Szczegóły aktualności COLOP Polska

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy 2022 dla Colop Polska!

Wyróżnienie w tegorocznym plebiscycie Korony Reklamy dla Colop Polska!

COLOP Polska kolejny raz z rzędu została wyróżniona w kategorii Technology w prestiżowym plebiscycie Korony Reklamy 2022. Głosowanie jest nieodzownym elementem jednej z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie: Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, której organizatorem jest GJC International Sp. z o. o. sp. k.

Podczas minionej edycji RemaDays Warsaw, która odbyła się w dniach 23-25 marca 2022, COLOP Polska po raz kolejny znalazła się w gronie wystawców. W czasie trwania targów ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Korony Reklamy 2022, w którym zwycięzcy wybierani są w drodze głosowania przez inne przedsiębiorstwa zarejestrowane w branży. COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology.

Wyróżnienie te potwierdza wysoką jakość produktów i usług proponowanych naszym klientom, w tym naszego innowacyjnego urządzenia drukującego e-mark. Można nim znakować szeroką gamę materiałów, w tym papier, sklejkę, tkaniny czy drewno, a także etykiety, które z kolei można zaaplikować na metal, szkło czy tworzywa sztuczne. Ogromną przewagą mini drukarki COLOP e-mark jest możliwość szybkiej zmiany projektu i znakowania dowolnej liczby aplikacji. Drukowanie na dyplomach, certyfikatach, kopertach, pudełkach ze sklejki, torebkach, voucherach, kartkach okolicznościowych, serwetkach - to tylko niewielka część wszystkich zastosowań jakie oferuje e-mark.

Na uwagę zasługuje także Akademia E-mark - szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych możliwościami urządzenia, ale także jego sprzedażą i marketingiem. Podczas Akademii przekazana jest spora dawka wiedzy na temat technikaliów, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania COLOP e-mark w praktyce.

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy to nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i do ciągłej dbałości o wysoką jakość naszych produktów i usług.

Wróć