Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban

Pieczątki z ochroną antybakteryjną MICROBAN – Twoje bezpieczeństwo

Pieczątki na co dzień stosowane są przez wielu użytkowników. To oznacza pozostawianie na nich śladów dłoni, co tym samym stwarza doskonałe warunki dla namnażania się bakterii. Wbudowana w procesie produkcji pieczątki ochrona antybakteryjna Microban zabezpiecza użytkownika przed wzrostem liczby bakterii na powierzchni pieczątki.

Technologia Microban uznawana jest za w pełni bezpieczną technologię, potwierdzoną wieloma certyfikatami. Wykorzystuje właściwości m. in. jonów srebra, które wyniszczają bakterie „od wewnątrz” wnikając w strukturę ich DNA, a także blokują ich namnażanie. Microban gwarantuje aktywną i długotrwałą ochronę przed bakteriami takim jak: E. Colli, Salmonella, czy MRSA.

Badania wskazują, że technologia Microban jest w stanie usunąć nawet 99,9% bakterii znajdujących się na obudowie pieczątki. Jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania, czy zmywanie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu pieczątki, zawsze będzie chroniła przed bakteriami w ten sam sposób.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban obejmuje takie serie pieczątek, jak:

  • Printer IQ Microban,
  • Pocket PLUS Microban.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia przeciwko ustrojom chorobotwórczym takim, jak bakterie czy pleśnie. Punkty, w których dłoń dotyka pieczątki posiadają wbudowaną ochronę antybakteryjną.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban – dla każdego

Pieczątki Microban znajdą zastosowanie wszędzie! W biurach dostęp do pieczątek ma praktycznie każdy, dlatego ważne jest aby zadbać o swoje bezpieczeństwo nawet w najmniejszym calu.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak szpitale, czy placówki medyczne oraz w aptekach i firmach farmaceutycznych – czyli tam, gdzie możliwość zarażenia niebezpiecznymi bakteriami jest bardzo wysoka, a normy dotyczące higieny i sterylności muszą być w pełni przestrzegane.

Pieczątki Microban dzięki swym niezwykłym właściwościom bardzo dobrze sprawdzą się w miejscach, w których mają kontakt z żywnością, ponieważ zapobiega przenoszeniu i namnażaniu się szkodliwych bakterii.

Ochrona antybakteryjna jest bardzo ważna i cenna również w takich miejscach, jak szkoły czy przedszkola – zapobiega przenoszeniu się niebezpiecznych bakterii między dziećmi, a także pomiędzy pracownikami.

Nawet, jeżeli użytkownikiem pieczątki jest tylko jedna osoba to z pewnością warto zadbać o swoje zdrowie i już teraz skorzystać z oferty pieczątek z ochroną antybakteryjną Microban.