Skóra do obróbki laserowej

Skóra do cięcia i grawerowania laserowego

Skóra do grawerowania i cięcia laserem to nowy produkt w ofercie materiałów do obróbki laserowej. Wszechstronny i trwały materiał doskonale poddaje się obróbce urządzeniem laserowym, pozwalając uzyskać imponujący efekt końcowy. Skóra jest materiałem syntetycznym, ale wyjątkowa faktura nadaje jej wygląd prawdziwej skóry. Możliwość grawerowania materiału pozwala na wykonywanie ciekawych personalizacji, takich jak imię, logo, czy grafika. Dzięki temu, skóra to może zostać wykorzystana do produkcji upominków, ozdób, pamiątek, bransoletek, albumów, gadżetów reklamowych i wielu innych.

Skóra do grawerowania i cięcia laserem

Szczegóły
Wymiary: 610 x 305 mm
grubość: 1,2 mm
obróbka: Grawerowanie, cięcie
kolory: Czarny, szary, cynamonowy brąz, ciemna czekolada

Dane techniczne

Skóra jest materiałem syntetycznym. Posiada delikatną fakturę, która nadaje jej naturalnego wyglądu. Arkusz skóry o grubości 1,2 mm ma wymiary 610 x 305 mm. Materiał nie jest wodoodporny, nie nadaje się do prania. Charakteryzuje się wytrzymałością i elastycznością. Kleić można tylko tył materiału. Bardzo dobrze poddaje się obróbce laserowej. Dzięki możliwości grawerowania i cięcia, materiał pozwala na wiele ciekawych personalizacji. W zależności od ustawień parametrów lasera, obróbka pozwala uzyskać nietypowe efekty kolorystyczne - podczas grawerowania skóry czarnej można uzyskać srebrny kolor graweru. Efekty grawerowania poszczególnych kolorów materiału zostały przedstawione w galerii poniżej.

Zastosowanie

Skóra do cięcia i grawerowania laserem doskonale sprawdzi się do wykonywania ozdób, upominków, bransoletek, pasków, naszywek, etui na dokumenty. To doskonały materiał, który można w efektowny sposób personalizować - poprzez wygrawerowanie imienia, logo, grafiki, czy ulubionego cytatu!