Używane urządzenia do produkcji pieczątek

Urządzenie do produkcji pieczątek FLASH FS800

W naszej ofercie mamy odnowione urządzenie do produkcji stempli metodą flash FS 800.

Urządzenie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym z kompletem wyposażenia (3 dystanse, kabel zasilający, instrukcja obsługi).

OPIS PRODUKTU

Urządzenie flashowe do produkcji pieczątek o bardzo prostej obsłudze, niewielkich gabarytach i wysokiej jakości uzyskanych płytek tekstowych. Urządzenie zostało dostosowane do większości płytek tekstowych EOS, poza największymi modelami takimi jak: EOS 110, EOS 120, EOS 130. Żadne specyficzne, częstokroć czasochłonne ustawianie i dostosowywanie nie jest wymagane - wystarczy zamknąć pokrywę urządzenia, a płytka tekstowa zostanie perfekcyjnie naświetlona. Do urządzenia dodawane jest bezpłatne oprogramowanie do przygotowania projektu treści pieczątki: EOS Typesetting Tool, dzięki czemu wykonanie pieczątki nie wymaga korzystania z innych programów graficznych. Bardzo łatwe wykonanie pieczątki niweluje konieczność ponoszenia inwestycji w szkolenia, natomiast szybki proces naświetlania pozwala w krótkim czasie wykonać usługę i zyskać czas na nowe zlecenia.

DANE TECHNICZNE

  • Ilość lamp: 2
  • Wydajność: 5 naświetleń/h
  • Naświetlane rozmiary eos: 10-60
  • Powierzchnia naświetlenia: 98 x 58 mm
  • Wymiary: 242 x 242 x 177 mm
  • Zasilanie: 220V/50 Hz
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Maksymalny pobór mocy: 9A

JAK DZIAŁA MASZYNA FLASHOWA?

Maszyna flashowa działa na zasadzie wyzwolenia kliku błysków o dużej mocy (podobnie jak w przypadku aparatu fotograficznego), pod których wpływem mikropory, znajdujące się na wrażliwej na podczerwień gumie płytki tekstowej, zamykają się. Miejsca, w których ma znajdować się treść pieczątki (drukowany na folii, przez drukarkę laserową) nie są naświetlane, dzięki czemu mikropory w tych miejscach pozostają otwarte. Przez nie uwalniany jest tusz.

Więcej informacji pod numerem: 32-388-70-34


 

Używane urządzenia do produkcji pieczątek

W ofercie posiadamy używane urządzenia różnych typów. Więcej informacji można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta, u swojego Przedstawiciela Handlowego lub pod numerem 32 388 70 30.