Tablica i wzornik

  

tl_files/materialy wspierajace sprzedaz/tablica-prezentacyjna-60x90-uslug-grawerskich-front.jpg

Tablica
 


Tablica prezentuje przekrój materiałów i przykłady realizacji wykonanych przez ploter laserowy. Przedstawia wachlarz dostępnych w ofercie kolorów, grubości, faktur ale także zróżnicowany zakres zastosowań, czyli potencjalnych zleceń. Na materiałach, oprócz przykładowej grafiki, wygrawerowano symbol materiału - co ułatwia szybkie wyszukiwanie produktu.
Przykłady zostały wykonane zarówno na materiałach standardowej grubości 1,6 mm jak i na cienkich laminatach 0,08 mm, folii, laminatach 0,30 mm, materiale i naklejkach do suchego stempla, tabliczkach o gotowych kształtach, papierze. Optymalny format tablicy: 60x90 cm ułatwia Klientowi swobodny wybór materiału i rodzaju usługi. Tablica przeznaczona jest do zastosowań wewnętrznych.

Wzornik
 

Wzornik materiałów do obróbki laserowej, który umożliwia prezentację pełnej oferty materiałów wraz z opisem technicznym i przykładem graweru.

Szyld ekspozycyjny
 

Efektowny wzór ekspozycyjny, który pozwala zaprezentować sposób wykonania profesjonalnego szyldu. Laminat z grawerem wypełniony kolorem wraz z pleksi i mocowniami wykonanymi ze stali nierdzewnej.
Idealny przykład, który pozwala wzbogacić ofertę o ciekawe rozwiązania. Format 28 x 8 cm.