COLOP Polska > Firma > Certyfikaty COLOP Polska

Certfikat TUV ISO 9001:2008 na 2014 r.

Certfikat TUV ISO 9001:2008

Przeprowadzony audit nadzoru jakości po raz kolejny przebiegł pomyślnie. Tym samym, firma COLOP Polska posiada ważny certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji pieczątek i akcesoriów stemplarskich.

Zgodnie z polityką Jakości nadrzędnym celem działalności firmy jest świadczenie usług spełniających oczekiwania Klienta. Dla przedsiębiorstw współpracujących z firmą COLOP Polska oznacza to, iż jesteśmy gwarantem najwyższych standardów obsługi. Zapewniamy zróżnicowaną ofertę, bardzo szybką realizację zleceń, wysoką jakość oferowanych produktów, a także wsparcie szkoleniowe i marketingowe.

Certyfiakt, którego ważność przedłużono na kolejne lata, jest dla całego zespołu wyzwaniem i źródłem motywacji do nieustannego podnoszenia poziomu prowadzonych działań.

Certfikat TUV ISO 9001:2008

COLOP certyfikaty ISO 9001 oarz 14001

Od XII 2006r. firma Colop Polska posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 w obszarze: sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów stemplarskich i innych artykułów biurowych; sprzedaż i serwis urządzeń laserowych. We wszystkich obszarach funkcjonowania znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, jest zapewnieniem zrównoważonego rozwoju w organizacji, stanowi o zmniejszeniu ryzyka jej działania. Wdrożenie systemu wiąże się z ciągłą poprawą obsługi klientów poprzez dostarczenie usług o jakości spełniającej ich wymagania i oczekiwania.

Zielona Marka

Zielona markato niezależny Certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych LOGO Zielonej Marki.

Dzięki podejściu bazującemu na naukowych fundamentach i wiedzy technicznej w procesie certyfikacji, nasza marka została doceniona, budując zaufanie do Eko Marketingu.

Wysoka jakość produktów

Certyfikat jest gwarancją o bardzo wysokiej jakości naszych produktów

 

 

Kompetentni pracownicy

Firma Colop Polska wdrożyła cykl szkoleń dla swych pracowników "Kompetentni pracownicy żródłem sukcesu i konkurencyjności firmy". Inwestując w rozwój pracowników pozwala przedsiębiorstwu na sprostanie wymogom ciągle rozwijającego i nieustannie zmieniającego się rynku.

 

 

Księga jakości

Naszym nadrzędnym celem jest sprzedaż towarów poprzez świadczenie usług spełniających oczekiwania klientów, oraz utrzymanie opinii kompetentnego i godnego zaufania partnera. deklarujemy ciągłe doskonalenie systemu zarządzanie jakością dbałość o środowisko naturalne oraz zapewnienie najwyższej jokości usług.

 

 

Podziękowanie od firmy Konkret Plus

Podczas Jubileuszu firmy Konkret Plus firma COLOP otrzymała podziękowanie za dotychczasową długoletnią współpracę oraz profesjonalizm w realizowanych przedsięwzięciach. To wyróżnienie dla firmy COLOP, gdyż firma Konkret Plus promując swoje wydarzenie umieściła logotypy na bilboardach w mieście Kalisz wszystkich uczestników Jubileuszu. Dziękujemy!

 

 

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych

 

COLOP Polska otrzymała po za kolejny certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych. Certyfikat został przekazany za pośrednictwem Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Serdecznie dziękujemy za przekazanie certyfikatu.

 

 

Certyfikat za wsparcie kampanii edukacyjnych

 

W związku ze wsparciem kampanii edukacyjnych COLOP Polska otrzymała certyfikat za udział w tego typu akcjach. Certyfikat został przekazany za pośrednictwem Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Jednocześnie przypominamy, że jako firma angażujemy się w liczne akcje społeczne czego dowodem jest owy certyfikat. Serdecznie dziękujemy!