Szczegóły aktualności COLOP Polska

LOTERIA na RemaDays - wygraj e-mark go!

LOTERIA NA REMADAYS - WYGRAJ E-MARK GO!

⭐️AKTUALIZACJA⭐️

⭐️Zwycięzcą tegorocznej loterii jest KMK Group Paweł Koterba. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy do udziału w kolejnych losowaniach i konkursach! ⭐️

Z przyjemnością informujemy, że podczas tegorocznych targów RemaDays w dniach od 30.01.2024 do 2.02.2024 odbędzie się loteria, w której nagrodą jest mobilna drukarka e-mark go! To doskonała okazja dla wszystkich uczestników targów, którzy marzą o posiadaniu tego innowacyjnego urządzenia.

Zasady loterii:
1. Każdy uczestnik, który chciałby wziąć udział w loterii, musi uczestniczyć w krótkiej prezentacji na stoisku naszej firmy.
2. Po zakończeniu prezentacji każdy uczestnik będzie mógł przekazać nam swoją wizytówkę lub wypełnić ankietę z danymi kontaktowymi.
3. Tylko osoby, które wzięły udział w prezentacji i przekazały nam wizytówkę lub wypełniły ankietę, będą uprawnione do udziału w losowaniu.
4. Losowanie nagrody odbędzie się po zakończeniu targów RemaDays, a ogłoszenie zwycięzcy dnia 7.02.2024.

Nie przegap tej unikalnej okazji! Dołącz do nas na targach RemaDays! Zapraszamy serdecznie i życzymy powodzenia!

Spotkacie nas na stoisku: F3.11b. Będziemy czekać na Was codziennie od godziny 10:00 do 17:00!

ZAINTERESOWANI? Bardzo Nas to cieszy! Aby wziąć udział w targach, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz obecny na stronie: https://remadays.com/rejestracja/ 

Jak dostać się na targi? Poniżej przedstawiamy możliwości oraz mapę dojazdu.

SAMOLOTEM
Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM
Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM
Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM
Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Do zobaczenia!

Wróć