Sklejka do cięcia laserem

Sklejka do cięcia laserem

sklejka do cięcia laserem

Sklejka brzozowa – materiał bardzo trwały oraz uniwersalny, który powstał poprzez sklejenie się krzyżujących się cienkich warstw drewna brzozowego. Sklejkę suchotrwałą należy stosować w warunkach suchych oraz pomieszczeniach z niską wilgotnością powietrza. Materiał doskonale poddaje się obróbce laserowej. W zależności od ustawień lasera istnieje możliwość uzyskania zarówno ciemnego, jak i jasnego graweru. Posiada liczne zastosowania, dlatego nazywana jest uniwersalną. Można wykorzystywać ją w różnych dziedzinach przemysłu, reklamy, pamiątek, gadżetów czy dekoracji.

Sklejka topolowa - suchotrwała sklejka z drewna topolowego. Materiał specjalnie przystosowany do grawerowania i cięcia laserowego. Łatwa w obróbce, lekka, stabilna. Całkowicie wykonana z warstw forniru topolowego przy wykorzystaniu kleju mocznikowego. Zewnętrzne obłogi w układzie podłużnym. Do zastosowań wewnętrznych.

Sklejka klasy 1/2 co oznacza szlifowaną, jasną powierzchnię, z jednej strony jednolitą i wolną od przebarwień oraz sęków obrączkowych, natomiast z drugiej strony sporadycznie mogą wystąpić drobne sęki, ciemniejsze miejsca czy owalne wstawki.

 

Sklejka topolowa do cięcia laserem 3 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 3 mm
materiał: Drewno topolowe
klasa: 1/2

Sklejka brzozowa do cięcia laserem 1 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 1 mm
materiał: Brzoza modelarska
klasa: 1/1

Sklejka brzozowa do cięcia laserem 3 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 3 mm
materiał: Drewno brzozowe
klasa: 2/2

Sklejka brzozowa do cięcia laserem 4 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 4 mm
materiał: Drewno brzozowe
klasa: 2/2

Sklejka brzozowa do cięcia laserem 5 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 5 mm
materiał: Drewno brzozowe
klasa: 2/2

Sklejka brzozowa do cięcia laserem 6 mm

Szczegóły
Wymiary: 600 x 300 mm
grubość: 6 mm
materiał: Drewno brzozowe
klasa: 2/2

WZORNIK MATERIAŁÓW DO OBRÓBKI LASEROWEJ

Szczegóły
Zawiera prezentacje grawerów na materiałach: Alumamark, DuraBlack, Wykrojniki, Gilotyny, Metal Frost, Thermark, Thermark Kolor, Grawal, Folie grawerskie, Laminaty Przemysłowe, Laserables 3 mm, Laserables - do użytku zewnętrznego, Laserables2 - do użytku wewnętrznego, Laserables2 metaliczne do użytku wewn., Laserthins 0,8mm do użytku wewnętrznego, Gemstones - do użytku wewnętrznego, Goldcoast - do użytku zewnętrznego, Laminaty nietypowe

Dane techniczne

Oferta obejmuje sklejkę brzozową w najwyższej klasie 1/1 dla grubości 1 mm i 2/2 dla grubości 3, 4, 5, 6 mm, a także sklejkę topolową klasy 1/2 dla grubości 3mm.

  • Materiał klasy 1/1 charakteryzuje jednolita, szlifowana powierzchnia, jasna, wolna od przebarwień i sęków obrączkowych.
  • Materiał klasy 2/2 charakteryzuje szlifowana powierzchnia, jasna, sporadycznie możemy spotkać się z drobnymi sękami, ciemniejszymi miejscami czy owalnymi wstawkami.
  • Materiał klasy 1/2 co oznacza szlifowaną, jasną powierzchnię, z jednej strony jednolitą i wolną od przebarwień oraz sęków obrączkowych, natomiast z drugiej strony sporadycznie możemy spotkać się z drobnymi sękami, ciemniejszymi miejscami czy owalnymi wstawkami.

Sklejka jest sprzedawana w paczkach po 5 sztuk dla każdej grubości.

Zastosowanie

Reklama, pamiątki, gadżety, dekoracje, zabawki, medale, statuetki, pudełka, zdjęcia, breloki, tabliczki, ekologia

Grawerowanie i cięcie sklejki