Szczegóły aktualności COLOP Polska

Laureat konkursu "Mistrz Lasera” 2019 gościem COLOP

W piątek 20 grudnia 2019 roku w siedzibie firmy COLOP Polska gościliśmy Pana Krzysztofa Honkisza, właściciela firmy Drukmania, zakładu poligraficznego z Krakowa, laureata konkursu „Mistrz Lasera” edycja 2019.

 

Pan Krzysztof zapytany o to skąd wziął się pomysł na pracę konkursową mówi – „ Za cały projekt odpowiedzialna była moja żona Katarzyna, to ona od początku do końca stworzyła tą kartkę, inspirując się zaproszeniami, które tworzyliśmy już wcześniej. Zależało nam także żeby pokazać to, że dzięki tej technologii można osiągnąć precyzyjne cięcie, co zwraca uwagę klienta. Staraliśmy się także skupić na detalach, które widać dopiero wtedy, kiedy przyjrzymy się kartce dokładnie”. Pan Krzysztof zapytany dlaczego razem z żoną Katarzyną wzięli udział w konkursie powiedział: „Żeby iść do przodu i cały czas się rozwijać trzeba rywalizować z innymi dlatego postanowiliśmy skorzystać z okazji i wystartowaliśmy z konkursie”. W Krakowie nie ma zbyt wielu punktów, które oferują takie usługi pojedynczemu klientowi, dzięki temu właściciele Drukmanii cały czas zyskują na popularności - „Mamy nadzieje, że ten konkurs zwiększy naszą popularność w mieście i nie tylko”.

 

Pozostałymi laureatami konkursu zostały firmy ESPU ze Świdwina, IMPORTPRODUCT z Siedlec oraz VISUAL PARTNER z Lęborka.

 

Konkurs „Mistrz Lasera” organizowany przez dział technologii laserowych firmy COLOP Polska ma na celu popularyzację technologii laserowej. Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy tematycznej przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów. Zwycięzcy mogą liczyć na możliwość posługiwania się tytułem „Mistrz Lasera” przez cały rok oraz cenne nagrody rzeczowe. Kolejna edycja konkursu startuje już na wiosnę 2020. Wiecej informacji na temat konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Wróć