Pieczątki graficzne COLOP Flash

Pieczątki graficzne COLOP Flash

Flashowe pieczątki graficzne COLOP

Pieczątki graficzne to niewielkich rozmiarów, okrągłe stemple. Wykonywane są w technologii flash, dzięki czemu gwarantują wysokiej jakości, wyraźne odbicie. Ich mały format sprawia,że doskonale prezentują wszelkie znaki graficzne, literki, czy symbole. Pieczątki te rewelacyjnie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach, gdzie nauczyciel może wykorzystać je do motywowania i zachęcania uczniów do nauki, oceniania prac lub zeszytów. Sprawdzą się również w firmach, które prowadzą programy lojalnościowe podczas stemplowania karnetów.

Pieczątki graficzne COLOP EOS - ulotka do pobrania

Pieczątki graficzne COLOP - 12 sztuk

Szczegóły
rozmiar odbicia: Ø 22 mm
kolor obudowy:
czerwony
niebieski
biała
kolor odbicia:
blanco - do nasączenia dowolnym kolorem tuszu
ilość: 12
Zatyczka: nie

Pieczątka graficzna COLOP - 1 sztuka

Szczegóły
rozmiar odbicia: Ø 22 mm
kolor obudowy:
czerwony
niebieski
biała
kolor odbicia:
czarny
czerwony
niebieski
zielony
żółty
pomarańczowy
fioletowy
Zatyczka: nie

TUSZ COLOP EOS do pieczątek graficznych

Szczegóły
kolor:
czarny
czerwony
niebieski
zielony
żółty
pomarańczowy
fioletowy
pojemność: 25 ml/250 ml

Jak ponownie natuszować pieczątkę graficzną?

Tusz znajdujący się w pieczątce wystarcza na co najmniej 15 000 odbić. Po dłuższym czasie użytkowania pieczątki, zalecane jest ponowne nasączenie poduszki tuszem przeznaczonym do pieczątek flashowych. W celu zaaplikowania tuszu należy ściągnąć uchwyt pieczątki, nalać dokładnie 5 kropel tuszu, odczekać parę minut, następnie ponownie zamontować uchwyt. Pieczątka jest gotowa do ponownego użytku.

Informacja dla sprzedawców wykonujących pieczątki graficzne

Podczas pierwszego tuszowania poduszki, zaraz po naświetleniu, zalecane jest zaaplikowanie dokładnie 1,2 g tuszu do pieczątek flashowych. W celu uzyskania najlepszego rezultatu polecamy użycie wagi.

ZALETY PIECZĄTEK GRAFICZNYCH

Pieczątka gotowa do użycia. Nie wymaga wykorzystania dodatkowych poduszek

Naklejki na uchwycie - pokazują wzór pieczątki i ułatwiają odszukanie właściwej

Praktyczne etui - doskonałe do bezpiecznego przechowywania pieczątki

Prosty, ergonomiczny uchwyt gwarantuje komfortową i wygodną obsługę

Łatwe tuszowanie - wystarczy ściągnąć uchwyt i zaaplikować odpowiednią ilość tuszu

Wysokiej jakości tusze - wyraźne i trwałe odbicie pieczątki, dostępne w aż 7 kolorach

ZASTOSOWANIE

Pieczątki graficzne rekomendowane są do papieru. Użytkownik może wykorzystać je jako pieczątki edukacyjne do motywowania uczniów i oceny prac, pieczątki świąteczne do zdobienia kopert, kart świątecznych, czy biletów prezentowych, pieczątki lojalnościowe do stemplowania kart oraz bonów lojalnościowych, pieczątki okolicznościowe do zdobienia zaproszeń ślubnych, urodzinowych, kartek życzeniowych a także jako pieczątki ozdobne do dekorowania ręcznie wykonywanych albumów i elementów dekoracyjnych.

GALERIA ZDJĘĆ

FILM

DANE TECHNICZNE

Pieczątki graficzne posiadają średnicę odbicia o rozmiarze 22 mm i dostępne są w trzech kolorach obudowy: czerwonym, białym oraz niebieskim. Dodatkowo mają etui, które zabezpiecza użytkownika przed niespodziewanym zabrudzeniem. W ofercie dostępne jest 7 kolorów tuszy przeznaczonych do pieczątek wykonywanych technologią flash, dzięki którym można ubarwić wzór pieczątki. Motyw odbicia uzależniony jest od preferencji ostatecznego użytkownika, który ma możliwość wyboru wzoru z dostępnej bazy odbić lub może zaproponować swój indywidualny projekt.

UWAGA: Aby prawidłowo naświetlić pieczątki graficzne, NIE NALEŻY STOSOWAĆ ŻADNEGO DYSTANSU w maszynie FS800/1200T COLOP.

DLACZEGO WARTO?

  • Etui - pieczątki posiadają nowoczesne opakowania, w których pieczątka może być bezpiecznie przechowywana,

  • Naklejki indeksujące - to czyste, białe naklejki, które przeznaczone są do prezentacji wzoru odbicia na obudowie pieczątki, dzięki temu ostateczny użytkownik szybciej znajdzie interesujący go wzór,

  • Kolorowa banderola - naklejona na etui, zabezpiecza pieczątkę podczas transportu, a także nadaje charakterystyczny wygląd,

  • Display - pieczątki graficzne znajdują się w kolorowym, niewielkim ekspozytorze, który pozwala efektownie wyeksponować produkt w punkcie sprzedaży,

  • Możliwość ponownego tuszowania - w przypadku, gdy wzór odbicia pieczątki zacznie być słabiej widoczny możesz ponownie natuszować pieczątkę.