Referentka i akcesoria

Referentka i akcesoria

Referentka to metalowa pieczęć służąca zabezpieczaniu dokumentów, szaf, czy pomieszczeń. Stosowana jest również do zdobienia zaproszeń ślubnych, znakowania opakowań prezentów oraz wyróżniania produktów ekskluzywnych, limitowanych serii. W celu wykonania pieczęci referentką, konieczne jest posiadanie laku.

Referentka mosiężna

Szczegóły
rozmiar odbicia: Ø 22 mm

Zestaw plombowniczy to mechanizm zapewniający o nienaruszalności zabezpieczonego elementu oraz gwarantujący pewien poziom bezpieczeństwa. Wykorzystywany jest przez m. in., banki oraz służby mundurowe do zabezpieczania szaf, pomieszczeń, depozytorów, worków na klucze, bezpiecznych pojemników przy pomocy referentki. Plomba pomaga wykryć zarówno przypadkowe, jak i umyślne otwarcie zabezpieczonego elementu. Stanowi ona niedrogi sposób udowadniania włamania oraz otwarcia zabezpieczonych rzeczy przez osoby nieupoważnione. Gwarantuje bezpieczeństwo i nienaruszalność zabezpieczanym pomieszczeniom oraz szafom. Zestaw wykonany jest z aluminium. Posiada dwa kubki plombownicze, które są ze sobą łączone za pomocą ruchomej, wykonanej z nierdzewnej stali, ramki. W każdym kubku znajdują się dwa otwory służące do montażu zestawu na zabezpieczanym przedmiocie. Do produktu dołączone są 4 wkręty pozwalające zamontować zestaw.

Zestaw plombowniczy

Szczegóły
średnica: 25 mm
Wymiary: 70 mm

Dane techniczne

  • Średnica wewnętrzna kubka plombowniczego: 25 mm,
  • Średnica zewnętrzna kubka plombowniczego: 30 mm,
  • Materiał: aluminium,
  • Wymiary stalowej ramki: 70 mm,
  • Rozstaw pomiędzy kubkami: 42 mm,
  • Łączny rozmiar zabezpieczenia: 100 mm.

Plastelina przeznaczona jest do wykonywania plomb za pomocą referentki. Charakteryzuje się dużą elastycznością oraz odpornością na samoczynne odpadanie. Została wyprodukowana na bazie wosków. Jest nietoksyczna i nie brudzi. Doskonale sprawdzi się przy plombowaniu za pomocą kubków lub pojemników plombowniczych. Wykonana z wysokiej jakości produktów, pozwala uzyskać wyraźne i trwałe odbicie referentki. Zachowuje kształt po uformowaniu, jednak w przypadku naruszenia przez osoby niepożądane, kształt zostaje zmieniony. Specjalna plastelina dostępna jest w 12 kolorach, które gwarantują dobrą widoczność odbicia. Produkt jest niezwykle wydajny, wystarcza na przygotowanie co najmniej kilku kompletów zestawów plombowniczych. Plastelina wykorzystywana jest najczęściej przez banki oraz służby mundurowe, gdzie służy do zabezpieczania m.in.: drzwi, szaf, worków oraz pojemników na klucze, oraz bezpiecznych saszetek.

Plastelina do plombowania

Szczegóły
średnica: Ø 10 mm
Wymiary: 75 mm
kolory: czarny, szary, brązowy, zielony, jasnozielony, niebieski, fioletowy, magenta, czerwony, pomarańczowy, żółty, biały
ilość: 12

Dane techniczne

  • Średnica: 10 mm,
  • Długość: 75 mm,
  • 12 kolorów.

ZASTOSOWANIE

Zestaw plombowniczy wraz z plasteliną stosowany jest do zabezpieczania szaf, pomieszczeń, depozytorów, worków na klucze, bezpiecznych pojemników.

Instrukcja montażu zestawu plombowniczego

1. Za pomocą dwóch wkrętów zamocuj kubek plombowniczy do zabezpieczanej powierzchni.

2. Zamontuj kubek, trzymający stalową ramkę dolną powierzchnią, do równoległego elementu zabezpieczanej powierzchni. Pamiętaj, aby dokładnie wymierzyć odległość pomiędzy kubkami. Stalowa ramka musi wpasować się do otworów znajdujących się w ściance drugiego kubka plombowniczego.

3. Przełóż stalową ramkę tak, aby znajdowała się między kubkami. Włóż plastelinę do obu kubków plombowniczych.

4. Za pomocą referentki wykonaj odbicie w plastelinie.