Płyny do czyszczenia urządzeń laserowych

Płyny do czyszczenia urządzeń laserowych

W ofercie znajduje się wysoce wydajny środek do czyszczenia optyki urządzeń laserowych, który chroni układ optyczny lasera, dzięki czemu zapewnia właściwe funkcjonowanie optyki, wpływając na optymalne efekty pracy lasera. Dostępny jest również środek przeznaczony do czyszczenia materiałów obrabianych laserowo, który dokładnie oczyszcza i odtłuszcza grawerowaną powierzchnię oraz uniwersalny płyn czyszczący przeznaczony do czyszczenia materiałów, urządzenia laserowego oraz wielu innych powierzchni.

Płyn do czyszczenia optyki urządzeń laserowych

Szczegóły
pojemność: 50 ml
Wysoce wydajny środek czyszczący wyprodukowany w celu usunięcia między innymi trwałych powłok olejowych lub klejących. Chroni optykę urządzeń laserowych przed uszkodzeniem wynikającym z nadmiernego zapylenia lub zabrudzenia. Zapewnia właściwe funkcjonowanie optyki wpływając na optymalne efekty pracy lasera. Jest to najpopularniejszy środek czyszczący.

ZASTOSOWANIE: Do czyszczenia zabrudzonych powierzchni optycznych zamontowanych lub niezamontowanych. Zalecane do czyszczenia narzędzi, takich jak lornetki, przejścia, kamery, soczewki projektorowe, mikroskopy, teleskopy, lasery, mikro-grafika itp. NIE używać do plastiku.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA 3M VHB SURFACE CLEANER 1L

Szczegóły
Środek do czyszczenia powierzchni. Doskonale czyści i odtłuszcza. Wyczyści większość zabrudzeń, nie wpływając na powierzchnię czyszczoną. Szybko odparowuje, nie pozostawiając żadnych śladów.

Zastosowanie:
⦁ do czyszczenia laminatów po procesie obróbki laserowej
⦁ do czyszczenia laminatów przed naklejeniem taśmy adhezyjnej
⦁ do czyszczenia powierzchni na którą chcemy nakleić laminat.

Uwaga! Środka nie należy stosować do czyszczenia laminatów pokrytych filtrem UV gdyż może on naruszyć strukturę powłoki.

Dostępny w butelkach o pojemności 1 litr.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA READY4CLEAN Z ATOMIZEREM 1L

Szczegóły
READY4CLEAN to środek chemiczny służący do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Produkt doskonale czyści i odtłuszcza wszelkiego rodzaju powierzchnie. Szybko odparowuje, pozostawiając powierzchnię czystą i odtłuszczoną.

Środek przeznaczony do czyszczenia laminatów po procesie obróbki laserowej, szczególnie polecany do laminatów przemysłowych o ziarnistej powierzchni, lub o jasnych kolorach np. żółtym i białym. Może również zostać wykorzystany do czyszczenia laminatów przed naklejeniem taśmy adhezyjnej, czy odtłuszczenia powierzchni, na którą zostanie naklejony laminat.

Dostępny w butelkach z atomizerem o pojemności 1 litr.