Folie grawerskie

Folie grawerskie to elastyczne, giętkie materiały przeznaczone do cięcia i grawerowania w technologii laserowej. Są cienkie i jednocześnie niezwykle trwałe, odporne na wysoką temperaturę, rozpuszczalniki, a także na ścieranie. Idealnie przylegają do powierzchni płaskich i zaokrąglonych. Łatwa aplikacja sprawia, że posiadają szeroki wachlarz zastosowań. Doskonale sprawdzają się również w wielu obszarach, nawet w warunkach przemysłowych.

Folia grawerska

Szczegóły
Wymiary: 610 x 305 mm
uwaga: odporny na wysoką temperature, ścieranie i rozpuszczalniki, bardzo cienkie i trwałe.
kolory: czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy, żółty, biały - treść graweru biała
Giętkie, elastyczne folie samoprzylepne przeznaczone do cięcia i grawerowania w technologii laserowej. Sprawdzone w wielu obszarach, również w warunkach przemysłowych. Idealne w miejscach trudno dostępnych dla grubszych materiałów.

Folia grawerska magnetyczna

Szczegóły
Wymiary: 610 x 305 mm
grubość: 0,5 mm
uwaga: posiada powierzchnię magnetyczną, odporny na wysoką temperature, ścieranie i rozpuszczalniki, bardzo cienkie i trwałe.
kolory: złoty (LTM 190), srebrny (LTM 191) - treść graweru czarna.
Elastyczne folie magnetyczne - dzięki możliwości tworzenia dowolnych kształtów - znajdują zastosowanie w wielu obszarach. Warstwa magnetyczna umożliwia aplikację folii na metalach. srebrny odcień folii - w zestawieniu z kontrastującą warstwą spodnią - dają niepowtarzalne efekty.

WZORNIK MATERIAŁÓW DO OBRÓBKI LASEROWEJ

Szczegóły
Zawiera prezentacje grawerów na materiałach: Alumamark, DuraBlack, Wykrojniki, Gilotyny, Metal Frost, Thermark, Thermark Kolor, Grawal, Folie grawerskie, Laminaty Przemysłowe, Laserables 3 mm, Laserables - do użytku zewnętrznego, Laserables2 - do użytku wewnętrznego, Laserables2 metaliczne do użytku wewn., Laserthins 0,8mm do użytku wewnętrznego, Gemstones - do użytku wewnętrznego, Goldcoast - do użytku zewnętrznego, Laminaty nietypowe