COLOP Polska > Produkty > Materiały do obróbki laserowej > Urządzenia do cięcia i wykrajania

Produkty

Gilotyny do cięcia metalu

Gilotyna do metalu
+ powiększ zdjęcie
Gilotyna - urządzenie wraz z nożem przeznaczonym do cięcia metalu. Gilotyna bez użycia siły pozwala ciąć blachę na mniejsze arkusze. Pozwala w szybki sposób uzyskać tabliczkę o dowolnej wielkości. Bardzo łatwa obsługa urządzenia gwarantuje komfort użytkowania i szybkie efekty. Nie powoduje zagięć metalu, zapewnia idealnie gładkie brzegi. Urządzenie nie wymaga dodatkowych ustawień, jest gotowe do obsługi zaraz po wyjęciu z opakowania. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nóż do laminatów

Nóż do laminatów
+ powiększ zdjęcie

Nóż do gilotyny przeznaczony do cięcia laminatów. Wraz z urządzeniem pozwala uzyskać dowolne wielkości tabliczek. Odpowiedni do każdego rodzaju laminatu dostępnego w naszej ofercie.

Wykrojnik do narożników

Wykrojnik
+ powiększ zdjęcie
Wykrojnik do narożników, jest urządzeniem bazowym, które wraz z elementem wycinającym nadaje różne kształty elementom wykonanym z laminatu lub metalu.

Element wycinający - okrągły 1/8''

Wykrojnik okrągły

Element wycinający do tabliczek metalowych oraz tabliczek wykonanych z laminatów - Po zamontowaniu do wykrojnika nadaje nowy kształt tabliczce - o zaokrąglonych narożnikach.

Element wycinający - okrągły 1/4''

Wykrojnik okrągły

Element wycinający - okrągły 1/4 ''.Po zamontowaniu do wykrojnika zmienia ostre kąty tabliczki w łagodne, zaokrąglone kształty.

Element wycinający - wklęsły 1/4''

Wykrojnik wklęsły

Element wycinający - dekoracyjny 3/8 ''. Po zamontowaniu do wykrojnika nadaje różne kształty elementom z laminatu lub metalu. Zmienia ostre kąty tabliczki w łagodne, dekoracyjne kształty.

Element wycinający - dekoracyjny 3/8''

Wykrojnik dekoracyjny

Element wycinający - dekoracyjny 3/8 ''.Po zamontowaniu do wykrojnika zmienia ostre kąty tabliczki w łagodne, dekoracyjne kształty.

Element wycinający - scallop 3/8''

Wykrojnik scallop

Element wycinający - scallop 3/8 ''.Po zamontowaniu do wykrojnika zmienia ostre kąty tabliczki w łagodne, dekoracyjne kształty.

Element wycinający - dziurkacz''

Wykrojnik dziurkach

Element wycinający do tabliczek metalowych oraz tabliczek wykonanych z laminatów. Po zamontowaniu do wykrojnika pozwala wyciąć w tabliczce otwory o średnicy 2,4 mm, które umożliwiają łatwe przymocowanie tabliczki w dowolnym miejscu lub przeciągnięcie przez tabliczkę ozdobnej wstążki.