Płyny do czyszczenia urządzeń laserowych

Płyny do czyszczenia urządzeń laserowych

W ofercie znajduje się wysoce wydajny środek do czyszczenia optyki urządzeń laserowych, który chroni układ optyczny lasera, dzięki czemu zapewnia właściwe funkcjonowanie optyki, wpływając na optymalne efekty pracy lasera. Dostępny jest również środek przeznaczony do czyszczenia materiałów obrabianych laserowo, który dokładnie oczyszcza i odtłuszcza grawerowaną powierzchnię oraz uniwersalny płyn czyszczący przeznaczony do czyszczenia materiałów, urządzenia laserowego oraz wielu innych powierzchni.

Płyn do czyszczenia optyki urządzeń laserowych Lens Clens

Szczegóły
pojemność: 50 ml
Płyn do czyszczenia optyki urządzeń laserowych Lens Clens. Chroni układ optyczny lasera przed uszkodzeniami wynikającymi z nadmiernego zapylenia oraz doskonale usuwa klejące czy olejowe zabrudzenia. Zapewnia doskonałą czystość soczewki bez naruszenia jej powłoki ochronnej. Co ważne w odróżnieniu od wielu innych płynów do czyszczenia optyki płyn Lens Clens usuwa zabrudzenia a nie rozmazuje je na powierzchni soczewki.

Niezawodny dodatek do płynu Lens Clens, to bibułki do czyszczenia optyki. W połączeniu z płynem dają najlepszy efekt czyszczenia, które staje się łatwe i szybkie.

Płyn ten przeznaczony jest dla wszystkich osób posiadających urządzenia laserowe, bądź inne urządzenia w których występuje układ optyczny. Zalecany do czyszczenia narzędzi tj.: lasery, soczewki projektorowe, kamery, lornetki, przejścia, mikroskopy, teleskopy, mikro-grafika itp.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA 3M VHB SURFACE CLEANER 1L

Szczegóły
Środek do czyszczenia powierzchni. Doskonale czyści i odtłuszcza. Wyczyści większość zabrudzeń, nie wpływając na powierzchnię czyszczoną. Szybko odparowuje, nie pozostawiając żadnych śladów.

Zastosowanie:
⦁ do czyszczenia laminatów po procesie obróbki laserowej
⦁ do czyszczenia laminatów przed naklejeniem taśmy adhezyjnej
⦁ do czyszczenia powierzchni na którą chcemy nakleić laminat.

Uwaga! Środka nie należy stosować do czyszczenia laminatów pokrytych filtrem UV gdyż może on naruszyć strukturę powłoki.

Dostępny w butelkach o pojemności 1 litr.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA READY4CLEAN Z ATOMIZEREM 1L

Szczegóły
READY4CLEAN to środek chemiczny służący do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Produkt doskonale czyści i odtłuszcza wszelkiego rodzaju powierzchnie. Szybko odparowuje, pozostawiając powierzchnię czystą i odtłuszczoną.

Środek przeznaczony do czyszczenia laminatów po procesie obróbki laserowej, szczególnie polecany do laminatów przemysłowych o ziarnistej powierzchni, lub o jasnych kolorach np. żółtym i białym. Może również zostać wykorzystany do czyszczenia laminatów przed naklejeniem taśmy adhezyjnej, czy odtłuszczenia powierzchni, na którą zostanie naklejony laminat.

Dostępny w butelkach z atomizerem o pojemności 1 litr.