Certyfikaty

Certyfikaty COLOP Polska

Certfikat TUV ISO 9001:2015

Certfikat TUV ISO 9001:2015

Z przyjemnością informujemy, że firma COLOP Polska pomyślnie przeszła audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001:2015. Jest to najbardziej uznany standard zarządzania przedsiębiorstwem, który potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę, pozostających zgodnymi z odpowiednimi normami prawnymi i spełniających wysokie standardy jakości. Dla Klientów współpracujących z firmą COLOP Polska oznacza to, iż gwarantujemy Państwu najlepszą obsługę, zapewniamy zróżnicowaną ofertę, szybką realizację zamówień, wysoką jakość oferowanych produktów, a także wsparcie szkoleniowe i marketingowe.

Certfikat ISO 9001:2015 COLOP Austria

Certfikat ISO 9001:2015 COLOP Austria

Od kilku lat firma Colop Austria posiada Certyfikat Jakości ISO 9001. We wszystkich obszarach funkcjonowania znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, jest zapewnieniem zrównoważonego rozwoju w organizacji, stanowi o zmniejszeniu ryzyka jej działania. Wdrożenie systemu wiąże się z ciągłą poprawą obsługi klientów poprzez dostarczenie usług o jakości spełniającej ich wymagania i oczekiwania.

Certyfikat ISO 14001:2015 COLOP Austria

Certyfikat ISO 14001:2015 COLOP Austria

Dokument ten dotyczy organizacji systemu zarządzania środowiskowego i świadczy o działaniach firmy na rzecz ochrony środowiska oraz zapobieganiu zanieczyszczeniom.

Podziękowanie za wieloletnią współpracę od Konsorcjum Biuro Klub

Podziękowanie za wieloletnią współpracę od Konsorcjum Biuro Klub

Podczas targów organizowanych przez Konsorcjum Biuro Klub w Jachrance, Zarząd oraz Udziałowcy KBK przekazali reprezentantom firmy COLOP Polska specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę. Nasz zespół również pragnie serdecznie podziękować za wszystkie lata współpracy, znakomite kontakty biznesowe, a przede wszystkim za przyjazną atmosferę naszych kontaktów. Mamy nadzieję, że następne lata będą jeszcze lepsze.

Kompetentni pracownicy

Certyfikat szkolenia pracowników

Firma Colop Polska wdrożyła cykl szkoleń dla swych pracowników "Kompetentni pracownicy źródłem sukcesu i konkurencyjności firmy". Inwestując w rozwój pracowników pozwala przedsiębiorstwu na sprostanie wymogom ciągle rozwijającego i nieustannie zmieniającego się rynku.

Podziękowanie od firmy Konkret Plus

Podziękowanie od firmy Konkret Plus

Podczas Jubileuszu firmy Konkret Plus firma COLOP otrzymała podziękowanie za dotychczasową długoletnią współpracę oraz profesjonalizm w realizowanych przedsięwzięciach. To wyróżnienie dla firmy COLOP, gdyż firma Konkret Plus promując swoje wydarzenie umieściła logotypy na bilboardach w mieście Kalisz wszystkich uczestników Jubileuszu. Dziękujemy!

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych 2017

COLOP Polska otrzymała po za kolejny certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych. Certyfikat został przekazany za pośrednictwem Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Serdecznie dziękujemy za przekazanie certyfikatu.

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych 2016

W związku ze wsparciem kampanii edukacyjnych COLOP Polska otrzymała certyfikat za udział w tego typu akcjach. Certyfikat został przekazany za pośrednictwem Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Jednocześnie przypominamy, że jako firma angażujemy się w liczne akcje społeczne czego dowodem jest owy certyfikat. Serdecznie dziękujemy!