Szczegóły aktualności COLOP Polska

Kolorowe pieczątki Printer COMPACT Kolory Świata

Dostępne w 7 kolorach czarny, biały, pomarańczowy, czerwony, żółty, zielony oraz niebieski oraz 3 podstawowych rozmiarach: 20, 30 oraz 40. Różnorodność kolorów powoduje, że możesz dopasować swoją pieczątkę do wyglądu swojej firmy. To także ułatwienie, by rozróżnić pieczątki, w przypadku, gdy posiadasz ich kilka.

Zawierają przeźroczystą podstawę, która ułatwia pozycjonowanie pieczątki. Dzięki temu odbicie jest przystemplowane w odpowiednim miejscu. Zadbały o to także stopki antypoślizgowe umieszczone na podstawie automatu. Wśród zalet automatów COMPACT odnajdziemy także okienko indeksowe umożliwiające opisanie pieczątki oraz płaską górę pieczątki, dzięki której możliwa jest łatwa wymiana poduszki zastępczej poprzez odwrócenie automatu i podstawienie jej na płaskiej części pieczątki. Poduszki zastępcze stosowane w tej serii automatów są uniwersalne, co oznacza że pasują zarówno do standardowych pieczątek COMPACT, COMPACT Kolory Świata oraz Printer IQ.

Automaty COMPACT z serii Kolory Świata są bardzo wytrzymałe, gdyż były testowane do wykonania 1 000 000 odbić! Doskonale leżą w dłoni – nie ślizgają się.

Świetnie sprawdzą się w przedszkolach, szkołach, parafiach, a nawet biurach podróży ze względu na żywe oraz wyróżniające się kolory. Nadają się również do innych miejsc – agencji reklamowych czy banków.

Kolorowe pieczątki Printer COMPACT Kolory Świata

Wróć