Szczegóły aktualności COLOP Polska

Łyżeczka do laku – doskonała pomoc w wykonywaniu pieczęci lakowych

Łyżeczka do laku

Łyżeczka do laku to produkt, który ułatwia wykonywanie doskonałych pieczęci lakowych. Zadaniem łyżeczki jest uprościć użytkownikowi proces topienia laku oraz jego rozlewania w odpowiednim miejscu stemplowanej powierzchni.

Łyżeczka do laku charakteryzuje się eleganckim, starodawnym wyglądem. Miseczka wykonana jest ze stopów metali, pokrytych złotą farbą. Posiada rączkę, wykonaną z ciemnego drewna, która izoluje dłoń od nagrzewającego się metalu i gwarantuje wygodę podczas przygotowywania odbicia lakowego. Elementem, który ułatwia rozlanie laku w odpowiednim miejscu jest specjalny lejek. Dzięki niemu, lak nie zabrudzi stemplowanej powierzchni.

Pieczęcie lakowe coraz częściej wykorzystywane są jako element zdobniczy. Odbicie  lakowe stanowi elegancki akcent na zaproszeniach okazjonalnych (szczególnie ślubnych), kopertach firmowych, listach, prestiżowych produktach, butelkach z alkoholem i wielu innych. w biurach, bankach, urzędach, a także prywatnie.  Stosowane na dokumentach, certyfikatach i dyplomach nadają uroczystego akcentu, jednocześnie zaświadczając o ich wiarygodności. W związku z tak licznymi zastosowaniami, łyżeczka do laku jest niezbędnym produktem, który:

  • usprawni proces topienia laku – kawałek laku jest równomiernie topiony w miseczce łyżeczki, nie skapując na stemplowany dokument,
  • pozwoli wykonać doskonałe odbicie – miseczka z lejkiem pomaga rozlać lak dokładnie w wybranym miejscu stemplowanej powierzchni,
  • gwarantuje wygodną i szybką pracę – dzięki drewnianej rączce, dłoń użytkownika jest chroniona przed oparzeniem.

Zobacz więcej >> https://colop.pl/stemple-do-laku-i-akcesoria

Wróć