Sklejka

 

Sklejka suchotrwała – materiał bardzo trwały oraz uniwersalny, który powstał poprzez sklejenie się krzyżujących się cienkich warstw drewna brzozowego. Sklejkę suchotrwałą należy stosować w warunkach suchych oraz pomieszczeniach z niską wilgotnością powietrza.Materiał doskonale poddaje się obróbce laserowej. W zależności od ustawień lasera istnieje możliwość uzyskania zarówno ciemnego, jak i jasnego graweru. Produkt doskonale sprawdzi się przy produkcji ozdób, czy drewnianych opakowań.

Posiada liczne zastosowania, dlatego nazywana jest uniwersalną. Można wykorzystywać ją w różnych dziedzinach przemysłu.

 

     -Materiał specjalny do grawerowania i cięcia laserowego,

     -Łatwa obróbka,

     -Szerokie zastosowanie.

  

Sklejka
grubość 1 mm / 3 mm / 6 mm / 4 mm
rodzaj materiału Drewno brzozowe
format 610x305 mm / 600x300 mm / 610x305 mm
klasa: 2/3

Sklejka suchotrwała – materiał bardzo trwały oraz uniwersalny, który powstał poprzez sklejenie się krzyżujących się cienkich warstw drewna. Sklejkę suchotrwałą należy stosować w warunkach suchych oraz pomieszczeniach z niską wilgotnością powietrza. Posiada liczne zastosowania, dlatego nazywana jest uniwersalną. Można wykorzystywać ją w różnych dziedzinach przemysłu.

Przede wszystkim jednak sprawdzi się doskonale przy grawerowaniu oraz cięciu z wykorzystaniem ploterów laserowych. Nie pyli oraz nie przypala się podczas grawerowania, a efekt jest bardzo wyraźny.

 

sklep internetowy dla stemplarzy      zamów gotową ekspozycję materiałów do obróbki laserowej      zapytaj o produkt     pobierz pliki