Szczegóły aktualności COLOP Polska

Czym jest E-mark?

E-mark jest mobilną drukarką z nastawieniem na profesjonalne działania. Obsługiwana za pomocą aplikacji mobilnej E-mark dla systemów Android, iOS oraz wersji desktopowej dla komputerów z systemem Windows. Za pomocą kilku kliknięć możesz z łatwością stworzyć własny nadruk, wysłać projekt do urządzenia E-mark przez WiFi i natychmiastowo nadrukować go na wybranym materiale przesuwając urządzenie.

Nadruk wielokolorowy
Dzięki trójkolorowemu cartridgowi, który został stworzony we współpracy z HP Inkjet Technology, drukowanie logo firmy, tekstów oraz grafik w wybranej kombinacji kolorystycznej jest niezwykle łatwe z E-markiem. Z rozdzielczością równą 600 dpi urządzenie osiąga doskonałą jakość nadruków.

Darmowe aplikacje dla indywidualnych projektów
Jeden E-mark, dwie aplikacje: Do pracy z E-markiem stworzone zostały dwie aplikacje E-mark oraz E-mark Create. Niezliczona ilość szablonów w aplikacji gotowych do natychmiastowego nadruku. Projekt może być dowolnie edytowany za pomocą kilku kliknięć. Możliwość wyboru kilku szablonów i dodania ich do kolejki drukowania dzięki czemu projekty zostaną wysłane do E-marka jeden po drugim.

Wersja dla komputerów z systemem Windows
Aplikacja w wersji dla komputerów z systemem Windows jest idealna dla użytku biurowego oraz każdego stacjonarnego zastosowania. Umożliwia korzystanie z takich samych funkcji jak aplikacja dla urządzeń mobilnych. Dane przesyłane są za pomocą kabla USB.

Możliwość zapisu szablonów na E-marku
Posiadasz projekty nadruków których używasz regularnie i nie chcesz ich szukać w aplikacji pomiędzy wszystkimi swoimi projektami? Dla E-marka nie jest to problem! Na urządzeniu możesz zapisać na stałe nawet do 4 projektów. Poprzez delikatne dotknięcie E-marka możesz zmieniać nadruki pomiędzy 4 zapisanymi na urządzeniu projektami nawet bez łączenia się z aplikacją.

Kompaktowy i mobilny
Urządzenie E-mark jest wielkości dłoni dzięki czemu może być używane mobilnie. E-mark może być obsługiwany za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Nadruk na różnorodnych powierzchniach
Drukuj bezpośrednio na każdej absorbującej powierzchni jak np.: papier, karton, korek, tekstylia, wstążki czy nawet drewno.

Funkcja drukowania seryjnego
Dane w formie listy mogą być drukowane nadruk po nadruku bez konieczności ich zmiany za każdym razem. Plik CSV jest aktualizowany automatycznie w tle a następnie przesyłany do urządzenia E-mark przez aplikację.

Zmienność wielkości nadruku dla każdego zastosowania
E-mark umożliwia tworzenie nadruków o wymiarach do 150 x 14 mm. W zależności od Twoich potrzeb nadruk może być mniejszy lub podzielony na dwie czy trzy linie.

Kody QR i kody kreskowe
Wygeneruj własne kody QR lub kody kreskowe w aplikacji E-mark i natychmiast je nadrukuj.

Generuje datę, godzinę lub numer kolejny
Nadrukuj aktualną datę, czas lub kolejny numer bez martwienia się o jego zmianę – E-mark zrobi to za Ciebie.

Dostępne liczne akcesoria
Liczne dodatkowe akcesoria są dostępne dla urządzenia E-mark tj.: etykiety do nadruku, linijka dla łatwiejszego drukowania, bawełniane wstążeczki czy papierowe opaski na rękę.

Wróć