Szczegóły aktualności COLOP Polska

Pierwsza edycja Akademii E-mark z nowym prowadzącym!

Akademia e-mark COLOP

Już 22 marca 2024r. w siedzibie COLOP Polska w Bytomiu odbędą się warsztaty Akademii e-marka pierwszy raz z nowym prowadzącym! Z tej okazji szkolenie odbędzie się całkowicie bezpłatnie!

E-mark jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele różnorodnych realizacji. Nie wiesz od czego zacząć? Masz urządzenie i nie wiesz jak w pełni je wykorzystać? Chcesz dowiedzieć się jak dotrzeć do klientów? Chcesz poznać naszą wizję sprzedaży i marketingu wokół e-marka? Mamy coś dla Ciebie!

Akademia e-mark to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych urządzeniem e-mark, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat jego użytkowania i możliwości, a także poznać ofertę akcesoriów do urządzenia. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z różnych branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą. Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy jak m.in.: oprogramowanie, hardware, zastosowania, akcesoria, marketing oraz sprzedaż.

Podczas akademii przekazujemy sporą dawkę wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce. Na uczestników czekać będą różnego rodzaju próbki materiałów, które mogą być znakowane e-markiem. Podczas Akademii każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów do wykorzystania w trakcie prezentacji urządzenia, a także certyfikat poświadczający udział w szkoleniu. Dodatkowo zyskuje możliwość zakupu akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do e-marka w atrakcyjnych cenach.

Celem szkolenia jest dostarczenie obszernej wiedzy oraz wyczerpujących informacji dotyczących:

• sposobów użytkowania i możliwości e-marka
• kreatywnych zastosowań przenośnej drukarki
• akcesoriów usprawniających pracę e-markiem
• materiałów jakie można znakować za pomocą e-marka
• możliwości jakie oferuje software
• prawidłowej konserwacji urządzenia

Najbliższy termin Akademii e-marka zaplanowany jest na:

  • 22 marca 2024 w Bytomiu

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej:
https://emark.colop.pl/akademia-e-mark

Wróć