Szczegóły aktualności COLOP Polska

Jest już dostępna nowa pieczątka flashowa EOS 45!

Pieczątka flashowa EOS 45

KOMPLET EOS 45 - OBUDOWA CZARNA, PŁYTKA, WKŁAD DO WYBORU

Pieczątka flashowa EOS 45 to nowoczesna i ergonomiczna pieczątka zaprojektowana do stemplowania wyraźnych, czytelnych oraz ostrych odbić. Technologia flashowa pozwala na szybkie wykonanie pieczątek – nawet w 5 minut!

DANE TECHNICZNE
Pieczątka EOS w czarnej lub białej odsłonie ma niepowtarzalny oraz innowacyjny wygląd. Dzięki przezroczystemu okienku indeksującemu pieczątkę można personalizować. Do każdego modelu dołączane są karteczki indeksujące w kolorze: czarnym, czerwonym i niebieskim. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego, oryginalnego projektu karteczek, za pomocą programu, który znajduje się na stronie: www.eos-imagecard.colop.com. Aplikacja oferuje możliwość wyboru projektu z dostępnej bazy lub wgrania własnej grafiki.

Pieczątki EOS wykonane są w 80% z tworzyw pozyskanych podczas procesu recyklingu. Każdy model w standardzie posiada zatyczkę, która chroni pieczątkę przed uszkodzeniami. Seria EOS wymaga stosowania tylko oryginalnego tuszu COLOP do pieczątek typu flash. W ofercie dostępne jest 7 kolorów tuszy. Innowacyjny system uzupełniania tuszu, gwarantuje jego łatwą i czystą aplikację.

SZCZEGÓŁY
- Wielkość odbicia:  82 x 25 mm,
- Kolor obudowy: czarny,
- Optymalna liczba wierszy: 6,
- Kolor wkładu: blanco, czarny, czerwony, niebieski.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Oprawa pieczątki,
- Płytka tekstowa,
-Wkład tuszujący,
- Zatyczka,
- Dwie karteczki indeksujące.

Zobacz więcej na temat produktu

Pobierz materiały marketingowe 

Wróć