Korek do cięcia laserem

Płyta korkowa o wymiarach 610 x 300 mm o grubości 3 mm to materiał nadający się do cięcia laserem. Umożliwia stworzenie ciekawych wzorów takich jak np. podkładki reklamowe, efektowna mapa świata, ozdoby ścienne, breloki itp.

  • Materiał specjalny do cięcia laserowego,
  • Łatwa obróbka,
  • Szerokie zastosowanie.

Korek drobnoziarnisty do cięcia laserem

Szczegóły
Wymiary: 610 x 300 mm
grubość: 3 mm
kolory: drobnoziarnisty
Płyta korkowa wykonana jest z wysokiej jakości ziarna drobnoziarnistego, dzięki czemu ceniona jest przez producentów galanterii korkowej, a także producentów materiałów obuwniczych. Korek w arkuszach jest także wykorzystywany przy transporcie szkła, zestawów szybowych, w formie przekładek z klejem lub pianką. Korek stosuje się również w produkcji tablic korkowych, podkładek reklamowych. Na powierzchni korka nie gromadzą się ładunki elektryczne więc nie elektryzuje się, dlatego nie przyciąga i nie pochłania kurzu.

Korek gruboziarnisty do cięcia laserem

Szczegóły
Wymiary: 610 x 300 mm
grubość: 3 mm
kolory: gruboziarnisty
Płyta korkowa wykonana jest z wysokiej jakości ziarna gruboziarnistego, dzięki czemu ceniona jest przez producentów galanterii korkowej, a także producentów materiałów obuwniczych. Korek w arkuszach jest także wykorzystywany przy transporcie szkła, zestawów szybowych, w formie przekładek z klejem lub pianką. Korek stosuje się również w produkcji tablic korkowych, podkładek reklamowych. Na powierzchni korka nie gromadzą się ładunki elektryczne więc nie elektryzuje się, dlatego nie przyciąga i nie pochłania kurzu.

WZORNIK MATERIAŁÓW DO OBRÓBKI LASEROWEJ

Szczegóły
Zawiera prezentacje grawerów na materiałach: Alumamark, DuraBlack, Wykrojniki, Gilotyny, Metal Frost, Thermark, Thermark Kolor, Grawal, Folie grawerskie, Laminaty Przemysłowe, Laserables 3 mm, Laserables - do użytku zewnętrznego, Laserables2 - do użytku wewnętrznego, Laserables2 metaliczne do użytku wewn., Laserthins 0,8mm do użytku wewnętrznego, Gemstones - do użytku wewnętrznego, Goldcoast - do użytku zewnętrznego, Laminaty nietypowe