Szczegóły aktualności COLOP Polska

Długopisy z pieczątką Heri - nowe kolory w ofercie!

Nasza oferta długopisów z pieczątką Heri zostaje poszerzona o nowe kolory znanych nam już modeli - Stamp&Touch oraz Classic. Teraz dostępne są w czterech nowych, fantastycznych kolorach: różowym, żółtym, zielonym kiwi oraz drewnopodobnym.
 
Seria Classic to długopisy z wbudowaną pieczątką w eleganckiej, metalowej obudowie z niklowanymi elementami. Seria ta jest najchętniej wybierana przez klientów ze względu na prosty i klasyczny wygląd artykułów piśmienniczych.
 
Seria Stamp&Touch to długopisy z pieczątką w subtelnej, lekkiej obudowie o eleganckim charakterze. Metalowa oprawa wykończona jest chromowanymi elementami. Dodatkowo długopisy tej serii posiadają końcówkę do smartfona co w dzisiejszych czasach podczas panowania pandemii covid-19 jest niezwykłym ułatwieniem pozwalając na ograniczenie dotyku.
 
Długopisy z pieczątką Heri są doskonałym pomysłem na wyjątkowy upominek. Dzięki oprawie która może być grawerowana laserem CO2 możliwa jest ich personalizacja według indywidualnych preferencji klienta.
 
Więcej informacji o produktach Heri z naszej oferty znajdziesz tutaj oraz w katalogu dostępnym poniżej do pobrania.
 

Wróć