Szczegóły aktualności COLOP Polska

Zapraszamy na Festiwal Marketingu!

Zaproszenie na festiwal marketingu w Warszawie

Z wielką radością chcemy wszystkich poinformować, że COLOP Polska będzie gościć na tegorocznym Festiwalu Marketingu, który odbędzie się w dniach 14 - 15.09 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Znajdziecie nas na dwóch stoiskach: E7 i B5A. Będziemy czekać na Was od godziny 10:00!

JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI? Bardzo się cieszymy! Serdecznie zachęcamy do bezpłatnej rejestracji swojego udziału w wydarzeniu poprzez formularz:

https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

U NAS KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!

COLOP e-mark niejednokrotnie został już wyróżniony licznymi nagrodami m.in. nagrodą Red Dot 2019, nagrodą Złotego Medalu Festiwalu Marketingu 2019 i 2021 czy iF Design Award 2020. Dlatego w ramach tegorocznej 14. edycji międzynarodowych targów reklamy i druku pierwsze skrzypce zagrają produkty z rodziny e-mark. Idea cyfrowej ewolucji w stemplarstwie zatacza coraz większe kręgi i budzi coraz większe emocje, publiczności zaprezentowane zostanie także urządzenie e-mark create.

Ponadto, oprócz prezentacji dobrze znanego już mobilnego urządzenia drukującego e-mark, COLOP po raz pierwszy przedstawi najnowsze urządzenie e-mark GO.

Takiej premiery nie można odpuścić, zważywszy, że urządzenie COLOP e-mark GO zostało nominowane do tegorocznej edycji konkursu Złoty Medal Festiwalu Marketingu! COLOP e-mark GO to mobilne urządzenie drukujące (łączność z wykorzystaniem WiFi, obsługa z poziomu zupełnie nowej aplikacji mobilnej, wbudowany akumulator, niewielkie rozmiary), pozwalające znakować wszelkie materiały chłonne (papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia).

TO NIE WSZYSTKO!

Nasi specjaliści z Działu Technologii Laserowych na targach chętnie zaprezentują, jak wykorzystać urządzenia laserowe z oferty przy produkcji upominków reklamowych. Znajdziecie ich na stoisku B5A.

Pojawi się ploter Universal Laser Systems oraz najnowsza znakowarka laserowa Thunder Laser Aurora!

Dodatkowo, razem we współpracy z organizatorem targów będzie możliwość personalizowania kubków termicznych, które będą rozdawane dla odwiedzających!

Na naszym stoisku B5A uzupełnieniem będą stemple kreatywne: profesjonalny stempel do ciastek, drewniane stemple kreatywne i oczywiście Stamp in the Box, czyli pieczątka w pudełku z wybranym przez Ciebie przekazem reklamowym.

Nie zabraknie również nowości: nowe kolory poduszek z tuszami w gamie MAKE1 oraz nowe pieczątki z serii Printer Compact PRO.

KONKURS!!!

Przypominamy również o naszym konkursie dla uczestników targów. Odwiedź nas podczas Festiwalu Marketingu i opisz na karcie konkursowej swój pomysł na wykorzystanie urządzenia COLOP e-mark. Najbardziej kreatywna odpowiedź otrzyma nagrodę w postaci e-marka! Karty będą dostępne na stanowiskach E7 oraz B5A.

Z niecierpliwością wyczekujemy targów, podczas których będziemy mogli zobaczyć się z Wami i pochwalić się naszymi produktami!

 

Wróć