COLOP Polska > Produkty > Colop Polska Lasery grawerująco tnące co2, yag, vo4, colop laser, lasery do pieczątek, colop, plotery laserowe

DZIAŁ TECHNOLOGII LASEROWYCH COLOP POLSKA

 

Dział technologii laserowych COLOP Polska od 1996 roku wdraża nowoczesne rozwiązania oparte na urządzeniach laserowych renomowanych firm takich jak Universal Laser Systems. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od ich potrzeb. Specjalizujemy się w aplikacjach urządzeń laserowych przeznaczonych do cięcia, nacinania, grawerowania, znakowania oraz obróbki cieplnej dowolnych materiałów.

 

Certyfikat ISO 9001, wysoka pozycja na liście 500 najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Gazele Biznesu czy coroczne wyróżnienia KORONA REKLAMY są doskonałym potwierdzeniem naszej pozycji lidera rynku. Jednak naszymi najlepszymi referencjami są klienci, którzy z sukcesem wykorzystują nasze maszyny i rozwiązania w swoich obszarach biznesowych.

APLIKACJA MIESIĄCA

Filc i jego zastosowania


Filc jest materiałem bardzo ciekawym, co sprawia, że coraz częściej po niego sięgamy. Znajduje zastosowanie zarówno praktyczne, jak i ozdobne. Filc wykorzystywany jest m.in. w dziedzinie aranżacji i wykańczania pomieszczeń, dekoracji, branży odzieżowej czy obuwniczej oraz w reklamie.

 

Filc głównie wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny, gdzie daje ogromne możliwości. Wszystko zależy jedynie od pomysłowości. Z filcu można stworzyć zarówno niewielkie dodatki, jak i materiały użytkowe. Dużą popularnością cieszą się filcowe serwetki czy bieżniki, które stanowią wspaniałą ozdobę dla stołu. Doskonale sprawdzą się również filcowe podkładki pod kubki czy garnki, które oprócz walorów ozdobnych chronią także meble przed gorącą temperaturą. Ciekawego wykończenia pomieszczeniu nadadzą filcowe pojemniki do przechowywania.

 

Filc doskonale sprawdza się przy tworzeniu różnego rodzaju akcesoriów. Można z niego stworzyć np. etui na telefon, etui na okulary, wizytownik, piórnik czy torbę. Z pomocą filcu można również w prosty sposób ozdobić notatnik. Dla miłośników rękodzieła swoje zastosowanie znajdzie także przy własnoręcznej produkcji biżuterii.

 

Filc daje wiele ciekawych możliwości w branży reklamowej, gdzie wykorzystywany jest m.in. do produkcji breloków czy podkładek pod kubki z logo Klienta.

 

Na rynku znajduje się coraz więcej produktów wykonanych z filcu, a wymienione w tym tekście, to tylko niektóre z wielu zastosowań. Cały urok tego materiału skrywa się w jego prostocie. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Przy tworzeniu filcowych akcesoriów jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Dzięki temu materiałowi łatwo i szybko możemy stworzyć niepowtarzalne ozdoby.

 

Filc z oferty firmy COLOP Polska ma istotne cechy dla obróbki laserowej: jest zbity, brzegi nie opalają ani nie strzępią się a materiał jest wytrzymały na zaginanie, rozciąganie czy ścieranie. Dostępny w 14 kolorach daje szereg możliwości.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

STEROWNIKI

Wszystkich użytkowników laserów Universal serii VLS, PLS i ILS zachęcamy do aktualizacji sterownika do najnowszej wersji 5.38.57.49.

POBIERZ STEROWNIK

 

KONTAKT

 

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na prezentacje ploterów laserowych Universal Laser Systems, podczas której specjaliści z działu technologii laserowych rozwieją wszystkie wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące pytania.

 


COLOP Polska Sp z o.o., Dział Technologii Laserowych
ul Smolenia 16, 41-902 Bytom
tel: 32 388 70 51, 32 388 70 30, fax: 32 388 70 36
Nie zapomnij aby podać swój adres e-mail i numer telefonu