COLOP Polska > Nowości > 2012 > Colop Polska na targach Rema Days 2012 w Warszawaie
konkursy stoisko COLOP stoisko LASERY lokalizacja naszych stoisk  

Medal dla Lasera ULS

Otrzymaliśmy Medal targów rema Days dla plotera laserowego PLS6MW i Technologii Multi-wavelength


Nowa platforma Multi-wavelength została zaprojektowana by wesprzeć nasze nowe źródła laserowe, generujące zarówno wiązkę laserową o długości 1.06 mikronów fiber i o długości 9.3 mikronów CO2 jak i tradycyjne lasery CO2 generujące falę świetlną o długości 10.6 mikronów.Powyższe źródła laserowe korzystając z opatentowanej technologii Rapid Reconfiguration, pozwalają na szybką i łatwą wymianę źródła bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a także bez zbędnego regulacji systemu. Ta elastyczność umożliwia użytkownikowi bezbolesną wymianę pomiędzy znakowaniem fiber, gazowym CO2 oraz aplikacjami tnącymi, wszystko w jednej maszynie.

http://www.ulsinc.com/products/features/multi-wavelength/

Pozłacane pióro z pieczątką Heri

Z największą przyjemnością informujemy, że Pióro z pieczątką - New Promesa Heri zostało zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu Gifts of The Year!
Pozłacane pióro połączone z subtelną pieczątką. Jego klasyczna elegancja i funkcjonalność spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Obudowa wykonana z najwyższej jakości materiałów tworzy trwałą i efektowną oprawę dla zamkniętej wewnątrz płytki tekstowej. Doskonały prezent na specjalne okazje.
Zachęcamy do głosowania w drugim etapie konkursu. Pozłacane pióro z pieczątką Heri – New Promesa znajdą Państwo w kategorii Produkty de Luxe. Po otrzymaniu linka wysłanego przez organizatora konkursu zachęcamy do oddania głosu na nasz produkt.
Głosowanie trwa od 25.01.2012 do 02.02. 2012 lutego 2012 roku i odbywać się będzie za pośrednictwem unikalnych linków rozesłanych do firm z branży reklamowej.
Zagłosować można również podczas targów w dniach 1 i 2 lutego - serdecznie zapraszamy. Ekspozycja produktów i formularze głosowania będą dostępne na I piętrze w hali nr 5.

Zobacz inne modele długopisów i piór z pieczątką Heri