Nagrody

Nagrody COLOP Polska

Nagrody dla COLOP Polska Sp. z o.o.

Jakość produktów oraz technologii oferowanych przez firmę COLOP Polska została wielokrotnie doceniona przez Klientów oraz ekspertów. Urządzenia do produkcji pieczątek, a także szeroki asortyment produktów stemplarskich znalazł uznanie na najważniejszych imprezach branżowych, takich jak: Międzynarodowe Dni Reklamy Rema Days, czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Medal innowacyjności, Złoty Medal Targów Poznańskich czy Korona Reklamy potwierdzają najwyższą jakość wykonania, dopasowanie oferty do bieżącego zapotrzebowania rynku, a także wysoki poziom obsługi Klienta.

WAZER WYRÓŻNIONY NA TARGACH STOM-TOOL 2024

WAZER WYRÓŻNIONY NA TARGACH STOM-TOOL 2024

Nasze urządzenie do cięcia wodą różnorodnych materiałów WAZER zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem! Podczas XVII edycji Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbyły się w dniach 19-22 marca 2024 r. w ramach „Przemysłowej Wiosny STOM” prezentacja naszego WAZER'a, jedynego nabiurkowego urządzenia do cięcia strumieniem wody na świecie, wyróżniła się i zyskała uznanie jury, wśród których znaleźli się wiodący eksperci branży. Dzięki temu wyróżnieniu nasza firma jako wyłączny dystrybutor umocniła swoją pozycję jako lider innowacji technologicznych w obróbce laserem oraz strumieniem wody różnorodnych materiałów.

COLOP E-MARK GO LAUREATEM KONKURSU ZŁOTY MEDAL!

COLOP E-MARK GO LAUREATEM KONKURSU ZŁOTY MEDAL!

Co roku w ramach wrześniowego festiwalu marketingu, wystawcy mogli zgłaszać swoje innowacyjne i nowoczesne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze decydowały cechy tj. nowoczesność zastosowanych realizacji w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie, wysoka funkcjonalność i estetyka produktu oraz zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji. W oparciu o podane kryteria, COLOP e-mark GO został oficjalnym laureatem konkursu Złoty Medal Festiwalu Marketingu 2022! Warto również dodać, że COLOP e-mark GO został doceniony podczas tegorocznej gali German Innovation Award 2022 – Jury zwróciło szczególną uwagę na kompaktowe rozmiary urządzenia oraz jego uniwersalny charakter, który pozwala znakować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów i powierzchni. Przyznana nagroda to niezwykła motywacja do dalszego działania i jednocześnie dowód na to, że prezentowana nowość zyskała uznanie wśród najlepszych ekspertów i zwiedzających.

Złoty Medal 2021 dla E-MARKA CREATE - FestiwalDruku.pl.

Złoty Medal 2021 dla E-MARKA CREATE -  FestiwalDruku.pl.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu, Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, wytypowali E-MARKA CREATE jako najciekawszy produkt targów, który charakteryzuję się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjną technologią, szczególnymi zaletami ekonomicznymi w zakresie zakupu i jego eksploatacji, pozytywnym oddziaływaniem produktu na środowisko, wysoką funkcjonalnością produktu i estetyką produktu. Otrzymana nagroda jest dla nas silnym czynnikiem motywującym, potwierdzającym jednocześnie, że obrany kierunek rozwoju okazuje być słusznym. Dziękujemy bardzo.

SUPER GIFT 2021 - Festiwal Marketingu

Nasz STEMPEL do CIASTEK otrzymał prestiżową nagrodę SUPER GIFT 2021

Nasz STEMPEL do CIASTEK otrzymał prestiżową nagrodę SUPER GIFT 2021! W konkursie nagradzane są produkty, które wyróżniają się na tle innych swoją funkcjonalnością, nowoczesną koncepcją i oryginalnością. Jest nam niezmiernie miło, że doceniono wysoką jakość naszego produktu i wysiłek włożony w dopracowanie najdrobniejszych szczegółów. Tradycyjny drewniany stempel został wykonany przez zaufanego polskiego rzemieślnika z najwyższej jakości drewna bukowego, do którego dodaliśmy specjalny materiał posiadający atest do kontaktu z żywnością a całość wraz z wykrojnikiem do ciasta została zapakowana w elegancki bawełniany woreczek. Najwyższa jakość produktu to nasz priorytet – dziękujemy za nagrodę!

HONOROWY MEDAL 25-LECIA BIPH

HONOROWY MEDAL 25-LECIA BIPH

Firma COLOP Polska otrzymała Honorowy Medal 25-lecia BIPH z okazji jubileuszu Bytomskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w 2020 roku. Wyróżnienie zostało nam nadane za okazywane wsparcie oraz czynne współtworzenie Izby.

Korony Reklamy 2020

Korony Reklamy 2020

Korona Reklamy 2020 - najbardziej prestiżowa nagroda polskiej branży, która kolejny raz została przyznana firmie COLOP Polska. Statuetka została przyznana w kategorii „Technology” urządzeniu COLOP E-mark potwierdzając tym samym jego wysoką jakość oraz innowacyjność.

The Prize for Innovations 2020

The Prize for Innovations 2020

The Prize for Innovations 2020 – przyznana firmie COLOP Polska prestiżowa nagroda dla produktów innowacyjnych w branży reklamowej i poligraficznej. Przyznana podczas targów RemaDays urządzeniu E-mark, które ma szansę zrewolucjonizować rynek drukarek oraz urządzeń znakujących.

ZŁOTY MEDAL - Festiwal Marketingu 2019

ZŁOTY MEDAL na FestiwalMarketingu.pl 2019

Złoty medal na Festiwalu Marketingu 2019 – Eksperci przyznali firmie COLOP Polska prestiżowe wyróżnienie jakim jest ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, jego wszechstronność oraz brak konkurencyjnych rozwiązań. Urządzenie E-Mark debiutujące na targach FestiwalMarketingu.pl zebrało wiele pozytywnych opinii zarówno wśród ekspertów jak i wśród zwiedzających.

Korony Reklamy 2019

Korona Reklamy 2019 dla COLOP Polska

Korony Reklamy 2019 – COLOP Polska po raz kolejny zdobył prestiżową nagrodę KORONA REKLAMY 2019. Statuetka otrzymana za zwycięstwo w kategorii „technology” potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów, w tym ploterów laserowych CO2. COLOP Polska dzięki głosom klientów znów znalazł się na szczycie, dzięki ciągłemu wsparciu klientów i rozwijaniu oferty.

Korony Reklamy 2017

Korona Reklamy 2017 dla COLOP Polska

Firma COLOP Polska otrzymała prestiżową nagrodę Korony Reklamy w kategorii Technology podczas targów Rema Days 2017. Wyróżnienie to oznacza, że Klienci, głosując na firmę COLOP Polska, potwierdzają najwyższą jakość urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta.

Gifts of the Year 2017

Gifts of the Year 2017 dla COLOP Polska

W trakcie największych targów branży reklamowej Rema Days 2017, firma COLOP Polska została wyróżniona nagrodą „Gifts of the Year” za grę edukacyjną wykonaną ze sklejki przy pomocy plotera laserowego marki Universal Laser Systems, który gwarantuje dokładne grawerowanie oraz precyzyjne cięcie różnorodnych materiałów.

COLOP Polska firmą "Godną Polecenia"

Wyróżnienie "Godny Polecenia" w konkursie KORONY REKLAMY 2015

Podczas Międzynarodowych Dni Reklamy Rema Days 2015, jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyła się technologia flashowa, oferująca bardzo szybkie wykonanie pieczątki EOS. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy zatem wyróżnienie "GODNI POLECENIA" w konkursie KORONY REKLAMY przyznane przez profesjonalistów z branży reklamowej.

Wszystkim Klientom, którzy oddali na nas głosy serdecznie dziękujemy.

Złoty Medal MTP dla Pieczątki IQ

Złoty Medal MTP dla Pieczątki IQ

Nowoczesna, inna niż wszystkie, wnosząca wiele nowego do swojej branży - tak została oceniona przez ekspertów pieczątka IQ - nowość firmy COLOP. Najnowsza generacja serii Printer otrzymała w Poznaniu najbardziej rozpoznawalną nagrodę: Złoty Medal Targów Poznańskich. Oceniano ją pod względem funkcjonalności, nowatorskich rozwiązań, potencjału sprzedaży. Jej rewolucyjne możliwości personalizacji pozwalają tworzyć produkt wyjątkowy, "skrojony na miarę". Dużą przestrzeń reklamową, w bardzo łatwy sposób można zagospodarować tworząc wyjątkowe wzory, hasła reklamowe, logotypy, zdjęcia.

Czytaj więcej

Korony Reklamy 2014

Korony reklamy 2014

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - Najlepsi w kategorii technology otrzymjąc prestiżową nagrodę Korony Reklamy 2014. Oznacza to, że klienci głosujący COLOP Polska potwierdzają najwyższą jakość naszych urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta.

Rema Days w podziękowaniu za 10-letnią współpracę

Podziękowanie za 10-letnią współpracę

Podczas wielu edycji największych w Polsce targów Reklamy i Poligrafii, prezentowaliśmy najważniejsze i najciekawsze produkty wprowadzone do oferty. Przez minioną dekadę przybliżaliśmy nowości, technologie do produkcji pieczątek i szeregu innych, intrygujących realizacji powstałych w wyniku obróbki laserowej. Wiele z nich spotkało się ze szczególnym uznaniem Klientów, którzy przyznali nam aż cztery Korony Reklamy, wyróżnienie "Godni Polecenia" i dwa wyróżnienia Gifts of the Year. Przyczyniło się to do faktu, iż kolejne edycje targów przygotowywaliśmy jeszcze dokładniej i z jeszcze większym zapałem. Tym razem z ogromną radością przyjmujemy podziękowanie przesłane przez organizatora targów za konsekwentną i długofalową współpracę. Jesteśmy przekonani, iż przyniesie ona jak najlepsze efekty Klientom firmy COLOP Polska.

Euroreklama Visual expo 20 lat z Euro-Reklamą

Euroreklama Visual expo 20 lat z Euro-Reklamą

Z okazji 20 edycji targów Euro - Reklama Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich przekazał specjalne podziękowania firmie COLOP Polska za wieloletnią współpracę oraz nieoceniony wkład w rozwój projektu. Uczestnictwo w licznych edycjach Targów Reklamy i Poligrafii było dla nas również ważnym wydarzeniem, podczas którego prezentowaliśmy najnowsze produkty i rozwiązania. Najważniejsze z nich zostały nagrodzone Złotym Medalem Targów Poznańskich, który został przyznany dla wielkoformatowego systemu: Eurolaser M - 1200 oraz dla hybrydowego plotera laserowego PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems.

Guma Eco Line - zdobyła wyróżnienie!

Guma Eco Line - zdobyła wyróżnienie!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i wiele pozytywnych opinii na temat gumy Eco Line. Bardzo wysoka jakość została potwierdzona poprzez głosy oddane podczas targów w Warszawie, a także głosowanie elektroniczne. To dla nas prawdziwa przyjemność, że możemy oferować produkty, które ułatwiają pracę i wkomponowują się w obecne potrzeby rynku. Zachęcamy do łączenia ekologicznych produktów: pieczątek serii Green Line wraz z ekologiczną gumą Eco Line, które tworzą spójny duet.

Gifts of the Year 2013 - 3 miejsce: Produkt Premium USB 8 GB

Gifts of the Year 2013 Produkt Premium USB 8 GB

Pieczątka z USB 8 GB marki Heri zdobyła III miejsce w prestiżowym rankingu Gifts of the Year. Konkurs zorganizowany na targach Rema Days 2013 wyróżnia najciekawsze i najpopularniejsze upominki reklamowe. Nagroda przyznawana jest przez specjalistów w branży. Doceniono efektowną formę i niecodzienną funkcjonalność: stały dostęp do imiennej pieczątki oraz danych zapisanych na 8GB pamięci. Poręczny uchwyt pozwala dołączyć USB do kluczy. Możliwość wykonania trwałej personalizacji na metalowej części sprawa, że upominek nabiera szczególnego charakteru. Jest także doskonałym nośnikiem reklamowym.

Korony Reklamy 2013 dla COLOP Polska

Korony Reklamy dla COLOP Polska 2013

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - Najlepsi w kategorii technology otrzymjąc prestiżową nagrodę Korony Reklamy 2013. Oznacza to, że klienci głosujący COLOP Polska potwierdzają najwyższą jakość naszych urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta.

Nagroda dla COLOP Polska za najlepszy produkt biurowy

Nagroda dla COLOP Polska za najlepszy towar biurowy

Nagrodę ‘Best Office Product 2012’ na targach Office Fair w kategorii Office Stationary otrzymała Pieczątka STAMP MOUSE z serii Green Line. Seria wytwarzana z produktów odzyskiwanych w procesie recyclingu. Stanowi połączenie kilku cech: ekologii, funkcjonalności, niebanalnego designu. Produkt został doceniony za swą niebanalną estetykę i walory praktyczne.

COLOP Polska - Firma Godna Polecenia

COLOP Polska - Firma Godna Polecenia 2012

Podczas ostatniej edycji targów Rema Days otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie: "Godny Polecenia" - przyznawane przez profesjonalistów w branży reklamowej. Tytuł odzwierciedla naszą dbałość o najwyższy poziom obsługi. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, a także wsparcie, które oferujemy również po zakończonej transakcji, są dla nas podstawią do nawiązywania szczególnych realacji z Klientami firmy. Nagroda jest także wyróżnieniem dla naszych Klientów. Przedsiębiorcy, którzy wybierają produkty nagrodzonych dostawców gwarantują swoim odbiorcom ofertę na wysokim poziomie. Potwierdzają wybór najwyższej jakości, sprawiając, że oferta wyróżnia ich oraz wzmacnia pozycję rynkową.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy potwierdzili nasz profesjonalizm podczas głosowania.

Medal targów rema Days dla plotera laserowego PLS6MW i Technologii Multi-wavelength

Nagroda Innowacyjnosci technologia Multi-wavelength 2012

Nowa platforma Multi-wavelength została zaprojektowana by wesprzeć nasze nowe źródła laserowe, generujące zarówno wiązkę laserową o długości 1.06 mikronów fiber i o długości 9.3 mikronów CO2 jak i tradycyjne lasery CO2 generujące falę świetlną o długości 10.6 mikronów.Powyższe źródła laserowe korzystając z opatentowanej technologii Rapid Reconfiguration, pozwalają na szybką i łatwą wymianę źródła bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a także bez zbędnego regulacji systemu. Ta elastyczność umożliwia użytkownikowi bezbolesną wymianę pomiędzy znakowaniem fiber, gazowym CO2 oraz aplikacjami tnącymi, wszystko w jednej maszynie.

Nominacja do nagrody Gift of the Year

Nominacja do nagrody Gift of the Year 2012

Z największą przyjemnością informujemy, że Pióro z pieczątką Heri, model New Promesa 8020 otrzymał nominację do prestiżowego wyróżnienia Gifts of the Year, w kategorii Produkty de Luxe na tegorocznych targach Rema Days. Konkurs realizowany został przez organizatora Międzynarodowych Dni Reklamy Rema Days. Klasyczna elegancja pozłacanego pióra i funkcjonalność spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Obudowa wykonana z najwyższej jakości materiałów tworzy trwałą i efektowną oprawę dla zamkniętej wewnątrz płytki tekstowej. Doskonały prezent na specjalne okazje.

Medal MTP 2011 dla hybrydowego plotera PLS 6MW

Medal dla hybrydowego plotera laserowego PLS 6MW

Hybrydowy ploter laserowy PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems wyposażony w dwa źródła laserowe: CO2 oraz fibrowe, został uznany jako jeden z najlepszych eksponowanych produktów. Medal RD potwierdza doskonałość produktu, która przejawia się w wielu aspektach, między innymi: możliwość wyposażenia w 3 różne źródła laserowe, które pozwalają na grawerowanie niemal wszystkich rodzajów powierzchni. Kolorowy grawer, fibrowe źródło lasera może wygenerować kolorowy grawer na powierzchniach metalowych. Opcja kolorowego graweru zdecydowanie wyróżnia ofertę usług na tle standardowych rozwiązań.

Mamy Gazelę Biznesu po raz drugi !

Gazela Biznesu dla Printy Poland

Mamy Gazelę Biznesu po raz drugi ! Według Pulsu Biznesu organizatora wyróżnień - gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu. Jest nam niezwykle miło i przyjemnie, że po raz drugi jesteśmy laureatem tego konkursu!

Dziękujemy naszym klientom oraz partnerom biznesowym za nasz wspólny sukces!

500 Najbardziej Innowacyjnych Firm

500 Najbardziej Innowacyjnych Firm

COLOP Polska została trzykrotnie wyróżniona w rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce. Ranking wyłania firmy, które wykazują wysoką dynamikę sprzedaży w kraju i za granicą, charakteryzują się zdolnością tworzenia miejsc pracy, wprowadzaniem nowych produktów i usług, efektywnością wykorzystania aktywów, nakładami na innowacyjność, uzyskanymi patentami oraz powiązaniami z instytucjami badawczymi w ramach programów europejskich. Trzykrotne wyróżnienie Firmy COLOP Polska Sp z o.o. potwierdza stały rozwój przedsiębiorstwa, nieustanne podnoszenie standardów działalności i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań przynoszących korzyści klientom i dostawcom.

COLOP Polska - najlepsze stoisko na Global Biuro '12

COLOP Polska - najlepsze stoisko na Global Biuro '12

Już po raz drugi stoisko firmowe COLOP Polska zdobyło nagrodę podczas targów Global Biuro. Szeroka oferta pieczątek, urządzeń, laminatów oraz atrakcyjna ekspozycja zrobiła na Klientach niebywałe wrażenie. Szczególną uwagę odwiedzających zwróciła bogata gama przykładów wykonanych laserem, w tym zdjęcia grawerowanie na laminatach. Największe zainteresowane wzbudzała natomiast oferta produktów EOS, funkcjonalność maszyny flashowej do produkcji pieczątek, a także niebanalna ekspozycja serii flashowej, prezentowanej w podświetlanym ekspozytorze. Jego funkcjonalność doceniło wielu zwiedzających, którzy zdecydowali się na wprowadzenie podobnego rozwiązania do swoich punktów sprzedaży. Serdecznie dziękujemy za uznanie!

Korony Reklamy 2011

Korony Reklamy 2011

Kolejne potwierdzenie, iż jesteśmy liderem branży w kategorii technologii! Najwyższy poziom obsługi, najlepsza jakość urządzeń, największe korzyści dla użytkowników systemów Universal Laser Systems oraz COLOP FS800/1200. Konkurs jest przeprowadzany przez firmę GJC Inter Media – organizatora targów RemaDays 2014 oraz przez Program SWB - Solidni w Biznesie. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w każdej kategorii najlepszym firmom, wyłonionym w głosowaniu branżowym!

COLOP Polska firmą roku 2010

COLOP Polska firmą roku 2010

3 lutego 2011 podczas uroczystej gali w Operze Śląskiej wręczono Nagrody Gospodarcze Prezydenta Bytomia. Taka nagroda ma charakter honorowy, a jej celem jest promowanie najlepszych przedsiębiorców i ich produktów. Wymagania wobec firmy pretendującej do nagrody są wysokie, m. in.: jej szefowie muszą stwarzać dobre warunki pracy, działać na rzecz społeczności lokalnej, zaś produkty lub usługi firmy muszą się cieszyć uznaniem konsumentów.

Nagroda dla Katalogu 2010/11

Katalog COLOP 10/11

Katalog Produktowy 2010/11 zdobył I nagrodę podczas VI Międzynarodowego Forum IPBBS, przygotowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej w Warszawie. Nagroda przyznana została za najlepszą funkcjonalność, jakość i wykonanie. Podkreślono wartość użytkową katalogu, na którą wpływa bardzo przejrzysta forma, czytelny podział asortymentu, opisy oraz dodatek w postaci teczki ofertowej. Katalog COLOP 2010/11 wpsomaga efektywną prezentację oferty. Doceniono również stronę wizualną katalogu oraz bardzo szeroką gamę produktów zaprezentowaną w sposób przystępny i czytelny.

Kolejna nagroda dla urządzeń do produkcji pieczątek!

Korona Reklamy 2010

Już po raz drugi oferta naszych urządzeń do produkcji pieczątek  została wyróżniona prestiżową nagrodą Korona Reklamy 2010. Kategoria technology wyróżnia najbardziej innowacyjne rozwiązania zaprezentowane podczas imprezy reklamowej Rema Days 2010. Klienci oceniający urządzenia - maszynę flashową FS 800 oraz systemy Universal Laser Systems - w szczególności zwrócili uwagę na łatwą obsługę urządzeń i jednocześnie wysoką jakość generowanych efektów. Na stronie: www.lasery.pl znajdziesz szczegółowe informacje na temat systemów Universal Laser Systems

Korony Reklamy 2008

Korony Reklamy 2008

Podczas Międzynarodowych Dni Reklamy w Warszawie firma COLOP Polska zdobyła prestiżowe wyróżnienie: Korony Reklamy 2008. Nagroda przyznana została w kategorii technology potwierdzając jednocześnie najwyższą jakość urządzeń oferowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa biorące udział w głosowaniu wyłaniały  specjalistów branży, którzy wyróżniają się innowacyjnością, profesjonalną obsługą i ponadprzeciętną jakością produktów. To dla nas szczególne wyróżnienie!

Złoty medal targów poznańskich

Złoty medal MTP 2008

Podczas ostatniej edycji targów Euroreklama 2008, firma COLOP Polska otrzymała drugą w tym roku prestiżową nagrodę - ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie wyróżniony został wielkoformatowy ploter laserowy: Eurolaser M -1200. Niezwykle wydajny, oparty na nowoczesnej technologii system Eurolaser stanowi innowacyjną alternatywę dla innych form obróbki materiału. Ze względu na wysoką precyzję i właściwości techniczne system umożliwia cięcie szerokiej gamy materiałów tworząc produkty dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Złoty Medal MTP od 25 lat jest przyznawane produktom o najwyższej jakości i innowacyjności.