Szczegóły aktualności COLOP Polska

COLOP MAKE 1 - Stempluj kolorowo!

Szukasz soczystych i ciekawych kolorów tuszu? Mamy coś dla Ciebie!

W ofercie firmy COLOP Polska znajdziesz kolekcję poduszek nasączonych tuszami w fantastycznych elektryzujących kolorach. Stemple tradycyjne to pieczątki, które nie posiadają w swojej konstrukcji wkładu tuszującego. Dlatego też wymagają zastosowania odrębnej poduszki nasączonej tuszem. Stempluj kreatywnie i przelewaj swoje kolorowe pomysły na papier. Make 1 to największa i najbardziej kreatywna kolekcja poduszek z tuszami w kolorach jakich jeszcze nie było - musisz je wypróbować! 

  • Wszystkie poduszki produkowane są przez COLOP w Europie
  • Dostępne w 13 fantastycznych kolorach!
  • Czas schnięcia to tylko 3-5 sekund
  • Tusz na bazie wody, nie zawiera szkodliwych substancji. Bezpieczny!
  • Wymiar poduszki tuszującej: 90 x 50 mm
  • Obudowa wysokiej jakości wraz z precyzyjnym zamknięciem

Każda poduszka znajduje się w atrakcyjnym, przyjaznym dla środowiska pojedynczym pudełku kartonowym. Opakowanie wykonane w 86% z materiału pochodzącego z recyklingu, zawiera kod kreskowy oraz funkcjonalną rozkładaną zawieszkę. Duże, kolorowe okienko z przodu kartonu zapewnia doskonały efekt w punktach sprzedaży.

W swojej ofercie firma posiada również elegancki i ponadczasowy metalowy ekspozytor, który z pewnością przyciągnie wzrok klientów, a dodatkowo jest niezwykle funkcjonalny doskonale prezentując produkty. Dzięki prostej konstrukcji składanie stojaka jest bardzo łatwe, a złożony stojak jest bardzo stabilny. Do produkcji ekspozytora użyto wysokiej jakości materiałów.

Dowiedz się więcej o kolekcji COLOP MAKE 1 tutaj >> http://bit.ly/colopmake1

 

ZOBACZ KATALOG

 

GALERIA KOLORÓW

Wróć