Szczegóły aktualności COLOP Polska

Pieczątki edukacyjne COLOP dla nauczycieli

Pieczątki edukacyjne COLOP

Pieczątki edukacyjne COLOP to doskonałe narzędzie pracy nauczyciela. Okrągłe stemple doskonale prezentują kolorowe grafiki i symbole, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach, do motywowania, nagradzania uczniów oraz oceniania ich prac.

Pieczątka edukacyjna dostępna jest zarówno w formie zestawu, jak i pojedynczej sztuki. Zainteresowany ma możliwość wyboru zestawu gotowych pieczątek z wybranymi przez nas wzorami, albo pełnej personalizacji pieczątki według własnego uznania!

Indywidualny charakter pieczątki edukacyjnej można zbudować poprzez wybór wzoru z dostępnej bazy – ponad 80 grafik o tematyce edukacyjnej, dobór odpowiedniego koloru odbicia – aż 7 atrakcyjnych kolorów tuszy, oraz wybór koloru obudowy pieczątki! Dodatkowo osoby, które nie znalazły odpowiedniego wzoru w naszej gotowej bazie mają możliwość zamówienia stempla z własnym, indywidualnym projektem graficznym!

DLACZEGO WARTO?

Pieczątkę edukacyjną można z powodzeniem wykorzystać przy pracy z dziećmi. Dla uczniów atrakcyjna, kolorowa grafika z uśmiechem, czy słoneczkiem może stanowić motywującą nagrodę,

⇒ Pieczątka edukacyjna COLOP starcza na co najmniej 15 000 odbić! Jest to produkt wielokrotnego użytku. W przypadku gdy odbicie pieczątki będzie słabsze, użytkownik może pono-
wnie  napełnić pieczątkę tuszem,

⇒ Pieczątka zapakowana jest w ciekawe etui, które chroni użytkownika przez zabrudzeniem, a pie-
czątkę  przed zniszczeniem.

 

Dowiedz się więcej o pieczątkach edukacyjnych

Pieczątki edukacyjne - plakat do pobrania

Plakat pieczątek edukacyjnych (1.0 MiB)

Wróć