

Nowa odsłona pieczątek EOS

 

Firma COLOP wprowadziła pieczątki flashowe w dwóch kolorach – czarnym oraz białym, które między innymi zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach Rema Days, które odbędą się w dniach 15 - 17 lutego 2017 r. w Nadarzynie k. Warszawy. Seria pieczątek EOS to pieczątki, które są ciche i wydajne, a także można je personalizować i wzbogacać o inne kolory umieszczając karteczkę indeksującą o dowolnym wzorze w okienku indeksującym

 

Przypominamy:

Hala F stoisko G2, 15 - 17 II 2016r. 
Warsaw Expo Nadarzyn, 
al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn

 

 

Więcej...

2017-01-27 14:08

Suchy stempel - nowy model!

 

Oferta firmy została wzbogacona o nowy - wzmocniony suchy stempel o okrągłej powierzchni odbicia: 41 mm. Charakteryzuje go większa stabilność, zupełnie nowy design, wygodna obsługa dla osoby montującej matrycę i patrycę, łatwiejszy system blokowania. Dzięki nowym rozwiązaniom, suchy stempel 41 mm nie wymaga stosowania dodatkowej podstawy. Obok walorów użytkowych, charakteryzuje się tym, że pozwala wykonać efektowną pieczęć tłoczoną na certyfikatach, dokumentach, świadectwach i fakturach.

 

Więcej...

2017-01-24 21:22

Nadchodzą targi Rema Days

 

Zaprezentujemy swoje produkty stemplarskie na największych targach reklamowych Rama Days w Nadrzynie k. Warszawy w dniach 15-17 lutego 2017 w nowoczesnym centrum Warsaw Expo na stoisku G2 w hali F. Przedstawimy nowe odsłony pieczątek EOS, gdyż wprowadzamy do oferty wersję pieczątek w dwóch kolorach obudowy.

 

Hala F stoisko G2, 15-17 II 2017r. 
Warsaw Expo Nadarzyn, 
al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn, 

 

Sprawdź jak znaleźć stoisko na mapie! >>

 

 

Więcej...

2017-01-12 12:59

Złoty Krzyż Zasługi dla właściciela firmy WYPIG

 

W dniu 8 listopada przedstawicielka firmy COLOP – Pani Monika Grzelka – miała okazję uczestniczyć w niezwykłej uroczystości. Mowa o wręczeniu Złotego Krzyża Zasługi Panu Zygmuntowi Selwatowi, który jest naszym długoletnim klientem, a także właścicielem firmy WYPIG.

 

Więcej...