COLOP Polska > Produkty > Materiały do obróbki laserowej > Korek do cięcia laserem

 

Korek do cięcia laserem

 

Płyta korkowa o wymiarach 610 x 300 mm o grubości 3 mm to materiał nadający się do cięcia laseremUmożliwia stworzenie ciekawych wzorów takich jak np. podkładki reklamowe, efektowna mapa świata, ozdoby ścienne, breloki itp.

 

     -Materiał specjalny do cięcia laserowego,

     -Łatwa obróbka,

     -Szerokie zastosowanie.

  

Korek gruboziarnisty do cięcia laserem
grubość 3 mm
kolor gruboziarnisty 
format 610x300mm

Płyta korkowa wykonana jest z wysokiej jakości ziarna gruboziarnistego, dzięki czemu ceniona jest przez producentów galanterii korkowej, a także producentów materiałów obuwniczych. Korek w arkuszach jest także wykorzystywany przy transporcie szkła, zestawów szybowych, w formie przekładek z klejem lub pianką. Korek stosuje się również w produkcji tablic korkowych, podkładek reklamowych. Na powierzchni korka nie gromadzą się ładunki elektryczne więc nie elektryzuje się, dlatego nie przyciąga i nie pochłania kurzu.

 

sklep internetowy dla stemplarzy      zamów gotową ekspozycję materiałów do obróbki laserowej      zapytaj o produkt     pobierz pliki


  

Korek drobnoziarnisty do cięcia laserem
grubość 3 mm
kolor drobnoziarnisty 
format 610x300mm

Płyta korkowa wykonana jest z wysokiej jakości ziarna drobnoziarnistego, dzięki czemu ceniona jest przez producentów galanterii korkowej, a także producentów materiałów obuwniczych. Korek w arkuszach jest także wykorzystywany przy transporcie szkła, zestawów szybowych, w formie przekładek z klejem lub pianką. Korek stosuje się również w produkcji tablic korkowych, podkładek reklamowych. Na powierzchni korka nie gromadzą się ładunki elektryczne więc nie elektryzuje się, dlatego nie przyciąga i nie pochłania kurzu.

 

sklep internetowy dla stemplarzy      zamów gotową ekspozycję materiałów do obróbki laserowej      zapytaj o produkt     pobierz pliki