Szczegóły aktualności COLOP Polska

Pieczątki serii Mini – do wielu zastosowań!

Seria Mini - pieczątki do wielu zastosowań!

Pieczątki serii Mini – do wielu zastosowań

Datowniki i numeratory serii Mini to lekkie automaty samotuszujące, które dzięki poręcznym rozmiarom znajdują zastosowanie niemal wszędzie. Jedną z głównych zalet tych pieczątek jest przede wszystkim gotowość do użycia od razu po wyjęciu z opakowania! Dodatkowo jakość serii Mini potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001, co oznacza, że produkty spełniają najwyższe oczekiwania Klientów!

Bogata oferta pieczątek serii Mini

Pieczątki serii Mini charakteryzuje niezwykle szeroka gama produktów. Linia obejmuje aż 11 produktów, w tym:

  • Datowniki,

  • Numeratory,

  • Hasłowniki,

  • Datowniki z płytką tekstową.

Niezwykła funkcjonalność

Każdy z modeli charakteryzuje się lekkością i poręcznymi rozmiarami. Dzięki temu pieczątki Mini mogą być zawsze pod ręką użytkownika. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS. Niebieski lub czarny korpus i biała konstrukcja stanowią doskonałe połączenie kolorystyczne. Taśmy datownika przedstawiają 12 roczników, a data może być prezentowana w formacie polskim, cyfrowym, bądź ISO. Z kolei taśmy numeratorów posiadają cyfry 0 – 9, puste pole i myślnik. Oznacza to, że numerator S120/13 może przedstawiać zarówno określoną numerację, jak i numerację z datą!

Niektóre z modeli datowników posiadają miejsce na montaż płytki tekstowej. Pozwala to wykonać pieczątkę z datą i dowolną treścią (imieniem i nazwiskiem wraz z oznaczeniem stanowiska, bądź numerem licencji).

Atrakcyjna kolorystyka

Pieczątki serii Mini oferują prosty system doboru poduszek zastępczych. Do wszystkich dostępnych modeli dopasowane są tylko dwa rozmiary poduszek – E/10 i E/12. W ofercie znajdują się poduszki o następującej kolorystyce: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony.

Dla poszczególnych modeli dostępne są poduszki dwukolorowe: niebiesko – czerwone. Pozwalają na wyraźne odróżnienie treści pieczątki od daty.

Warto także zwrócić uwagę na poduszkę specjalną, do której można zaaplikować specjalistyczne tusze COLORIS do nietypowych powierzchni (np. metalu, plastiku, itp.). Dzięki temu datowniki i numeratory Mini mogą zostać wykorzystane do znakowania również niestandardowych elementów.

Szeroki wachlarz zastosowań

Pieczątki serii Mini z powodzeniem są wykorzystywane w biurach, recepcjach, działach księgowości, zaopatrzenia i magazynach. Z powodzeniem sprawdzą się do datowania i numerowania delegacji, faktur, dokumentów magazynowych, a także opakowań z kosmetykami, z żywnością, próbek wysyłanych do analizy, zawiadomień pocztowych i wielu innych.

Wróć