Szczegóły aktualności COLOP Polska

ZAPRASZAMY NA TARGI - FESTIWAL MARKETINGU

Z wielką radością pragniemy poinformować, że COLOP Polska gościć będzie na FestiwaluMarketingu.pl! Spotkamy się z Wami w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku E7!

LINK DO DARMOWEJ REJESTRACJI: https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

Na naszym stoisku zaprezentujemy Państwu produkty marki Colop takie jak: E-mark create, Stemple Kreatywne, Profesjonalne stemple do ciastek oraz lasery.pl.

COLOP E-MARK CREATE

Rewolucja cyfryzacji stemplarstwa rozszerza się coraz bardziej w związku z czym firma COLOP Polska chciałaby zaprezentować Państwu nowe urządzenie z rodziny colop e-mark, czyli e-mark create.

Model przeznaczony dla wszystkich osób posiadających artystyczne zacięcie, które poszukują uniwersalnego narzędzia do tworzenia swoich prac. Niezależnie od tego, czy aktualnym projektem jest expoding box, urodzinowa kartka 3D, czy dekoracja świątecznego stołu – e-mark create doskonale poradzi sobie z powierzonym mu zadaniem.

Intuicyjna aplikacja mobilna pozwala na tworzenie własnych projektów, nie wymagając przy tym od użytkownika znajomości skomplikowanych programów graficznych.

Nie zapominając o swoich biznesowych partnerach, COLOP Polska zaprezentuje także dobrze znany już produkt, jakim jest mobilne urządzenie drukujące e-mark. Nieustanna praca nad oprogramowaniem zaowocowała nowymi funkcjonalnościami, jakimi może w tej chwili pochwalić się cyfrowa pieczątka. Dodatkowe możliwości dotyczą nie tylko aplikacji mobilnej, ale także nowych sposobów wydruku z wykorzystaniem połączenia USB z komputerem stacjonarnym lub laptopem.

Urządzenie COLOP e-mark zostało już niejednokrotnie docenione za swoje możliwości oraz wyróżnione licznymi nagrodami. Oprócz Złotego Medalu zdobytego na Festiwalu Druku i Marketingu w 2019 roku urządzenie zostało nagrodzone również Koroną Reklamy, Złotym Medalem "The Prize for Innovations" oraz Gifts of the Year 2020 podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020, Europejską Nagrodą dla Produktów Biurowych 2020, iF Design Award 2020 czy Red Dot 2019.

Zobacz więcej >>

Zobacz nas także na instagramie >>

STEMPLE KREATYWNE

Kolejną nowością, z oferty COLOP Polska, będą wysokiej jakości stemple drewniane. Stwórz własną kolekcję stempli drewnianych. Wykonamy stemple z Twoim wzorem. Idealna eko reklama! Zachwyć swoich klientów niebanalnym pomysłem!

Stwórz wyjątkową reklamę Twojej firmy lub ekologiczny prezent świąteczny dla Twoich klientów. Poszerz swoją ofertę o unikalny i wyjątkowy gadżet. Stemple doskonale sprawdzą się w zestawie z kolekcją kolorowych poduszek z tuszami MAKE 1. Elektryzujące kolory o szerokiej gamie barwnej przeleją Twoje pomysły na papier nadając im wyjątkowy wygląd.

Zobacz więcej >>

Zobacz nas także na instagramie >>

PROFESJONALNY STEMPEL DO CIASTEK

Zaprezentowany zostanie również profesjonalny stempel do ciastek. Wysokiej jakości stempel drewniany z płytką tekstową wykonaną z materiału posiadającego atest do kontaktu z żywnością. Dzięki temu produktowi będziesz mógł podkreślić charakter każdego wydarzenia! Ciastko z reklamą Twojej firmy, ciastko z podziękowaniami dla gości, ciastko z okazji urodzin lub z firmowymi życzeniami świątecznymi.

Zobacz więcej >>

Zobacz nas także na instagramie >>

TECHNOLOGIE LASEROWE COLOP POLSKA

Nasi specjaliści z Działu Technologi Laserowych zaprezentują jak wykorzystać urządzenia laserowe z naszej oferty przy produkcji różnorodnych upominków reklamowych. Odwiedzając nasze stoisko będziesz mógł zobaczyć jak łatwo i szybko można wygrawerować dane swojej firmy takie jak nazwa, logo, adres czy strona www na różnego rodzaju gadżetach reklamowych takich jak ołówki, długopisy czy kubki. Będziesz miał również okazję zapoznać się z innymi materiałami przeznaczonymi do cięcia i grawerowania laserem.

Zobacz więcej >>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA E7!

Wróć