Szczegóły aktualności COLOP Polska

EXPERT LINE dostępne z większą ilością kolorów poduszek

Pieczątki szkieletowe Expert Line to wiele funkcjonalności, które ułatwią Ci pracę. Stempel zawiera znaczniki, które pomogą Ci dokładnie ustawić pieczątkę, byś nie miał problemu z podbiciem dokumentu w odpowiednim miejscu. Kolejną przydatną funkcją jest okienko z możliwością umieszczenia karteczki indeksującej. Ponadto, w prosty sposób można wymienić poduszkę zastępczą. W przypadku datowników specjalny kosz sprawdzi się doskonale przy zmienianiu daty. Dzięki niemu Twoje dłonie pozostaną czyste. Konstrukcja pieczątki zawierająca minimum 80% stali, co gwarantuje stabilność oraz długotrwałe i bezkompromisowe funkcjonowanie produktu.

Seria pieczątek szkieletowych Expert Line charakteryzuje się solidną konstrukcją, różnymi rozmiarami odbić oraz od teraz pełną gamą kolorów poduszek. Datowniki Ekspert Line dostępne są w następujących formatach daty: cyfrowa, polska oraz ISO.

 

Automaty szkieletowe Expert Line to narzędzia, które sprawdzą się między  innymi w działach księgowości przy stemplowaniu wniosków unijnych. Spotykane są także bardzo często w urzędach oraz na poczcie. Niezawodne przy stemplowaniu dużych powierzchni.

Od teraz wszystkie pieczątki serii Expert Line są dostępne z następującymi kolorami poduszek tuszujących: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony oraz blanco.

Datowniki Expert Line dostępne są z poduszką jednokolorową (przykład odbicia przedstawiony jest na grafice nr. 1) lub poduszką dwukolorową z separatorem, który umożliwia rozróżnienie daty i treści (przykład odbicia przedstawiony jest na grafice nr. 2).
      
Modele 3300, 3600, 3800 serii Expert Line dostępne są z poduszką CIK. Poduszka CIK umożliwia uzyskanie dowolnego wielokolorowego odbicia (przykład wielokolorowego odbicia przedstawiony jest na grafice nr 3). Odbicie uzyskuje się poprzez przecięcie poduszki CIK promieniem lasera, a następnie natuszowaniem dowolnym kolorem tuszu.


1.    2.    3. 

Zobacz więcej na temat produktu >>

FILM

Wróć