Drewno lite do obróbki laserowej

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów drewna litego, zarówno ze względu na kolor jak i grubość. Każdy gatunek drewna oferuje inny kontrast uzyskanego graweru zapewniając niesamowite efekty, a szlifowana oraz lakierowana powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko jednocześnie zapewniając trwałość materiału.

Drewno pochodzi z lasów w Colorado, USA, dzięki czemu jest materiałem suchym, co sprawia, że obróbka laserem jest szybka i prosta oraz nie pozostawia opyleń. W zależności od rodzaju drewna zaleca się stosowanie różnych mocy i prędkości lasera. Laserowe cięcie i grawerowanie drewna pozwala uzyskać precyzyjne i gładkie kształty i krawędzie. Czyszcząc materiał po obróbce laserowej nie należy używać środka czyszczącego bezpośrednio na materiał a przy użyciu delikatnej ściereczki.

Produkt uniwersalny, bardzo popularny, sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach tj. przy produkcji wszelkiego rodzaju tabliczek, ramek, obudów, zaproszeń, opakowań, eleganckich zakładek do książek, magnesów na lodówkę, breloków do kluczy, pamiątek, skrzyneczek i stojaków na alkohol, zawieszek, podkładek, dekoracji wnętrz, identyfikatorów, zawieszek do bagażu, ozdób świątecznych, prac 3D, zdjęć, biżuterii, menu, certyfikatów, gadżetów promocyjnych, nagród itp. Do użytku wewnętrznego!

Uwaga! Ze względu na naturę drewna, każdy produkt ma naturalną wariancję słoi. Drewno może delikatnie rosnąć, kurczyć się czy zmieniać kolor wraz z wiekiem i różnymi zmianami klimatycznymi.

Drewno lite do obróbki laserowej

Szczegóły
Wymiary: 610 x 290 mm
grubość: 1.6 mm / 3.2 mm / 4.8 mm
materiał: drewno lite
kolory: orzech / klon / wiśnia / olcha / dąb czerwony

WZORNIK MATERIAŁÓW DO OBRÓBKI LASEROWEJ

Szczegóły
Zawiera prezentacje grawerów na materiałach: Alumamark, DuraBlack, Wykrojniki, Gilotyny, Metal Frost, Thermark, Thermark Kolor, Grawal, Folie grawerskie, Laminaty Przemysłowe, Laserables 3 mm, Laserables - do użytku zewnętrznego, Laserables2 - do użytku wewnętrznego, Laserables2 metaliczne do użytku wewn., Laserthins 0,8mm do użytku wewnętrznego, Gemstones - do użytku wewnętrznego, Goldcoast - do użytku zewnętrznego, Laminaty nietypowe