Pieczątki ekologiczne Green Line

Pieczątki green line

Pieczątki Green Line – dbamy o środowisko

Seria Green Line jest wyjątkową linią pieczątek. Produkty tej serii wykonane są głównie z materiałów odzyskanych w trakcie procesu recyklingu – minimum 65% - 80% materiałów to tworzywa odzyskane. Firma COLOP korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu i ponownie przekazuje je do dalszego wykorzystania.

Pieczątki serii Green Line produkowane są zgodnie z międzynarodową normą zarządzania środowiskowego ISO 14001, której głównym zadaniem jest zapobieganie zanieczyszczeniom oraz wspomaganie ochrony środowiska.

Pieczątki Green Line podzielone są na pięć grup:

  • Pieczątki Printer IQ Green Line - dostępne w sześciu rozmiarach, dzięki dużemu okienku indeksującemu bardzo szybko można spersonalizować pieczątkę,
  • Pieczątki kieszonkowe Green Line – niewielkich rozmiarów pieczątki można mieć zawsze przy sobie, ponieważ bez problemu mieszczą się w kieszeniach, czy w torebce,
  • Pieczątki szkieletowe Green Line – wytrzymałe pieczątki, wyprodukowane z myślą o intensywnym użytkowaniu,
  • Datowniki Green Line – mała, podręczna pieczątka idealnie sprawdzi się przy stemplowaniu różnego rodzaju dokumentacji,
  • Numeratory Green Line – pieczątka znajdzie zastosowanie w działach produkcyjnych, kontroli jakości, czy kasach biletowych.

Wszystkie elementy składające się na pieczątki serii Green Line wykonane są głównie z materiałów pochodzących z recyklingu. Opakowania przeznaczone na pieczątki również wyprodukowane są z odzyskanych materiałów. Jedna z grup - pieczątki szkieletowe zawiera drewniany uchwyt oznaczony symbolem FSC, czyli Forest Stewardship Council. To znak, który informuje, że drewno, z którego wykonany jest drewniany uchwyt pochodzi z obszarów leśnych zarządzanych zgodnie z ekologicznymi

Pieczątki Green Line – ekologia w Twoim biurze

Zielona seria to linia pieczątek produkowanych zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Produkty zostały wykonane w większości z tworzyw odzyskiwanych w procesie recyclingu. Nawet opakowania pieczątek wytworzone są z materiału odzyskanego.

Każda z pieczątek serii Green Line spełnia inne potrzeby, jednak posiadają klika wspólnych cech. Charakteryzują się przyjaznym, zielonym kolorem, który kojarzony jest z ekologią i dbałością o środowisko.

Pieczątki serii Green Line to doskonałe rozwiązanie dla rosnącej liczby przedsiębiorstw prowadzących działalność związaną z ochroną środowiska oraz dla wszystkich firm dbających o wyposażenie w produkty ekologiczne. Jednocześnie są idealnym produktem dla indywidualnych klientów dbających o ochronę zasobów naturalnych.