Szczegóły aktualności COLOP Polska

Zapraszamy na 19 edycję RemaDays!

Zaproszenie na Rema Days w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, że firma COLOP Polska będzie obecna na tegorocznych Międzynarodowych Targach RemaDays, które odbędą się w dniach 30 stycznia do 2 lutego 2024r. w Ptak Warsaw Expo przy ul. Aleja Katowicka 62 w Nadarzynie.

W tym roku, nasz dział technologii laserowych zaprezentuje:

• Superszybki ploter laserowy ODIN22 z filtrem BOFA, który zachwyci Was swoją szybkością, dokładnością i bezpieczeństwem.
• Kompaktowy ploter laserowy Thunder Bolt, w którym zastosowano silniki krokowe zapewniające niski poziom hałasu i dużą prędkość obróbki, zarówno cięcia, jak i grawerowania.
• Znakowarkę laserową włóknową Aurora z zamkniętą obudową, która może być używana do znakowania zarówno materiałów metalowych, jak i niemetalowych.

Spotkacie nas na stoisku: F3.11b. Będziemy czekać na Was codziennie od godziny 10:00 do 17:00!

ZAINTERESOWANI? Bardzo Nas to cieszy! Aby wziąć udział w targach, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz obecny na stronie:

https://remadays.com/rejestracja/

RemaDays to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży reklamy i druku i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

RemaDays to doskonała okazja do poznania naszej oferty oraz do osobistego spotkania na naszym stoisku F3.11b. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży reklamy i druku rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę wyłącznie na dni branżowe.

Na targi można dotrzeć samochodem lub autobusami linii 703 oraz 711 dojeżdżającymi z przystanku P+R Al. Krakowska 15 do Ptak Warsaw Expo.

Dla wygody odwiedzających gości parking jest bezpłatny.

 

Jak dostać się na targi? Poniżej przedstawiamy możliwości oraz mapę dojazdu.

SAMOLOTEM
Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM
Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM
Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM
Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Do zobaczenia!

Wróć